Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LETOŠNJA MODA ZA ŽENSKE JE GRDA

LETOŠNJA MODA ZA ŽENSKE JE GRDA

Imam dobro postavo ampak vse kar dam gor mi ubije postavo. Kroji grdi, še grše barve! Komaj čakam, da grejo te vrečaste cape s polic. Nobene pametne oblekice. Povsod blesave pajkice ali pa cape iz 80 tih.

Ne slediš modi kot slepa, kupuješ bolj klasične zadeve, pa si lahko moderna leta in leta – seveda pa moraš paziti, da se ne razležeš preko vseh meja.).

Meni je pa všeč. Vsi ti plaščki, oblekice, rožasti vzorčki. barve so pa sploh top.

Svetujem uporabo pasu in ti ne bo ‘ubilo postave’. Pajkic nisem videla, sem pa videla bolj oprijete hlače, ki super pašejo na bolj ohlapne zgornje dele, gležnarje in škornje.

Lahko daš kakšen link, kaj se ti zdi grdo in kaj lepo?

nova
Uredništvo priporoča

Glih zdaj sem iz enega bolj temeljitega pohoda po štacunah in je čisto dovolj lepih stvari.
Komot se vsak obleče po svojem okusu.

O čem ti to?
Kolikor jaz vem imajo v trgovinah cunje vseh mogočih barv in krojev?
Nisem še slišala, da bi bila vsako leto predpisana druga barva oblačil?
Oblekice? To kupuješ za punčke ali za koga?

Recimo katere štacune bi to lahko bile?

A to govorite o oblačilih za otroke?

Recimo katere štacune bi to lahko bile?
[/quote]

Vse :))
Manofaktura v Domžalah, vsi oliverji, stefaneli in ostale zadeve, ki se jih da najti v btc, na rudniku in mercator šiška.
Temeljita sem bila :))

O čem ti to?
Kolikor jaz vem imajo v trgovinah cunje vseh mogočih barv in krojev?
Nisem še slišala, da bi bila vsako leto predpisana druga barva oblačil?
Oblekice? To kupuješ za punčke ali za koga?
[/quote]

Iščem eno oblekico za večje praznovanje rojstnega dne. Same zamolkle barve ali pa kontra, neke klinčeve žafranaste barve. Ravni blesavi kroji z velikimi žepi. Direkt za klovne. Pogledam v Zaro in H&M…same cape!

Iščem eno oblekico za večje praznovanje rojstnega dne. Same zamolkle barve ali pa kontra, neke klinčeve žafranaste barve. Ravni blesavi kroji z velikimi žepi. Direkt za klovne. Pogledam v Zaro in H&M…same cape!
[/quote]

Ja, če jih pa tu kupuješ, ti pa čist verjamem.

Iščem eno oblekico za večje praznovanje rojstnega dne. Same zamolkle barve ali pa kontra, neke klinčeve žafranaste barve. Ravni blesavi kroji z velikimi žepi. Direkt za klovne. Pogledam v Zaro in H&M…same cape!
[/quote]

Povej, kaj iščeš, in ti pomagamo. Kakšen kroj in kakšna barva?

Barve so lepe, saj prevladuje tako živo rdeča, kobalt modra, kot siva, črna, drap, zelena, petrolej in živalski vzorci.
Plašči so moških linij, jakne so A linije.
Od hlač res še vedno prevladujejo pajkice in Spitzhose, čez ramo se nosijo majhne torbice.
Obleke so vrečaste in precej dolge. Te mi niso všeč.

Iščem eno oblekico za večje praznovanje rojstnega dne. Same zamolkle barve ali pa kontra, neke klinčeve žafranaste barve. Ravni blesavi kroji z velikimi žepi. Direkt za klovne. Pogledam v Zaro in H&M…same cape!
[/quote]

Hja, na otroški oddelek pojdi, tam imajo oblekice za punčke.

Obleci kaj, ker ustreza tvoji postavi. Zakaj moraš ravno to- po modi- nosit?

Hja, na otroški oddelek pojdi, tam imajo oblekice za punčke.
[/quote]

Kar sama pojdi, predvsem zaradi načina komentiranja, ki si ga izbrala.

Kaj ste ene res toliko apnjene, da vsako leto kupujte druge cunje, ki vam jih neka moda predpisuje? A letos kupljeno potem vržete stran in naslednje leto kupite, kar vam predpišejo?
In glede na to, da pišete o oblekicah, plaščkih in podobno, potem tudi uboge otroke trapate z modnimi smernicami?

Kar sama pojdi, predvsem zaradi načina komentiranja, ki si ga izbrala.
[/quote]

Hja, ne rabim. Nimam otrok. Zato ne rabim oblekic in plaščkov.
Ti pa sprašuješ kje kupit oblekice, zato pač nasvet, da na otroškem oddelku. Menda ne boš oblekic iskala na odraslem oddelku?

V H&M pa res nimajo lepih stvari za odrasle, tako je že od nekdaj. Mogoče kaka majčka, pižama, potem se pa že neha.
Zara je tisto, kar je okej, čisto predrago in za ta denar dobiš že kaj lepšega. Če nisi najstnica in bi rada nekaj, kar ni ravno capa za eno sezono, se ti splača še vedno pogledat v Namo in Maximarket.

Kaj imajo samo v LJ trgovine z oblačili, da jo prav v LJ pošiljaš v nakupe?
V drugih krajih imamo tudi polno trgovin z oblačili.
Majčke so pa za otroke, ne za odrasle.


To kar se prodaja po trgovinah v Sloveniji ni nobena moda, tako da ti pojma nimaš, kaj je moda.

Hja, ne rabim. Nimam otrok. Zato ne rabim oblekic in plaščkov.
Ti pa sprašuješ kje kupit oblekice, zato pač nasvet, da na otroškem oddelku. Menda ne boš oblekic iskala na odraslem oddelku?
[/quote]

Rabim obleko, malce nad koleno dolgo. Boljše?


To kar se prodaja po trgovinah v Sloveniji ni nobena moda, tako da ti pojma nimaš, kaj je moda.
[/quote]

Razsvetli me, prosim.

Rabim obleko, malce nad koleno dolgo. Boljše?
[/quote]

Aha, torej ne rabiš za otroka, ampak za odraslo osebo.

Razsvetli me, prosim.
[/quote]

Najbližje imaš Milano, če se želiš razsvetliti o tem področju potem pa naprej…

Hvala vsem tistim, ki ste mi dale konkretne in uporabne nasvete.

New Report

Close