Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenija ima talent

Slovenija ima talent

Po 10 minutkah talentov sem ugotovila, da jih tudi letos ne bom spremljala.
voditelja bi še nekako lahko prebavila.. Ampak ko pa pride do teh zaigranih, pretiranih in patetičnih izrazov in odzivov žirije na .. bodimo odkriti, talente, ki niso nič posebenga ali večje omembe vrednega … žiranti pa neverjetno navdušeni in čisto iz sebe kakšen mega talent vidijo. Ne hvala.

sej kasneje lahko pogledaš za nazaj, samo “talente” recimo 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ta Denise Dantas je ze v Braziliji nastopala, ta bend pa tudi ze kar nekaj let nastopa, celo na Lentu so nastopali. A to je odkrivanje talentov ali kaj drugega? Res mi ni jasno. Bravo Cakarmis, vsaj on jim je dal ne.

nova
Uredništvo priporoča

Sesek se je full zredil

meni so pa bili Talenti tako srčkana oddaja. Res, tako voditelja, žirantje, neka pozitivna, lepa energija in predvsem nekaj res dobrih nastopov.

Violinistka, tisti gradbinec, ki misli, da je mega talent, pa zlati gumb, wav, perfekten, ter seveda zadnja pevka, pa plesalka orientalskih plesov je bila tudi nekaj posebnega.

Isto pomislim jaz, ko pride na oder naprimer ena plesna skupina, ki trenira že ne vem kolk let, pa so bili že na ne vem kolkih tekmovanjih, ali pa eden, ki že ne vem kolk let v glasbeni šoli igra ta in ta inštrument. Če bi se to ljudje sami naučili doma v garaži, ok. Če pa to dosežejo na treningih in vajah v šolah in klubih s profesionalnimi učitelji in trenerji, zame to ne sodi na oddajo, kjer se odkrivajo novi talenti.

Moram se enkrat pohvalit Brankota, edini v ziriji je, ki ve, da se po slovensko rece DA in ne JA

A ne morjo tega Seška nekam skrit.
Obnašat se pa res ne zna.

Jaz niti slučajno nisem imela na njihovem kanalu. Talenti so se izpeli že pred nekaj sezonami (leti), zdaj pač noter navlečejo ves dr.ek, ki se še prijavi na to nebulozno oddajo. Žirija mi je bila odvratna že pred nekaj leti, torej me niti njihovo komentiranje oz. igranje, ne zanima.
Najbrž računajo na svojce nastopajočih, tisti bodo gledali in glasovali.

Kako pravijo: bolje išta nego ništa. Nekaj denarja od butljev bodo pobrali – zanje, POPovce vsekakor bolje, kot nakup kakšnega novejšega filma ali nadaljevanke, ki bi jo predvajali ob nedeljah…..
Slovenceljni pač padajo na take oddaje, čeprav je jasno, da so se talenti pri 2 mio prebivalcev že zdavnaj izpeli, haha….

Profesionalna učiteljica violine iz Lendve – koliko je talentiranih učiteljev inštrumenta, pa ne gredo na Slo talente, ker tega ne potrebujejo 🙂 Tale gospa pa očitno potrebuje še to prepoznavnost in preboj na tem koncu Slovenije:) Saj ni slaba, samo je pa veliko dobrih takih po Sloveniji, brez skrbi.

Prav tako ne Brazilka s spremljevalno skupino; v Italiji očitno ni več popularno, bo pa tukaj nekaj časa, nova ljubesen pa to – to je skupina za igrat za po terasah in prireditvah, ni pa noben presežek. za na talente. Kvečjemu da so dobili pet minut za prepoznavnost v Slo.

Mene je zmotilo to, ker je Sešek prišel do svojih 10 minut kadra. je blestel lani, letos pa ni treba, da se muva naokoli- je bilo dovolj lani.
Pompom-cheer skupina – za ogrevanje so čisto OK, bomo videli, kaj bodo pokazale v naslednji ddaji. Ni pa to tudi nek presežek – takih in predvsem dobrih skupin je v Sloveniji kar nekaj.

Domen Valič cuker vseh cukrov mmmm….za polubčkat 🙂

Zakaj omenjate Šeška, je poba nastopal ali je gobcal pri žiriji?

Sem gledala. Naslednjo nedeljo ne bom. Zakaj? Naj mi nekdo potrdi. V 1 uri in 45 minut kolikor je trajala oddaja, je bilo prikazanih cca 15 talentov. 5x so bile reklame. Kaj ni bilo prijavljenih vec ljudi ali kako? Razumem, da ne pokazejo vseh. Ampak 15 talentov v 1 oddaji? Naj me kdo popravi, ce se motim.
Drugace je pa tudi mene sesek zmotil. Ok. Razumem, da so ga pokazali v publiki. Ampak, da je na oder uletel kot en orangutan, pa res ne razumem.

To s tem čarovnikom je bilo prav srhljivo. Bizarno, ko se je prilaščal voditeljevega telesa po doblačili.
Še sedaj ne vem ali je bilo igrano ali je vso to sceno zajel dejansko nek demon.

Profesionalna učiteljica violine iz Lendve – koliko je talentiranih učiteljev inštrumenta, pa ne gredo na Slo talente, ker tega ne potrebujejo 🙂 Tale gospa pa očitno potrebuje še to prepoznavnost in preboj na tem koncu Slovenije:) Saj ni slaba, samo je pa veliko dobrih takih po Sloveniji, brez skrbi.

Prav tako ne Brazilka s spremljevalno skupino; v Italiji očitno ni več popularno, bo pa tukaj nekaj časa, nova ljubesen pa to – to je skupina za igrat za po terasah in prireditvah, ni pa noben presežek. za na talente. Kvečjemu da so dobili pet minut za prepoznavnost v Slo.

Mene je zmotilo to, ker je Sešek prišel do svojih 10 minut kadra. je “blestel” lani, letos pa ni treba, da se muva naokoli- je bilo dovolj lani.
Pompom-cheer skupina – za ogrevanje so čisto OK, bomo videli, kaj bodo pokazale v naslednji ddaji. Ni pa to tudi nek presežek – takih in predvsem dobrih skupin je v Sloveniji kar nekaj.
[/quote]

.. v oddaji Znan obraz ima svoj glas…. Je bilo dovolj njegovega “skakanja iz konzerv”. Naj bo letos kaj “še ne videnega in še ne prežvečenega”.

Mar spada to v oddajo Slovenija ima talent. Saj še spregovoril ni ta hudiček s človeškim obrazom.
Mislite, da lazijo taki peklenščki okrog nas, ali je bila to zgolj izjema.
Še mene je bilo strah.

Prvič v življenju sem včeraj gledala to oddajo. Ta zlati gumb je bil dobesedno bolan. Saj fant ni slabo pel, ampak tak presežek pa spet ni bil. In dobesedno ga je Čakarmiš prosil, naj mu pove, kaj lahko naredi zanj, samo ker je kolega od Seška in ker je Sešek rekel, da dobro poje? Ma nemoj. To ti pa res pokaže, kje je Slovenija – samo povej mi, kdo te forsira, četudi je to en absolutno abotno nesimpatičen in netalentiran, vendar zelo ambiciozen fante, pa imaš naše glasove. Tipično. Na vseh področjih, ne samo v glasbi. Zato pa je naša glasbena scena neprebavljiva, z izjemo nekaj izredno talentiranih posameznikov, ki se pregurajo do publike z lastnim trdim delom.

O pravih talentih ni bilo ne duha ne sluha. Včeraj niti eden nastopajoči ni bil bogvekako talentiran, z izjemo trebušne plesalke, ki je očitno navdušena nad svojim plesom in je res fajn in zanimivo izgledalo, ni pa to trebušni ples, a nič hudega. Je bilo fajn za pogledat. In zadnja pevka, ona je za našo sceno podpovprečnih pevcev res nekaj posebnega. Kaj je počela tista gospa z violino nimam pojma. Nisem vedela, da je običajno igranje na violino tako ekstra, da greš na TV show zaradi tega. Meni je bilo dolgočasno. In zakaj sta ji voditelja pulila krilo in zakaj je bilo to tako fantastično?

Kaj je bila to zaena gluparija z tistim iluzionistom sam bog ve. Oddaja je absurdno abotna. Po mojem se na to več ne prijavljajo ljudje, ki dajo kaj nase.

Tip je v prolazu na turneji, očitno, pa je malo še v Sloveniji ostal…. Tujec je. Poišči ga z iskalnikom. Ima spletno stran.

A sta Sešek in ta pevec kaj v sorodu? Oba imata obrazček morskega prašička. Kot bi bila brata ali kaj.

Slovenija ima VELIK talent! Je posebna drzava. Nihce je ne prekasa.

Veliko nastopajočih si je zaslužilo samo posmeh, so bile pa tudi izjeme.
Če pomislite, kdo je lani zmagal.
Brez veze.

Včeraj sem gledala in opazila da se vse vrti okoli žirantov.Več jih je kazalo, kot nastopajoče.Pa voditelja sta za en drek…

kDO JE ŽE BIL ?

Ne morejo, je prevelik

to sceno vsak vaški čarodej v dalmaciji izvaja vsak večer

New Report

Close