Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Selimo se

Selimo se

Smo v fazi selitve s psičko smo že devet let ,sedaj je breja.Tam kamor gremo ni možnosti,da bi jo imeli.Kam naj sedaj pokličem na veterino ali azil a kako to gre?

Hčerka je z njim od malega kako ji bo hudo ko ji povem.

A prej pa niste vedeli kam se selite. Še otroka podarite poleg psičke, vzamem v paketu


verjetno niste v fazi selitve z danes na jutri. verjetno ste to vedeli, da se boste selili že kar nekaj časa. ampak niti tega faking niste bili sposobni poskrbet, da psica ne bi breja ratala.

zdaj pa iščete okoli, ali bi jo lahko usmrtili, ali šenkali komu….

kak me razpizdijo taki egoisti… fak ej…

skrbi te pa za hčer. pes ti pa dol visi. najraje bi ga itak dala uspavat, ne? zato pa sprašuješ za veterinarja. kako že to gre?

Ne ni mi vseeno za psa imam jih najraje selitev je prišla iznenada.

Psa se ne moreš kar tako znebit, kot bi ti rada. A otroka bi tudi kar oddala in se preselila nekam, kjer jih ne moreš imeti? To ne gre tako. Lahko poskušaš oddati psa preko oglasa ali pa pač poskrbi za to, da ga boste lahko še naprej imeli.

Jaz se z otroci selim od partnerja ampak je predolga razdalja,da bi lahko psa vsak dan videla.

Evo, se jaz javim, vzamem tvojo hči, psičko in mladiče v kompletu!
Ampak samo pod pogojem, da se odpoveš vsem pravicam in se nikdar več ne prikažeš!

Vzameš s sabo otroke in psa ali pa vse v kompetu oddaš!

Vzameš s sabo otroke in psa ali pa vse v kompetu oddaš!
[/quote]
kakšne prasice ste ene, da bi se vam 100 krat vrnilo. No saj glede na zagrenjenost, se vam najbrž že je.
Avtorica najbrž ni v rožnati situaciji. Najbolje bi bilo, da psa pusti pri partnerju in kasneje išče neko rešitev zanj.

Upam, da ni posredi kako nasilje … V vsakem primeru pa poskušaj psa oddati, najbolje nekam v bližino, kjer boste živeli. Pogovori se s hčerko o možnostih, naj sodeluje pri iskanju rešitve, sicer ti bo zamerila do groba, če psičke kar naenkrat ne bo. Naj vpraša kakšne sošolke, prijateljice, če bi kdo lahko trajno/začasno poskrbel za njeno psičko.

Ne razumem pa, zakaj tam, kamor se selite, ni možno imeti psa, in kaj ima posredi razdalja, če boste psa itak oddali. Poznam ljudi, ki so psa z letalom pripeljali iz tujine, ker so ga želeli obdržati, tako da razdalja ni noben problem. Je problem najemodajalec, ki ne dovoli psa? To je edina možnost, ki se jo spomnim. V tem primeru čim prej skupaj s hčerko začnita iskati nove ljubeče lastnike.

Komplicirate brezveze zarad enega garjavga ščeneta..
Zavleci cucka pred kakšno cigansko naselje pa ga ven spust. Ga bodo imeli cigani za ajmoht.
Matr si date posla. Saj je cucek ne človek.


kakšne prasice ste ene, da bi se vam 100 krat vrnilo. No saj glede na zagrenjenost, se vam najbrž že je.
Avtorica najbrž ni v rožnati situaciji. Najbolje bi bilo, da psa pusti pri partnerju in kasneje išče neko rešitev zanj.
[/quote]

Ja, sem Prasica, ker ko imaš enkrat žival, si zanjo odgovoren!
V situaciji se pa ni znašla z danes na jutri in kakor je razmišljala o selitvi in delala plane, tako bi lahko razmišljalatudi o psu in delala plane za selitev skupaj s psom!
Pa da človek nima v življenju niti ENE bližnje osebe, kateri bi lahko začasno zaupal skrb za psa, je pa tudi malo blesavo!

Ja, sem ******, ker ko imaš enkrat žival, si zanjo odgovoren!
V situaciji se pa ni znašla z danes na jutri in kakor je razmišljala o selitvi in delala plane, tako bi lahko razmišljalatudi o psu in delala plane za selitev skupaj s psom!
Pa da človek nima v življenju niti ENE bližnje osebe, kateri bi lahko začasno zaupal skrb za psa, je pa tudi malo blesavo!
[/quote]

Ni ravno isto zaupati nekomu skrbi za psa in za brejo psico …

Ja, sem ******, ker ko imaš enkrat žival, si zanjo odgovoren!
V situaciji se pa ni znašla z danes na jutri in kakor je razmišljala o selitvi in delala plane, tako bi lahko razmišljalatudi o psu in delala plane za selitev skupaj s psom!
Pa da človek nima v življenju niti ENE bližnje osebe, kateri bi lahko začasno zaupal skrb za psa, je pa tudi malo blesavo!
[/quote]

ja če ima okoli sebe take prasice kot si ti, potem gotovo nima nobene osebe.

Pes je pes. En gor ali dol… Ne moreš to primerjat s človekom. Pesa se pač “znebiš”, če ga več ne rabiš. Potrošni material. Čudni ste eni.

Če se seliš v materinski dom ali varno hišo, o svoji težavi vprašaj na CSD in povej, da je otrok zelo navezan na psa. Verjetno hišni red prepoveduje domače živali, morda se uspejo dogovoriti za posvojitev psičke kje v bližini namestitve. Vse ostalo pa se da rešit. Če greš v najem, najdi najemodajalca, ki sprejema hišne ljubljenčke. Upam, da nimaš kakšne agresivne pasme.. Vso srečo!

Poklici v zavetisce in povej situacijo. Kasneje se vedno lahko prideta po psicko.mladicke bodo oddali.

New Report

Close