Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A gledate Slovensko popevko?

A gledate Slovensko popevko?

Katera pesem vam je všeč? kaj pa voditeljski par?

Ravno razmisljam da bi tale Nuska lahko sla malo južno pogledat kaj je sproščenost, spontanost, humor…obupna mi je. En kup enega pačenja brezveze

Gledam, najbolj mi je bila všeč pesem Mance Špik, voditelja sta pa tudi bila super. Za Maria že tako ali tako vemo, da je stari maček vodenja prireditev, ampak Nuška je bila pa res ODLIČNA. Sproščena, pripravljena, čudovito je odpela odlomke starejših popevk, skratka perfektna. Tako kot vse, česar se loti.

A na TV nimajo voditeljic, da morajo najemat pevke?

Zelo lepo! Pesmi vse po vrsti poslušljive..
Mene je sezul Andraž Hribar in Gregor Ravnik!
Kapo dol!!!

Ne.
Nočem si pokvariti večera.

Takole je.
Mario mi je kot voditelj super, nimam pripomb, Nuška pa kot oseba, pevka in sploh kot voditeljica živ obup. Se opravičujem ampak ves ta smeh kar naprej, brez potrebe, njen glas mi “ne potegne”, njen ton je pri petju in govorjenju enak…..ne vem no, sorry Nuška, tako slišim jaz.

Glede popevk pa v redu, najbolj sta mi bila všeč Andraž Hribar in Manca Špik….tudi Alex Volasko in Lea Likar, nimam pripomb.
Ampak finaliste izbira strokovna žirija in tako se moramo sprijazniti in biti zadovoljni z njihovim izborom ter še naprej plačevati rtv naročnino.
To moramo, izbire nimamo:)))
Ok, saj bo bolje, ne jamrajmo in raje iščimo rešitve:)


RTV programov ne gledam, ker so katastrofa! To je za populacijo 80+

RTV programe gledam, ker so pač edini, ki nudijo kvalitetne nadaljevanke, oddaje, filme.. da o edinem normalnem informativnem programu ne govorim.

Tole popevko pač ne gledam, ker je bullshit. Preživeto in prežvečeno, vedno ene in iste face, določeni izbranci, ki se pririnejo na oder in nas posiljujejo s tretjerazrednimi vižami, ki niso primerne niti za veselice. Podobna jajca kot tiste Melodije morja in sonca ali kaj so že 🙂

Mašilo pač. Verjamem, da kmetavzi na podeželju tripajo na te zadeve. Tako kot na Polesa in njegovo oddajo ob sobotah na Popu. :-)))

Sem gledala in z velikim pricakovanjem cakala manco spik. Potem pa eno veliko razocaranje. Pesem mi ni bila niti malo vsec. Pa tak halo je bil v medijih za to pesem. Mogoce je mislila, da ce bo na fb delila objavo o pesmi za njeno lano, da bo ze s tem dobila veliko glasov. No, saj mogoce bi jih, ce nebi strokovna zirija izbrala tri najboljse pesmi. Vsec mi je bilo, da ni raay pobral nobene nagrade, ker mi je zelo zoprn. Vedno misli, da je najboljsi. Pa ni.
Zelo vsec mi je bil alex volasko in tudi lea likar.

Nisem gledala. Imam občutek, da mi ni treba biti žal. Lahko me pa seveda občutek vara.

Nekako ta občutek imam tudi jaz 🙂 Samo, da jaz ne dopuščam možnosti, da bi me občutek varal.

Nekako ta občutek imam tudi jaz 🙂 Samo, da jaz ne dopuščam možnosti, da bi me občutek varal.
[/quote]

:-)))

Čeprav bi takole na prvi pogled rekla, da Mario Galunič in Nuška Drašček nista za skupaj, se je, za moj okus, izkazalo, da je ta voditeljski par izredno glamurozen in navdušujoč.
Mario kot strokovnjak vodenja, je dodal NUški točno to, kar ji manjka.

O pevcih pa tako, bolj tako.


Ne plačajo, ne gledam!

Takoj mi je bila všeč pesem, ki jo je zapel Alex Volaska.
Sem si rekla, on bo zmagal, in je.
Pesem me je malce nostalgično popeljala v pomladne dni in ima noto o minevanju…vendar dobri pevci dobro pojejo.
In so zmagovalci, veliko boljši od vseh nastopajočih.

Ostala bo večna, zmagal je najboljši pevec z najboljšo popevko in tako je prav.

Vsebina pesmi, ki jo je pel Alex Volaska je zelo pomenljiva…samota je najlepša v dvoje…rad bi ti spet verjel…in če pomlad nikoli več ne pride…

še samska?

Je samska, vendar zasedena.

Še nikoli nisem slišala za tega pevca, vendar nekaj je v njem. Pesem je bila nekaj posebnega. Samo mirno, samo dalje.
Lahko bi bil zmagovalec.
Seveda pa je bil boljši Alex Volaska.

Najbrž tisti, ki kritizirate Nuško, nimate pisluha. Enkratna pevka, izjemen glas, sposobna, sproščena, pa še lepa za pogledat. Njen obraz je top. Mario, umirjena aleganca, kot se za nacionalko spodobi, sovoditeljica pa kot začimba, ravno prav živahna, da je popestrila par. Čestitke Nuški za vodenje, da o odličnih pevskih vložkih niti ne govorimo. Boljše, kot marsikatera voditeljica, ki ji je to poklic.

Letošnji festival je bil na visokem nivoju, poln do potankosti izdelanih interpretacij, voditelja vrhunska.
Skratka ves dogodek je bil sijoč, svetel, vznemirljiv in zanimiv, brez kiča, bil je res dogodek presežnosti, ki jih zmore slovenska glasbena scena.
Zmagovalna popevka je zelo lepa, tekst prefinjen, evergreen, pevec izvrsten.

Ne gledam ne Eme, ne Popevke , niti Evrosonga.
Glede na kup komentarjev, bom pogledala en del, da vidim, kako se bo meni zdela Nuška ;).

Nuška naj si pogleda svoj smeh…….grozljivka:))))

New Report

Close