Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Astrološke sinastrije in uspešne zveze.

Astrološke sinastrije in uspešne zveze.

Pozdravljeni!

Zanima me, koliko to v real lifu res velja?

Že celo večnost iščem princa svojih sanj, pa ga še nisem našla. To vam povsem iskreno povem.


Potlej ga iščeš na napačnih mestih. Išči ga v sanjah, le tam namreč obstaja.

A je še kdo prebral naslov teme kot ‘Astrološke sanitarije’?


Ne, nimamo disleksije.


Potlej ga iščeš na napačnih mestih. Išči ga v sanjah, le tam namreč obstaja.
[/quote]

Od Xrobeta tema, ki je govorila o robotskih igricah je že letela v izbris. Jaz sem pa v resnici iz prekrasne bele Ljubljane in lahko potujem sem ter tja, kjer si želim. Lahko potujem tudi po pravljičnem sanjskem svetu.


Ne, nimamo disleksije.
[/quote]

Niti jaz ne, ampak me to bolj spominja na primer, ko vidiš odgovor pri matematični nalogi, še preden jo sploh do konca prebereš ? V bistvu že vnaprej vidiš odgovor na še ne zastavljeno vprašanje?

Midva sva najbolj neumajoča se znaka v horoskopu, tako ljubezensko, kot prijateljsko in celo poslovno, v razmerju že skoraj 30 let.
Potem pa berem opis razmerja najinih znakov in vse, kar piše za njegov znak, velja zame. Najdem tudi nekaj podobnosti njegovega znka z njim, mojega znaka menoj, a glede odnosa v razmerju sem jaz popoln opis njegovega znaka…
Evo, toliko o tem, kaj horoskop lahko ve in napove…

Midva sva najbolj neumajoča se znaka v horoskopu, tako ljubezensko, kot prijateljsko in celo poslovno, v razmerju že skoraj 30 let.
Potem pa berem opis razmerja najinih znakov in vse, kar piše za njegov znak, velja zame. Najdem tudi nekaj podobnosti njegovega znka z njim, mojega znaka menoj, a glede odnosa v razmerju sem jaz popoln opis njegovega znaka…
Evo, toliko o tem, kaj horoskop lahko ve in napove…
[/quote]
Kaj pa kaj vajina ascendenta, Luni, Veneri pravita? Se mi je zdelo, ja… namreč ni vse odvisno samo od glavnega (Sončevega) znaka 🙂

Midva sva najbolj neumajoča se znaka v horoskopu, tako ljubezensko, kot prijateljsko in celo poslovno, v razmerju že skoraj 30 let.
Potem pa berem opis razmerja najinih znakov in vse, kar piše za njegov znak, velja zame. Najdem tudi nekaj podobnosti njegovega znka z njim, mojega znaka menoj, a glede odnosa v razmerju sem jaz popoln opis njegovega znaka…
Evo, toliko o tem, kaj horoskop lahko ve in napove…
[/quote]

Astrologija ni sončni znak in sinastrija ni sončni znak. Sončni znak prispeva manj kot 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Bo zdaj kaj bolj jasno?

Midva sva najbolj neumajoča se znaka v horoskopu, tako ljubezensko, kot prijateljsko in celo poslovno, v razmerju že skoraj 30 let.
Potem pa berem opis razmerja najinih znakov in vse, kar piše za njegov znak, velja zame. Najdem tudi nekaj podobnosti njegovega znka z njim, mojega znaka menoj, a glede odnosa v razmerju sem jaz popoln opis njegovega znaka…
Evo, toliko o tem, kaj horoskop lahko ve in napove…
[/quote]

In katera znamenja sta to?

Vem za eno stran, kjer ti aplikacija izračuna kompatibilnost partnerjev. Imela sem partnerja, s katerim sva se po izračunu zelo ujemala, pa se nama ni izšlo, prav tako partnerja, kjer si po izračunu nisva bila blizu in se tudi v reali ni izšlo. Trudim se ne več dajati pomen na ta ujemanja.

Potem imamo pa še numerologijo, ki je tudi pomembna…

Na koncu morata imeti enake/kompatibilne vrednote, brez tega ni nič.

Niti jaz ne, ampak me to bolj spominja na primer, ko vidiš odgovor pri matematični nalogi, še preden jo sploh do konca prebereš ? V bistvu že vnaprej vidiš odgovor na še ne zastavljeno vprašanje?
[/quote]

Astrološka znamenja in poljudno pisanje o njihovem medsebojnem ujemanju je le kapljica v morje in praktično zelo malo pove. To ni sinastrija. Sinastrija pomeni, da izračunaš za oba partnerja astrološko natalno karto (t.j. do stopinje in minute natančne pozicije vseh planetov in točk posameznika, kot so obstajale ob točni uri posameznikovega rojstva, glede na kraj rojstva) in nato preračunaš (oz. računalniški program preračuna) medsebojne aspekte med planeti in točkami. Npr. če ima moški mars na 22 stopinjah rib, ženska pa venero na 22 stopinjah dvojčka, obstaja med planetoma aspekt kvadrat. To pomeni, da je med osebama res močna privlačnost, verjemite, se je v realnosti ne da spregledati, saj takšni dve osebi kot magneta vleče drug k drugemu. To je recimo primer. Aspekti so pa lahko harmonični (sekstil, trigon) ali takšni, ki predstavljajo izziv, napeti (kvadrat, opozicija), pa še konjunkcija, ki je nevtralna oz harmonična ali napeta, odvisno od ostalih komponent v karti.
Iz mojih izkušenj se iz sinastrije dejansko vidi dinamika odnosa,… tiste temeljne povezave morajo biti, sicer zveza ne traja dolgo,… če je dosti napetih aspektov, je več prepirov, bojev za premoč, če je več harmoničnih, je zveza bolj umirjena… Če je preveč harmoničnih, celo dolgočasna.

Kar se astrologije tiče, jih ni čez levinje!

Privlačni znak je Škorpijon, lepa je Tehtnica, zapeljiva in nežna Ribica itd. Z Levinjami je pa tako, so fajn in niso, tako kot vsa ostala znamenja. Značilno je pozitivno in negativno. Levinje so načeloma kar lepe, nasmejane, živahne, ampak so pa tudi zelo ukazovalne in egocentrične.
Kateri znak je pa vam všeč?

zanimivo, da vse planete upoštevate, razen najbolj evidentno pomembnega, Zemlje. Kot, da ne obstaja.

Zajemaj življenje s polno žlico, nauči se prevzemat odgovornost za svoja dejanja in odločitve in planetom določi sam, koliko bodo vplivali!

Pozdravljena! Sem mantis, mantiska, mantis3 nazadnje (ime mantis mi je na luninem.net forumu prevzel nek moški) …

V življenju je sinastrija precej pomembna, po mojih 20 letnih opazovanjih mora bit za srečno zvezi izpolnjenih nekaj pravil :
1.) ali sorodni znak (voda, zrak zemlja, ogenj, torej Sonci morata bit v isti kvaliteti- oba vodna, ampak Vodnar je vedno zrak… Npr. obe voda (Rak, Škorpijon Riba) , obe zemlja (Bik, Devica, Kozorog), obe ogenj (Oven, Lev, Kozorog), obe zrak (Dvojčka, Tehtnica, Vodnar)

2.) če pa tega zgornja pod točko 1 ni, pa :
– naj bo Sonce enega partnerja in Čuna drugega partnerja -ke v istem znamenju, morda tudi Venera enega partnerja in ascendent ali Sonce ali Luna drugega partnerja

3.) če pa tega ni, pa mora biti Venera enega partnerja na Marsu drugega partnerja, ampak zaželen je aplikativni (približevalni aspekt… torej stopnja kjer je Venera, mora biti pred stopinjo Marsa… ) in zaželeno je, da gre za Venero ženske in za Marsa moškega…. Če je nasprotno, so lahko težave

4.) Luna ali Venera enega partnerja ne sme ležati na Saturnu ali Uranu drugega partnerja ..

Dosti bolj dobrodošle so konjukcije s pozitivnimi planeti, npr Sonce na Luni.. Venera na Marsu ..

PAZI – MERKUR NA VENERI pogosto niii ok, ker so ljubezen , vsaka čustva, intelektualizirana..

RAZLAGA : Biti na… ležati na… = konjunkcija. Torej če imaš Venero na 7* Bika ali Deivce, je dobro, da ima tvoj moški Marsa na 12 * Device. In če ima moški Sonce na 10? Raka, je dobro, da ima ženska Luno na *Raka…

Kljub temu mačizmu v astrologiji- preferiranju moških planetov – Sonce Mars, kot boljših močnih- se v praksi zelo lepe izkažejo tiste zveze, kjer je moški planet -Sonce – od ženske—- na Luni ali Veneri moškega …. Npr. ženska je Ovnica, njen moški pa ima Luno v Ovnu, ali pa njegovo Venero čisto blizu tistih stopinj, kjer ima ona njeno Sonce (5 *, morda do 10*)

Od Xrobeta tema, ki je govorila o robotskih igricah je že letela v izbris. Jaz sem pa v resnici iz prekrasne bele Ljubljane in lahko potujem sem ter tja, kjer si želim. Lahko potujem tudi po pravljičnem sanjskem svetu.
[/quote]
LOL

mantis3
lahko pustiš email.

Hvala in lp

New Report

Close