Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako kaj preživljate današnjo nedeljo?

Kako kaj preživljate današnjo nedeljo?

Meni se bo kmalu odpeljalo. Tako si želim malo miru, mirne glasbe v hiši, malo pletenja, iger z otroki, kakšnega sprehoda, eno tako lepo, toplo vzdušje. Ne, nemogoče! 8-letnica že ves dan tečnari, ne bi tega, ne bi onega, ne bi šla ven, ne bi se igrala, ne bi nič, samo dretje. Tako sem že utrujena od tega stalnega hrupa!!!

Kaj pa razpravljaš z njo kaj bi kaj ne bi, to bomo in pika.

ne rabim vzgojnih nasvetov, hvala lepa. Večinoma kar dobro vozimo, pride pa dan, ko bi človek znorel. Bognedaj to povedati, ne? Ker pri vseh ostalih je pa sama idila …

Zakaj pa enistavno ne rečete,da greste ven in pika.Ko bo zunaj bo mogoče ugotovila,da ni tako hudo.Pada ne.Ko se bo malo zlaufala na svežem zraku bo potem verjetno boljše.

Zjutraj sprehod in potem smo sli na žale.Kosilo,sprehod,domača opravila in igre.

Premalo gibanja na svežem zraku, preveč sladkorja in možnosti izbire.

“Mici, zdajle gremo na sprehod, potem bomo pa skuhali kosilo.
Po kosilu boš pospravila predal v tvoji sobi, potem pa se gremo lahko družabno igro.”

Vem, pride manj idealen dan, a če 8-letnica samo tečnari in nič ne bi (pa ni bolna), ji lahko rečeš, da naj gre v svojo sobo in prime prvo stvar ter se zabava z njo ali pa boš v sobo prišla ti, v vreče pospravila vse igrače in jih odnesla v klet.

Pri nas je pomagalo.

Ce je to res samo obcasno jo pusti. Tudi otroci imajo slabe dneve.

Dopoldne smo se vračali z morja, ko so na mejnem prehodu Sočerga obvestili, da je cesta proti Lj zaprta do popoldneva zaradi športnega dogodka.
Potem smo se vrnili na prehod Dragonja, kjer smo najprej eno uro čakali na prestop meje, nato pa zaradi športne prireditve še dve uri, da smo prišli do vstopa na AC. Potem smo zaradi gneče na AC potrebovali še nadaljni 2 uri in 45 min do Lj.
Men se bo kar zmešalo 🙂

Sportni dogodek se je pa dogajal na ac ?

Ne bi odgovora poiskali s pogledom skozi okno? A ni polna luna danes… volkodlaki, čarovnice na metlah pa to?

Res je. In še najbolj sitne so mame.

Počakaj še ene 7 let, da spleza ven iz puberete pa bo bolje ( sarkazem off).

Nedeljo sva preživela z možem po zajtrku na “zmenku” v mestu na sprehodu, kava, malo sproščenega pogovora v dvoje, ko včasih, ko še ni bilo otrok, šla v indijsko na kosilo, otroka sta si pa sama danes skuhala, brez težav. Ob cca 14ih smo bii spet skupaj – mož in jaz za službo, otroka za šolo, potem pa še malo randija z likalnikom z zaključek dneva zame. Nobenega stresa samo serotonin danes je ven sekal 🙂

Ti je odleglo zdaj,ko si to povedala?
Si pač ena pusta tečnoba. Bogi otrok.

Na prvem slovenskem ‘možu, ki pegla’ (ironman) je sodelovalo prek 1400 udeležencev. Glede na to, da je železo posredi, se je vse odvijalo bolj počasi – od 8:00 zjutraj do nekje 14:00.
‘I Feel Slovenia Ironman 70.3 Slovenian Istria ‘

Pozdravljena.
Kar prijetna nedelja je bila. Zjutraj sva se z kolegom odpravila na moj prvi “trail run” na Uršlo Goro, nekje 16 km teka + hoje v hrib. Za to sva porabila dobri 2h10min, ko je v eno smer 2h30 same hoje. Moram priznati da se mi “trail running” kar dopade. Nato lepo na kosilo na Jezero in za piko na i še v savne.

Verjamem, da je biti ujet doma, za konec vikenda z malo muhastim otročičkom utrujajoče. Ampak ti drugi lepi trenutki z njim slabe dneve povozijo IMO.
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Nova, stara puhloglavka na monu?😁 Slovensko ne znš pisat? Aja, samo da “športaš”, to je nekja najbolj koristnega v življenju.😁😁😁😁😁

Obisk pokopališča, urejanje grobov, kosilo v gostilni.

Pozdravljen.
I am a fucking man dumbass.
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Pozdravljen.
I am a fucking man dumbass.
Archangel
[/quote]

čaki mal, arhangeli pa ne gocvorijo tkole!
da nisi ti padli ejnđel?

Pozdravljen.
Supernatural tells a different story =).
Archangel

Be the change you want to see in the world!


Do AC je bilo treba prit po navadnih cestah, ki so bile zaprte zaradi športnih dogodkov. A zdej razumeš?

Pozdravljen.
Supernatural tells a different story =).
Archangel
[/quote]

Aja, tistga pa ne gledam, očitno nisem na tekočem (sem pa babnica)
no, lepo bodi.

Pozdravljena.
Nikoli ni prepozno. Lep preostanek dneva tudi tebi.
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Na, pa se ji je še bolj zasuknilo pod novim vzdevkom.😁😁

New Report

Close