Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek REKA LJUBEZNI

REKA LJUBEZNI

Tko mal razmišljam.
V petek sem še gledala, torej sem na tekočem.
Razumem pa čist en nič.
Neke osnovne zgodbe ni, so pa take čist nepotrebne scene, ki vse spremenijo.
Razumem kaj naj bi vsak lik delal in kaj se med njimi dogaja, ampak kaj je pa res tisto bistvo?
In kaj je razlog, da sta se Sara in Blaž zastrupila z gobami? Da bo lahk eden izmed njiju umrl in bo zdaj še bolj neumno?

Ta serija je res… Na dnu. Totalno.
Men ni všeč.

Igralcev imamo ze tak al tak res malo.
Potem se manj onih ki imajo vsaj kaj talenta.

Jaz mislim da se bo Vida zapila,potem bo otrok umrl, projekt glede nekega parka bo sel nekam…
Nic jim ne bo uspelo. Tko kot jim se do zdaj ni.

Meni tud ni vsec serija, nima ne repa ne glave…
Igralci pa tudi nocejo vec igrati tam, zato pa liki umirajo.
Saj se trudijo neko realo naredit samo je vse skupaj prevec neumno in nerodno.
In ne morem verjet da dramo ustvarjaj s tem da like ubijajo… Skoda casa, res. Njihovega in nasega

Na koncu tretje sezone bo razneslo cisterno pri gasilskem domu in umrla bo večina igralcev (zelenih mušnic je zmanjkalo)
Tereza in Angelca pa bosta odprli javno hišo, saj je cela serija že postala en sam kur&araj…. 🤔

Tudi meni ni nič jasno. Kar nekaj sem in tja, brez povezave, brez najmanjše logike. Da o kakem fil ružu sploh ne govorim. Defionitivno zelo slabo (scenarij za nulo), igralci so nekateri dokaj dobri, a kaj naj naredijo pri takih bednih idejah….

Take serije delajo tako, da najprej naredijo scenarij za eno leto, potem pa vidijo kakšna je gledanost. Če je dobra, se morajo nekaj izmislit za naslednje leto in kakovost zaradi tega nategovanja, pade. Saj v tujini je podobno.

Nekaj povezanega, logičnega bi bilo treba naredit. Če ne znajo, naj raje nehajo.

Te nagravžnosti sploh ne gledam in trpim vsakič, že ko jih poslušam, ko sem slučajno v bližini TV, ko si nekdo to predvaja. Podobno za Žlahtno štorijo ipd slovenceljski wannabe šodr.


Meni se ne zdi nagravžnost. Če se ti tako zdi, ne poslušaj, ne glej.
Meni se zdi brez repa in glave, brez povezave, kar nekaj napaberkovano. Gledam včasih. Žlahtna štorija je bila čisto nekaj dugega, veliko boljša.

Meni ni všeč, gledam občasno. Je brez prave zgodbe, kar nekaj skup spacano.

No če ni za gledat pa ne glejte. Mene motijo pa vsak dan bolj razvlečene ene in iste reklame in to sami seriji res zbija točke. Se začne en bolj napet prizor…POK REKLAME, potem čaaaaakaš, kaj bo naprej, se začne druga scena z drugimi prizorišči in problemom…..potem se končno začne odvijat tisti omenjeni napet prizor in ko pride do bistva, oziroma predno pride do dokončne rešitve ali nekega zaključka, spet POK REKLAME….
V bistvu bi morali serijo poimenovat TV PRODAJA, med katero pa vrtijo tudi posamezne prizore Reke ljubezni in zato ima večina gledalcev res občutek, da je brez repa in glave.

Jaz to pogledam vse za nazaj, prevrtim reklame, ker 7 minut jih pa res ne mislim gledat, filma brez reklam je pa 20 al pa 25 mint. Ne vem če se ti štori.ki dajo objavljat reklame in za to plačujejo, zavedajo ,da jih nihče slploh ne gleda. Nimam niti pojma čigave reklame se sploh vrtijo. Serija pa brez repa in glave.

Jaz enako. Nobenega filma, nadaljevanke ne gledam v živo. Ravno zaradi reklam. Ta zamik je super stvar.

A oni res tak pišejo scenarij?
Bog pomagaj.
Pol je še pa bolj zanič.
Danes še gledam, pol pa dvomim, da še bom.

Da tako zelo spremenijo scenarij in umre glavni lik…
Mislim v Usodnem vinu so cist ok spreminili igralca.
Samo v Reki ljubezni se pa cist noben noce vec kazat.
Rajs imam Skandinavske serije kot pa to kar mi poskusamo naredit

Ne primerjaj Skandinavskih serij s tem , no? Ni primerjave;). Skandinavske so kakih 5 kategorij više.

Ne primerjaj Skandinavskih serij s tem , no? Ni primerjave;). Skandinavske so kakih 5 kategorij više.
[/quote]

S kakšno mehiško mogoče, hrvaške so neprimerno boljše, skandinavske so pa čist nekaj drugega. To ni primerljivo.

New Report

Close