Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prenehajmo s cenzuro govora

Prenehajmo s cenzuro govora

ne me je.bat kaj lahko govorim, tipkam, si mislim …
OK – so res ogrožene skupine o katerih pač ne razpravljam (pretepene, posiljene … izsiljevane osebe …)
AMPKA!!
Ko je katerih več kot samo lokalna posebnost – se o njih lahko razpravlja JAVNO!!
npr. migranti, Levica (in njihov pohlep o dobičkih drugih) … in jasno voljeni in imenovani.
IN!!
Če za ženski spolni organ natipkam, da je to pi.čka – je to za moje pojme pi.čka .. ne pa njena – kaj sploh ☺☺
Seveda sprejemam, da si vsi/e drugi mislijo, imenujejo … moj spolni organ karkoli ☺
Od omejevanja izražanja samo pod “kožo” narašča bolj gnojen tur …. ki ob poku le bolj smrdi in več svinjarije pošprica naokoli.

Lepa nova demokracija.

ce bi bilo tako, rata kaos, mas tri levake fanaticne in tri desnicarje fanaticne, pa rata prepucavanje, da drugih tem ne bo videt, to tudi ni svoboda govora, ker je potem ta opevana svoboda vsem ostalim kratena na racun sestih majmunov

nova
Uredništvo priporoča

A si mogoče hodil v mačjo šolo v na hribu?
Mi smo ljudje in kot taki kulturni in omikani.Ti pa tvoje razprave trosi v hlevu kravam, če se ti ne bodo smejale.

Evropa pada v depresijo ker Facebook lahko dela z mojimi zapisi in slikami, kar se mu zdi.
Na FB sem se prijavil msam, brez pritiskov in nagovarjanj. Torej moja volja! V Evropo so me potisnili na nekem 33{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} referendumu, kjer sem glasoval proti! Na MON-u sem prijavljen, ker jaz mislim, da je tako prav (morda pa ni prav in bi bilo bolje, da bi ostal neki neprijavljeni ŽBLJ pred leti).
Jemati resno socialna omrežja in forume je najmanj butasto, Evropa pa ni neko socialno omrežje/forum.
V evropi vladajo neki pijanci z išiasom, ki so jim pravo in zakoni španska vas v Franciji, tako kot so MON moderatorjem tuje pravice avtorjev in dolžnosti moderatorjev!
Namig: https://fran.si/iskanje?View=1&Query=moderator
Bumf in tema bo padla!!

A si mogoče hodil v mačjo šolo v na hribu?
Mi smo ljudje in kot taki kulturni in omikani.Ti pa tvoje razprave trosi v hlevu kravam, če se ti ne bodo smejale.
[/quote]
Omikana bedarija je neomikana!


fran.si moderator: kdor preverja skladnost prispevkov na spletnem forumu s pravili foruma

in kaj ti ni jasno tu?

New Report

Close