Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz bi obdavčil vse samske brez otrok

Jaz bi obdavčil vse samske brez otrok

Se za?

Pa kaj bi ti komunajzar bolni še rad. Saj že zdaj plačujemo več davka za lasten BRUTO dohodek.

Jaz bi pa obdavcila take kot si ti, ki kvasite take neumnosti in se reproducirate v nedogled in jocete na tv kako nimate za prezivetje. Take je za obdavcit, ki ste brez pameti in nadzora!!

nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa take primitivne s rakim bednim razmišljanjem. Srčno upam da ti je bilo dano imeti otroke…glej da bodo zdravi in srecni

Pozdravljen/a.
Jaz bi tudi tlesknil z prsti, da bi se življenje končalo, pa ne gre…
Arch

Jaz bi pa obdavcila take kot si ti, ki kvasite take neumnosti in se reproducirate v nedogled in jocete na tv kako nimate za prezivetje. Take je za obdavcit, ki ste brez pameti in nadzora!!
[/quote]

Podpis! Vzel/a si mi s tipkovnice. :))) Pa še slabe gene širijo.

Ivo, si to ti?

https://www.delo.si/gospodarstvo/obdavcitev-samcev-naletela-na-kritiko.html

Obdavčiti vse tiste z otroki, predvsem tistimi odraslimi otroki,ki se tukaj izobražujejo, v službo grejo kasneje v tujino.

obdavčit vse tiste, ki imajo odrasle otroke, ki na faks ne grejo, v službo tudi ne, živijo doma… torej delajo kaj točno? na socialki luftajo.

Predlog obdvačitve samskih je bil v našem parlamentu že davkrat na mizi in to seveda popolnoma argumentirano in upravičeno, ker gre za parazite, ki družbi ne prispevajo nič in le jemljejo, lahkotno živijo, brez vsake odgovornosti. Seveda so se uprli, kot bi jih nekdo dajal iz kože in politika popustila pod tem pritiskom , kot vedno, tam kjer bi morala obvezno vztrajat.

In to pise drug parazit, ki visi na sociali :)) Ni cudno, da tonemo, ce imamo take blesave drzavljane, ki krulijo po drugih, sebe pa ne vidijo…


Tebi in tebi podobnim:
Lahko mi vse poberejo, ti zaradi tega ne boš imel nič več.
Lahko me poliješ s bencinom in zažgeš živega, tvoje življenje zaradi tega ne bo nič lepše.
Lep dan še naprej.


S čim točno si ti družbi koristen?

A spet?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Tebi in tebi podobnim:
Lahko mi vse poberejo, ti zaradi tega ne boš imel nič več.
Lahko me poliješ s bencinom in zažgeš živega, tvoje življenje zaradi tega ne bo nič lepše.
Lep dan še naprej.
[/quote]
Ne gre za to, ampak mnogo več. Gre za ohranjanje družbe, ki dejansko razpada s trendom neodrslosti, nezrelega egoizma, kar je rastoča masa večno samskosti brez otrok. In edino učinkovito v danšnjem času je pač udarit neumnost po žepu, drugih prisil nimamo, ker smo “civilizirani”. In da gre po večini za neumnost in neodraslost, je vidno na vsakem koraku. Seveda pa je vedno nek del ljudi iz razlićnih vzrokov ostal samski in se ob njih ni nihče spotikal, ker niso številčno prekoračevli praga ogrožanja družbe, kot je to danes.


Ne spet, je še vedno isto staro, se nisi nič izboljšala, da bi bila kje koristna.😁


Ne gre za to, ampak mnogo več. Gre za ohranjanje družbe, ki dejansko razpada s trendom neodrslosti, nezrelega egoizma, kar je rastoča masa večno samskosti brez otrok. In edino učinkovito v danšnjem času je pač udarit neumnost po žepu, drugih prisil nimamo, ker smo “civilizirani”. In da gre po večini za neumnost in neodraslost, je vidno na vsakem koraku. Seveda pa je vedno nek del ljudi iz razlićnih vzrokov ostal samski in se ob njih ni nihče spotikal, ker niso številčno prekoračevli praga ogrožanja družbe, kot je to danes.
[/quote]
Kako hudiča pa ti veš zakaj so ljudje samski in zakaj nimajo otrok? A si normalen?


Kako hudiča pa ti veš zakaj so ljudje samski in zakaj nimajo otrok? A si normalen?
[/quote]

Gleda v stekleno kroglo 😉

Ne. Zakaj že? Kaj so ti ljudje brez otrok naredili? Imajo kaj oz ne česa kar tudi ti raje nebi imel/a? Če nekdo nima otrok je to njegov problem. Tisti, ki jih hoče imeti naj jih pač ima. Davek na kurjo pamet tudi nebi škodil kaj praviš.

Jaz pa ne. Kaksne imate nekateri. Groza in strah ste. Raje delajte in imejte visoke place, ce hocete ze vec ponuditi dtzavi. Ko vam denar predstavlja, vse. Postanite milijonerji, placujte davke, dobicke. Ne to pa ne. Delal pa ne bom, bom raje zafrkaval ljudi, ki jih ne poznam… Za denar ste pripravljeni cloveka ubiti. To so vase vrednote. Nic delati, denar krasti ljudem, ker vam ne sedejo, potrebujete sovraznika, da svojo revsino, nesposobnost, zagovarjate.

Potem naj se uvede družinski davek, ukinejo socialni transferji, vse olajšave, potem pa imejte toliko otrok, kot jih boste lahko preživeli. Ne toliko, kolikor se zanašate na to, koliki vas bo davkoplačevalska blagajna financirala z vsemi ugodnistmi in dobrimi ljudmi vred. Seveda ne boste za uvedbo družinskega davka. Če se že greš, sebi bi rit polnil, drugim pa praznil.
Plače naj razbremenijo, bo kdo dal tako lahko otroku lažje tudi kakšno žlico več v usta.

Ti bom nekaj povedala. Kot ženska brez otrok ravno tako plačujem davke, ki so med drugim namenjeni za otroške dodatke, cenejše vrtce, pa tudi javni preživninski sklad, ko neodgovorni očetje ne plačujejo preživnine in otroci dobijo nadomestilo preživnine…

Lagodno življenje? Kaj pa, če si otrok ne moreš privoščiti, nimaš dovolj visoke plače, ali pa jih preprosto ne moreš imeti iz zdravstvenih razlogov? Tudi nismo vsi tako neodgovorni, da bi štepali otroke, za njih pa naj poskrbi kdo?

Pa še nekaj. V službi vse tiste, ki nimamo otrok, ponavadi delamo dlje in več kot tiste, ki jih imajo. Dežurstva, nočne ipd. v večini padejo na nas. Velikokrat ravno zaradi tistih, ki imajo otroke, delamo bistveno dlje ali še njihovo nenarejeno delo, ne moremo, ko želimo na dopust. Eno samo prilagajanje tistim, ki imajo otroke, delo pa trpi.

Nekdo se je tudi spomnil, da bi naj imeli tisti, ki imajo otroke, višjo pokojnino. Zdaj ostali delamo več, smo veliko več prisotni na delovnem mestu, delamo nadure, prilagajamo dopuste tistim, ki imajo otroke, pa še nižjo pokojnino bi nam dali…

Dober delavec je tisti, ki dela, je zanesljiv, delovno učinkovit… Tisti, ki imajo otroke, so nezanesljiv kader, ker so skoz na bolniški, če ne zase, pa za otroke… Mene osebno ne preseneča, da delodajalci ne želijo zaposliti žensk, ki imajo manjše otroke.

Raje potihnite s takimi idejami, ker pojma nimate. Zato, da so mamice lahko doma, mora nekdo tudi namesto njih delati.


Ne spet, je še vedno isto staro, se nisi nič izboljšala, da bi bila kje koristna.😁
[/quote]
Ti pa prav veš, ja… Not.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Sem brez otrok, ker mi jih pač mati narava ne da. Kaj lahko tebe posvojim, da ne bom “brez”otrok???
Budalo

preberi si svojo plačilno listo – ta davek že plačujemo

New Report

Close