Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izguba nedolžnosti

izguba nedolžnosti

Povejte mi,al se naj veselim izguba nedolznosti,ki jo prav kmalu pričakujem,stara sem 32 let in si najdla princa na belem konjiču.Pozdravljeni.

Počakaj prej na poroko!

Kako ti je pa to uspelo…?

nova
Uredništvo priporoča

Saj ji še ni

Dvomim da ji bo…bo prej princ ba belem konju odhajal…😂😂😂

kdor išče,ta najde,najprej štalca,potlej kravca.Tudi sex in otroci bodo prišli na vrsto-leta bežijo.Če sta oba neizkušena v sexu ,lahko brez greha skočita med rjuhe,ker je skrajni čas za naraščaj.Izguba nedolžnosti pričakuj z veseljem in brez treme.Po veselem dejanju,pa sporoči,kako si preživela naskok med rjuhami.

Tole je ziher nek moški napisal.


Tudi jaz sem imela isti primer-oba sva bila nedolžna pri 34 in 37 letih,zato sva mogla pohiteti in danes smo presrečna 6 članska družina.Srečno pri podaritvi nedolžnosti fantu.

Ljudje pač ne morejo sprejeti stvari, četudi imajo tudi oni zelo šibke točke. Skrivaj to, ne pusti, da ti ljudje škodijo. V življenju so stvari, ki jih ljudje nočejo slišati ali jih noben ne želi priznati. Že vsa ta umetno ustvarjena družba je samo utvara. Živi svoje življenje in se ne obremenjuj z nepomembnimi ljudmi.

Plestenjak še nima otrok?

Pa zakaj jih nima Ksenja Benedetti?


Ma ne no, to bo prezgodaj, počakaj še kakšni 2 ali 3 olimpijade.


Tudi jaz sem imela isti primer-oba sva bila nedolžna pri 34 in 37 letih,zato sva mogla pohiteti in danes smo presrečna 6 članska družina.Srečno pri podaritvi nedolžnosti fantu.
[/quote]

Pa pri tebi je nosečnost trajala 3 mesece 🙂


Hvala Ti za tvoj nasvet in se ga držati v bodoče življenje.Še enkrat Ti hvala in lep dan Ti želim.L.p.

New Report

Close