Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Blagor vdovam…

Blagor vdovam…

ki so ostale brez tečnih decov!Verjetno bolje živite zdaj ko ste spet same…jaz vem da bi bolje živela…

Vprašanje, kdo je tam pri vas tečen. Glede na tvoje ‘ugotovitve’.
Spokaj kufre in se odseli al pa nehaj tečnarit.

Ko bi tako lahko bilo samo iti…ne tečnarim in vem da niso vsi tečni in grozni moški!

Neprimerna izjava.

Lahko te je sram nad tako izjavo. Ko nekdo izgubi človeka, ki ga je ljubil, mu ni lahko, za vse življenje.

Drugo, če ti je dec tečen, še ne rabi, da mu privoščiš smrt!

Vsaka ima točno takega dedca kot si ga zasluži. Pika.
Sama je kriva, če je dedec res zajeban pa ne stori nič ampak samo jambra in trpi. Ja razumem, da imaš tisoč in eno težavo ko se odločiš za tak korak in da so situacije lahko nemogoče ampak kako so potem to naredile tiste, ki so si upale…in ne boš verjela, vse so preživele.
Poznam pa uhuhu vdov, ki bi dale vse, da njihov mož ne bi umrl. In tole tvoje razmišljanje mi pomeni samo to, da bi morala UKREPAT TAKOJ, ne pa se tolažit s tako bednimi forami….

Imaš samo dve možnosti : pojdi ali ostani.
Če greš, ne bo lahko.Bo pa potem, ko bo preteklo nekaj časa, dosti bolje.Mogoče še celo super.Pri meni je že tako.

Bolano razmišljanje…si ne zaslužiš partnerja…
Kdo pa te sili da moraš biti v vezi…pa bodi samska in se “delaj “da si vdova ti bo mogoče lažje pri srcu…

Požvižgam se na vaše izjave še zmerom sem mnenja da je lepše vdovam pa pika!

Moja mami je vdova že pet let, pa ji je sedaj dosti težje, pa ne mislim samo v finančnem smislu. Poznam nekaj ljudi, ki so preživeli v zakonu okrog 50 let, ko pa je en partner umrl, pa je tudi drugi kmalu umrl.
Če nekdo z nekom živi toliko let in se z njim odlično razume in dopolnjuje, mu je zelo hudo, ko izgubi ljubljeno osebo.
Mnogo tistih, ki pa benti čez partnerje, pa so vse parnerji krive le oni ne, pa bi morali najprej pomesti pri sebi.


namesto, da prste uporabljaš za tipkanje na MONu ga svojemu descu zdr.kaj .. če mu ga pa še potegneš, bosta pa spet srečna ☺

Lahko da ima avtor prav.
Velikokrat se pa da slišati tudi, da odkar ga ni več je zacvetela(vdova).

je pa rekla, ko je oče umrl, da je izpolnila svojo dolžnost. do smrti ga je živela, zanj skrbela, zdaj je konec in ona gre dalje. pa ga je baje imela rada, vsaj nam otorkom je vedno govorila, da ga moramo imeti radi, čeprav je pijanec in kurbir.

njena soseda je pa na smrtni postelji rekla, da moji mami zavida ker je preživela očeta.ona je imela zajebanega moža, ki jo je vse življenje maltretiral, na koncu jo je pa še preživel.

Samska lahko postaneš tud na drug način, ni treba, da ti mož umre. Aja, za to pa je treba nekaj narest :p :p
Zares imaš grde misli.

Od kje izraz vesela vdova?

Iz Leharjeve operete.

Iz Leharjeve operete.
[/quote]

To vem. Ampak kje je on pobral ta izraz? Je bila to že v njegovem času splošno uporabljana fraza?

Imaš samo dve možnosti : pojdi ali ostani.
Če greš, ne bo lahko.Bo pa potem, ko bo preteklo nekaj časa, dosti bolje.Mogoče še celo super.Pri meni je že tako.
[/quote]
V bistvu so tri možnosti: loči se ( se strinjam , da je boljše, če umre, ker lahko za njim dobiš vse pa še penzijo, če se ločiš pa pol ali pa še to ne ), ostaneš in trpiš ( morda bo umrl pred tabo), ostaneš in kaj narediš( saj mu kuhaš, mar ne?) .

ponavadi so zenske sitne…no js mam rad tud sitne ampak za avanture in nic vec

Zato sem pa jaz srečna ločenka, ki že dolgo računam samo na svoje finance in mi ne bo treba jamrati, ko bo izginila druga penzija.
Bolano je dedcu želeti smrt, da boš lahko blagor-vdova….

Veste kdaj se zacne življenje? Ko mož umre in gredo otroci od doma!

Moja sestrična je ostala sama z dvema majhnima otrokoma, ker mož umrl v prometni nesreči. Srce me boli, ko jo vidim trpeti. Sta bila zelo srečen par, ga zelo pogreša in težko se prebija sama. Otroka pa sta tudi ravno dovolj velika, da vesta, da očeta ni več in zelo čutita stisko, tako svojo, ker ga pogrešata, kot mamino, ker ji je hudo. Sram te je lahko zaradi tvojih besed. Če si ti nisi ustvarila v lastnem domu drugega od kupa gnoja, ki ti sedaj smrdi, si zato čisto sama kriva. Druge ljudi, ki jim je mogoče zaradi izgube ljube osebe zelo hudo in težko, pa pusti pri miru.

Tega, da bom lahko nekega dne postala vdova, me je pošteno strah.
Ne razumem, da se iz tega delate norca.
Razen, če ste poročene s psihopatom ali kakšnim težakom.

New Report

Close