Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsem, ki udrihate čez LJ in Ljubljančane, prepovedujem vstop v LJ

Vsem, ki udrihate čez LJ in Ljubljančane, prepovedujem vstop v LJ

Končno ne bo več gneče ob prometnih konicah, ne bo več dolgih čakalnih dob v UKC-ju itd.

Ok. Jaz ne grem več.
Vi pa poleti ostanite čimdlje od obale.

Ljubljančani ste sami sebi problem. Večina vas jemljemo takšne, kot ste.

______________________

Tisti, kateremu Ljubljana ni všeč, kateremu so ljubljančani zoprni, nemogoči, ne bo hodil v Ljubljano.
Ni treba nič prepovedovat.
Jaz nekam, kjer mi ni všeč, kjer mi ljudje ne pašejo, ne grem za noben denar.

Kdo si ti za en drko, da si boš izmišljeval, kdo kam sme in kam ne?

Zakaj je treba kar neki provocirat?
Ja, imamo službe v Lj. In hvala bogu nam ni problema se peljat v službo v Lj. So prometne konice, ja. Ampak veliko odtehta, da se vrneš v svojo hišo, kjer ti ne skačejo sosedje po glavi v zgornjem nadstropju.
S štacunami sem pa tudi ugotovila, kako je. Greš v s.Oliver, pa nimajo nič. Več ima s.Oliver na spletu kot v Ljubljani. Greš v Lj v Mercator po emo stvar, ker si misliš, to je pa ja Ljubljana, greš v 3 Mercatorje v Lj, pa nimajo. Tako, da glejte, Ljubljana ni nič posebnega. Lahko bi UKC preselili v Kranj npr. Saj ni UKC zaradi Ljubljane.

meni so Ljubljančani prav fajn… 🙂
Kadar kakega Ljubljančan vprašam iz kje te si…mi pove….:) ja z Maribora, pa z Nove Gorice, pa s Mežice, pa z Kopra…itd hihihi 🙂

Podpis. Pa tudi od hribov, rek, turističnih kmetij……

Tisti, kateremu Ljubljana ni všeč, kateremu so ljubljančani zoprni, nemogoči, ne bo hodil v Ljubljano.
Ni treba nič prepovedovat.
Jaz nekam, kjer mi ni všeč, kjer mi ljudje ne pašejo, ne grem za noben denar.
[/quote]

ravno v tem je štos. tak, ki sovraži ljubljano vseeno pride sem, zato da ima sodelavkam kaj za povedat, pa da da slikco na FB. more povedat da gre v emporium, pa v zvezdo na tortico aveš 🙂 in zraven futra ljubljansko blagajno, ki jo tako sovraži. 🙂

kdo pa še kupuje v s. oliverju? isto kot tom tailor in podobne zadeve, je to en pofl, precenjen, pa še grd za pogledat.
mislim, od vseh štacun v LJ, greš ti res v s.oliveR???

saj v hiši v ljubljani tudi nimaš sosedov nad sabo 😉

me pa zanima kaj je tista magična stvar, ki si jo izključno v merkatorju iskala?

V Sloveniji obstajajo taki kraji, da ljudje ki pridejo iz teh krajev v Ljubljano mislijo, da so prišli v Ameriko.

Sem Ljubljančanka in takoj prepoznam kmetičke, ki pridejo v Ljubljano, in niso mi prav nič simpatični. Pa še gužvo delajo.

Napačen pristop. Raje jih prijazno povabi in pokaži kako smo v redu ljudje;)

Ne gremo več v LJ z veseljem, ampak tudi UKC ni ljubljanski, ampak slovenski medicinski center – financiran je iz slovenskega in ne ljubljanskega proračuna!!! Torej, če se UKC “razpalcelira” po celi Sloveniji, ne gremo več v UKC.

Ohoho, žabarji prilezli na svetlo, ker dežuje???!!!

Men je pa prav hudo, da se Slovenci ne maramo med sabo. Bolj smo mi skregani, večjo moč imajo nad namu tako tujcu jot politiki.

A ni gužva u Lublani zato, ker je tam velik Lublančanov? Lublana je bulana… lallala?

Tisti, kateremu Ljubljana ni všeč, kateremu so ljubljančani zoprni, nemogoči, ne bo hodil v Ljubljano.
Ni treba nič prepovedovat.
Jaz nekam, kjer mi ni všeč, kjer mi ljudje ne pašejo, ne grem za noben denar.
[/quote]

Res brez veze pleteničit.
Komur Ljubljana in ljubljančani niso všeč, naj se jim izogiba v širokem krogu.

ravno v tem je štos. tak, ki sovraži ljubljano vseeno pride sem, zato da ima sodelavkam kaj za povedat, pa da da slikco na FB. more povedat da gre v emporium, pa v zvezdo na tortico aveš 🙂 in zraven futra ljubljansko blagajno, ki jo tako sovraži. 🙂
[/quote]

Res, cel dosežek. Mene bi bilo sram se hvalit na fb, da sem bila pa v ljubljani in emporiumu. Joj no, res, svet sem osvojila. Na fb bi se važila s slikicami iz New Yorka, pa povedala, da sem šla v Dior, ne pa v Ljubljano v emporium. “Aveš?”

Napačen pristop. Raje jih prijazno povabi in pokaži kako smo v redu ljudje;)
[/quote]
Če bi bil ta provokator dober človek, sploh ne bi odpiral takšnih provokatorskih tem.

Še en, ki je samemu sebi v napoto.

A ni gužva u Lublani zato, ker je tam velik Lublančanov? Lublana je bulana… lallala?
[/quote]

Bemu mast. Bolj kot razmišljam, bolj se nagibam k tej trditvi. Gužva na Obali – v koloni so Lj, gužva v Lj – itak so v koloni sami Lj, grem na Gorenjsko, gužva – v koloni so Lj… V bistvu, če v Ljubljani ne bi bilo Ljubljančanov, sploh gužve ne bi imeli. No, razmislite malo.


Če bi bil ta provokator dober človek, sploh ne bi odpiral takšnih provokatorskih tem.
[/quote]

Mogoče misli da ne sme:):):)

Res, cel dosežek. Mene bi bilo sram se hvalit na fb, da sem bila pa v ljubljani in emporiumu. Joj no, res, svet sem osvojila. Na fb bi se važila s slikicami iz New Yorka, pa povedala, da sem šla v Dior, ne pa v Ljubljano v emporium. “Aveš?”
[/quote]

cel koncept važenja na fb-ju je zgrešen 🙂 tko da nima veze a postaš emporium na fb al pa nyc. vsaj jaz ne razumem tega postanja vsega na fb. ljudje bi si moral dnevnike omislit, kot včasih. 🙂

no, moj point je bil še vedno ta, da folk pizdi čez LJ, pokažejo se pa vedno ko pridejo sem. čakte jih zdaj decembra, ko vsi pridejo “na lučke” čeprav je lj kao skoz meglena in ne vem kaj 😉

New Report

Close