Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ta mesec še ni bilo položnic za telefon, internet od A1?

Zakaj ta mesec še ni bilo položnic za telefon, internet od A1?

Vprašanje na naslovu, dva dni nazaj sem vprašanje naslovil tudi nanje in še nisem prejel odgovora …

Kako naj mi vemo, zakaj je ti nisi dobil? Jaz sem jo.

Ce ti oni niso odgovorili, kako hudica mislis, da pa mi vemo? Eni ste res sam za v klet zapret

Volilec Levice. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. :))) A1 je Ahilova peta, ker je lastnik kapitalist. :)))

Najverjetneje bodo odpisali, ko bo že prepozno. Ali to sprašujete za televizijo in internet ali za telefon? Preverite, da vam niso spremenili pošiljanja na e-mail ali kaj takega. Ker potem naslednji mesec se bodo izgovarjali, da so poslali položnice, tako kot vsem ostalim. Mogoče se oglasite v A1 poslovalnici?

Dobila sem jo v roku, kot vedno.
Si morda kaj spreminjal obračunski interval in zato sprememba? Če po mejlu ni odziva, pokliči na klicni center, sicer to ne garabtura odgovora, poskusiš pa lahko kljub temu.

zdej, ko so venezuelci na oblasti ne bo več nobenih položnic in stroškov. :))) tud izvažali ne bomo nič. kdo si pa želi ahilove pete? jaz ne. rabim zdravo peto za hojo. :))) le to me moti, da se kr naprej cedita med in mleko. sta vsepovsod. po stenah, ulicah, v jaških … :)))

Pokličeš info številko in veš kako in kaj v minutki … Se pa trudijo zadnje čase te položnice spravt na mail.

New Report

Close