Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko jaz naredim njoke….

Ko jaz naredim njoke….

….omizje utihne…..

…krompir, tamesnata jedilna buča, šelin….kuhano na pari, zmečkam med prsti v take velike koščke……..dodam pol ostre moke pol ajdove, nekaj jajc, smetano k plava povrh mleka, zeliščno sol….mesim, mesim in še xy-krat mesim…..u tapravo trdoto:))

In to je to….jih ješ same samo z maslom:)))

Ma daj piši slovensko da te razumemo. Kaj je šelin?

…pardon…zelena:))

nova
Uredništvo priporoča

Ok, hvala. Njam.

Dej točen recept gor in kaj je šelin ve vsak, ki je že kdaj imel kuhounico v roki.

Imam velikokrat kuhalnico v roki že 30+ let, pa do zdaj še nisem slišala za šelin.

Imam velikokrat kuhalnico v roki že 30+ let, pa do zdaj še nisem slišala za šelin.
[/quote]

Pr nas pravimo zeleni šelin…pol sm še nekaj listov šelna nasekljal notri…..kakšne barve so to ti njoki……od kromeprjeve bele, bučno rumene& zeleni od zelene….kej tagega ne moreš kupit:)))

…aja. čez pa ena omaka iz gorgonzole, smetane, žajbljevih listov ter rožmarina:)))

Pr nas pravimo zeleni šelin…pol sm še nekaj listov šelna nasekljal notri…..kakšne barve so to ti njoki……od kromeprjeve bele, bučno rumene& zeleni od zelene….kej tagega ne moreš kupit:)))
[/quote]
Sliši se super, iz najboljših sestavin, zelena je meni najpomembnejša zelenjava, obožujem okus. Saj sem najbrž že kdaj slišala šelin, ampak takole napisano mi pa sploh ni bilo jasno kaj bi to bilo.

Tud pri men so bili dans na jedilniku, ampak jaz sm jih kupla 😉

To niso njoki.

Se strinjam….to je nekaj več kot njoki:)))….poezija barve, okusov, vonja in čvrstosti vpeti v super-njok:))

Se strinjam….to je nekaj več kot njoki:)))….poezija barve, okusov, vonja in čvrstosti vpeti v super-njok:))
[/quote]

A bi se ti poročil z mano?

No go.
Blodnja neštetih sestavin, kot da bi nametal notri vse stvari, ki jih imaš slučajno doma, stvari, ki sploh ne pašejo skupaj (zelena, žajbelj, gorgonzola…). Preveč vsega, da bi okusil posamezne okuse. Morda max krompir, buča in žajbelj.

…đizus, teb pa kuhnja glih ne gre, knede???

U njokih so krompir, zelena, buča, jajce in moka(ajdova in navadna)….u omaki za na njoke pa gorgonzola, smetana, žajblj in malo rožmarina…

Lahko recept za te njoke? Koliko česa, pa to.

Inovatorja ne briga recept.

…đizus, teb pa kuhnja glih ne gre, knede???

U njokih so krompir, zelena, buča, jajce in moka(ajdova in navadna)….u omaki za na njoke pa gorgonzola, smetana, žajblj in malo rožmarina…
[/quote]

A bučo pa zeleno daš kuhano ali surovo, a zeleno stebelno ali gomolj?

Mene pa zanima ali zelena ne preglasi vseh ostalih okusov?
Jaz bi k buči dala muškatni orešek.

Okvirno bi lahko napisal….

Razen če ne flanca ke v tri dni.

Bučo, krompir in zeleno (gomolj) narezano na koščke kuham hkrati skupaj na pari…ne v vodi!! In to do stopnje ko je kuhano glih prav…al dente!!

Gomolj zelene ne preglasi okusov….se ravnoprav vtke v njoke:)) Bolj fascinantne so barve:))

A bi se ti poročil z mano?
[/quote]

Hvala za po-vabilo…ma sm oženjen:)) Si boš enga drugega najdla:))

Okvirno bi lahko napisal….

Razen če ne flanca ke v tri dni.
[/quote]

On lahko piše ali pa ne, vendar bo tvoja duša pela šele, ko boš sama inventivna.
Kar pomeni sledila sama sebi, zaupala v svojo notranjo izrazno moč.
No, ko on opisuje barve, jih jaz vonjam…

On lahko piše ali pa ne, vendar bo tvoja duša pela šele, ko boš sama inventivna.
Kar pomeni sledila sama sebi, zaupala v svojo notranjo izrazno moč.
No, ko on opisuje barve, jih jaz vonjam…
[/quote]

Tukaj v zapisu si me pa zelo lepo zadel/a:)) Slediš sebi in svoji kreativni navdihnjenosti kako domačega vrta narediti odlično kosilo:))

Tole bom pa poskusila! Uporabiš muškatno ali hokaido bučo? Če bi pripravil mesno ali mesno-zelenjavno omako namesto sirove, kakšno bi pripravil? Vprašam, ker si ne predstavljam čisto dobro, kakšen okus se ravije zaradi dodatka zelene.

New Report

Close