Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obrambni dan ali hihitajoče se najstnice s puško M-48

Obrambni dan ali hihitajoče se najstnice s puško M-48

Zadeva očitno zelo dobro uspela…

https://4d.rtvslo.si/arhiv/prvi-dnevnik/174563210

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Če ti grejo v nos najstnice ti povem tole. Nekoč zrastejo v odločne ženske. Če držijo tri vogale pri hiši,bodo pa še državo branile. Večina današnjih fantalinov ne bo znala niti familije svoje branit.

Zafrustrirana baba

nova
Uredništvo priporoča

Se mi je zdelo ,ja, da se bo kakšen oglasil.


Ko bo treba branit, karkoli že, ne bo na voljo niti m-48.

Mauserca… dobra stvar (tudiče je jugoslovanska kopija)

Sam danes brez avtomatskega orožja nimaš kaj strašit.

Kakorkoli. EU bi morala imet svojo vojsko za obrambo. Vsi enako opremo, vsi enako usposabljanje, … in to je to. Ampak preden bo EU dejansko delovala celovito kkt skuonost bo še dolga ali pa jo bodo probal z*ebat. Če se evropa združi postanemo del velesile…

Pa smo spet tam, “neprijatelj nikada ne spava”. Novi militarizem na pohodu … nekoč nas je ogrožala Rusija, Amerika, res strah zbujajoči do zob oboroženi sovražniki … danes nas ogrožajo brezdomni reveži, ki so prepešačili dva kontinenta, da bi prišli nekam, kjer je mir in dostojno življenje … sram nas je lahko!

Več znaš več veljaš in če ve operirat z m 84 je samo plus.

Torej, ti si nekakšna women power prikazen?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Ko bo treba branit, karkoli že, ne bo na voljo niti m-48.
[/quote]

Mogoče bodo pa M-84? 😛 Aja ne, te bodo prodali še pred m-48…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kje neki Pikulet vidi hihitajoče se najstnice. Zanimiv dogodek, dobro sodelovanje mladih in lep prispevek TV.

S puško ni nič narobe, sploh ne za tak dogodek.

Se mladina ne uri, vam ni prav.
Se mladina uri, vam spet ni prav.
Kaj potem?

Ja a ni fajn če se naučijo uporabljat orožje?

Ja a ni fajn če se naučijo uporabljat orožje?
[/quote]

A pol je samo Šiško obsojen na …. tole?
https://www.radio1.si/25302/bosanska-sekira

Saj smo mi tudi v osnovni soli streljali v tarce z zracno pusko. Smo bile punce, boljse od fantov. Samo tole je mocnejse in tezje…je pa lepo videti nasmejane najstnike.

:))) jas sem imela obrambo pet sam zarad dobega vihtenja tiste puščke. Mislim merjenja, ciljanja…kako se sploh reče;)

Bravo, za izpeljan dogodek.
Vojska že dolgo ni samo šivanka v kapo in hlače na črto in marš fantje. :)))

Prvi so pri reševanju in nesrečah. Pri žledolomu v Postojni so se zelo izkazali..

Da pa imajo izrabljene škornje in opremo, pa ni njihova zadeva, temveč od države…kajne? 🙂


Ja državo rado zebe v noge.


Ja državo rado zebe v noge.
[/quote] Ajde Tarči te daje ljubosumje, ker vidiš dekle s puško.

Ajde Tarči te daje ljubosumje, ker vidiš dekle s puško.
[/quote]

Dvomim, da Tarči je videl dekle s piško, on je bolj gledal v tarčo. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Dvomim, da Tarči je videl dekle s piško, on je bolj gledal v tarčo. 🙂
[/quote] Seveda piško si videl ti…Tarči pa je izurjen strelec….
Ti Matjažko, ti si že držal puško? Vi niste imeli več obrambe, pa vojske tudi nisi služil? :)))
kam le bi tebe vtaknili pr vojakih, tako načitanega…

Dvomim, da Tarči je videl dekle s piško, on je bolj gledal v tarčo. 🙂
[/quote]
Ko sem bil nazadnje na dolenjki je bilo več punc kot fantov na strelišču. O piškah, fračah in podobnem, pa raje ne bi.

Seveda piško si videl ti…Tarči pa je izurjen strelec….
Ti Matjažko, ti si že držal puško? Vi niste imeli več obrambe, pa vojske tudi nisi služil? :)))
kam le bi tebe vtaknili pr vojakih, tako načitanega…
[/quote]

Tarči si je pozabil očala nadet, pri abrahamu ga verjetno že malo kratkovidnost zajebava. :))

Če bi imeli takšne ritoborne Slovenke, me ne bi bilo strah za slovensko obrambo.
https://assets.cat5.com/images/contentpages/tactical-yoga-pants/tac-yoga-11.gif

Tulipanka, praviš, da si že držala puškico? Kakšen je občutek, da je nisi preveč stiskala, se lahko hitro sproži. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ko sem bil nazadnje na dolenjki je bilo več punc kot fantov na strelišču. O piškah, fračah in podobnem, pa raje ne bi.
[/quote]

Pečene piške s cvičkom, sijajno! Drugič še mene vzemi zraven.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tarči si je pozabil očala nadet, pri abrahamu ga verjetno že malo kratkovidnost zajebava. :))

Če bi imeli takšne ritoborne Slovenke, me ne bi bilo strah za slovensko obrambo.
https://assets.cat5.com/images/contentpages/tactical-yoga-pants/tac-yoga-11.gif

Tulipanka, praviš, da si že držala puškico? Kakšen je občutek, da je nisi preveč stiskala, se lahko hitro sproži. 😀
[/quote]hahahaha kakšno fotko si prpopal…ta ima pa ta prave bojne šolne 🙂
Mi smo imeli tako puško, da kakorkoli smo pritisnili, te je zabrisala. tebe bi odneslo, po unih tvojih rokicah sodeč, zadnjič 🙂


Ko sem bil nazadnje na dolenjki je bilo več punc kot fantov na strelišču. O piškah, fračah in podobnem, pa raje ne bi.
[/quote] Bravo Tarči izurjenega strelca ne sme nič zavesti.

New Report

Close