Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se tako začne – varanje?

A se tako začne – varanje?

Skupaj sva tri leta, to je najin odnos po ločitvi (oba čez 40). Rada ga imam, ljubim ga. Tudi zanga vem, da me ima rad. Ampak nisem prepričana, da tako kot bi si želela, ne vem če sem zanga tako posebna kot on zame. To mi govori moj instinkt.
Preden sva začela resno zvezo, sem mu povedala, da se želim poročiti. Da ne želim niti začeti odnosa, če se ne želi poročiti. Rekel je, da se želi. Tako močno se želim poročiti, povedala sem mu že trikrat. Pred tremi meseci sem mu rekla tudi, da ne bi nikoli šla v ta odnos, če bi vedela, da po tolikem času ne bova poročena. On pa kot da me noče slišati. Obrne, da se malo po heca na to temo, to je pa to. Slučajno sem izvedela, da je to željo imela tudi ženska, s katero je bil pred menoj, in da ko sta šla narazen, da mu je rekla, da je to tudi vzrok, da gre od njega, ker je vedel, da se želi poročiti, pa je nikoli ni zasnubil Ne vem zdi se mi, da bi mi moški, ki bi me res ljubil, če ne drugega dal zaročni prstan. Ne živiva pa še skupaj, nisva iz istega kraja.

No,pa smo tam. Ko človek ne čuti tiste predanosti, ljubezni … Verjetno bi morala odditi. Ali se resno pogovoriti. Pa ne zmorem, mi verjetno ego ne da. Ker se mi zdi, da bi moral biti on tisti, ki bi moral delati poteze …

In potem je tukaj v ozadju – on. Ki sem mu všeč že leta, on tudi meni, vendar ne vem, nikoli ni bilo prave priložnosti. On v vezi, jaz v vezi … Sva bila samska, pa sva se zmenila, pa sem odpovedala, enkrat je on … Pa se nisva dobila.

Sem konzervativna, tradicionalnih vrednot, vedno sem bila proti varanju.

Zadnje čase sva se veliko pogovarjala preko FB. Malo zahec in malo zares, in sva se zmenila (saj sem mislila, da bo eden že odpovedal). Pa ni on, nisem jaz. Tisti večer sem se lepo oblekla, zelo lepo. Vzela sem si čas, da sem se lepo naličila.Se naparfumala s parfumom za največje priložnosti. Tudi on je bil tako zelo lepo urejen. Objela sva se, ko sva se videla in nežno poljubila na lica. Kako lepi pogledi so naju spremljali cel večer. Šla sva na koncert, malo alkohola, slučajni, neslučajni dotiki, pogledi, nasmehi … Za konec sva se poljubila – trikrat na usta, tako nežno …
Vprašal me je tudi po njem. Kaj sem rekla? Da nisem srečna z njim, da resno razmišljam o razhodu. Da pa mu nič ne morem obljubiti. Kako močno me je objel. Položil svoje roke na moja lica.Rekel mi je, da si zaslužim samo najboljše.

Vem, on je pač na sredi, nič kriv, nič dolžen, žal mi je zato. Vendar mi je srečanje z njim prineslo nekaj zelo lepega. Zbudim se z nasmehom, mislim nanj, na mojega skrivnega prijatelja … Na to kako bi bilo, če bi me slekel, če bi šla dlje … Na to, da bi bila skupaj, srečna, midva, da bi v njem našla tisto, po čemer tako hrepenim kot ženska – po popolni predanosti, občutku ljubljenosti samo mene, poroki … Zaljubljenost mi megli razum .. Kaj bo, sam Bog ve.

Danes sem mu rekla, da nimam časa. Jutri pride moj partner k meni, pri meni bo dva dni. V nedeljo sem zmenjena z njim. V kaj se spuščam?!

Drugače pa sta oba res fajn moška, oba uspešna poslovna moška, malo sta si celo podobna, po videzu in značaju.

Spila sem kozarec ali tri preveč. Pa sem morala dati ven … Hvala, da ste brali in hvala za tiste, ki me ne obsojate.

Smo pa vsi trije iz različnih krajev … No, dobro za skrivat in si igrat “igrice”, ki jih v bistvu sploh ne želim igrat, vendar sem v vrtincu. Katera roka me bo povlekla ven iz tega zosa?!

Aha,dobr si si to zazihrala. Samo izslo se ti bo tezko.
Tale ki se kao noce porocit. To je tvoj izgovor da ga bos nacevljala. Kot si prejsnjega, razlog se skriva kdovekje. Ampak ne ves kdaj ga bos pustila,ker tale ta drugi ti pa tud nic pametnega ne obljubi.
Se ti ne zdi da:
– ni ljubezni ne pri prvem, ne pri drugem,se manj pri tebi?
– bi bilo mogoce pametno se poglobit vase in se vprasati kam te vodijo tvoje odlocitve? S takim odnosom puscas zelo slab vtis….

Aha, to pa poznam… ja, spet je malo samski, pa vmes ni bil, pa je spet bil, pa ni bil, pa je bil. Skrajno teatralno… dobrodošla v klubu. Ne bosta skupaj, ker njemu paše točno tako.
Kako močno me je objel. Položil svoje roke na moja lica.Rekel mi je, da si zaslužim samo najboljše.

nova
Uredništvo priporoča


Hm. Zna lepo govort. Ve kaj rect zenski… Smrdi po fukacu. Po moski kurbici… Verjetn jih je ze ene par dubu na lepe besede. Zbira trofeje. Ne bos prva, ne bos zadnja… Se mi smili njegova zena.

Se popravljam. Torej on je zdj samski? Vseen sm preveckrat vidu kaj pocnejo ti k znajo besede tko obracat da se zenske kar stopijo. Jst to ne znam priznam, niti ne bi hotu. Ampak zmeri je isto. Polozi vsako, k mu nasede. Tko da premisl… Taki tut k so v vezi non stop lovijo in podirajo. Ne morjo iz svoje koze.

😂
Od človeka pričakovati pokorščino, skoraj manjka še tista, nič seksa do poroke, na drugi stani pa že v fazi, ko je tik pred tem, da pride do združitve vtiča v vtičnico.
Le zakaj sploh razpredaš o t.i. pravljici, ki bi jo moral udejanjit tale tvoj, če svojih zaves nisi dodobra odstrla ‘bodočemu’možeku na vpogled? Če si tako posebna zanj kot je on tebi in še predan kot ti njemu? Kakšno klobasanje je to, če vsa mokra o ozadju razpredaš.
Pa tista, da se tako močno želiš poročiti z njim, v isti sapi deugemu razlagaš, kako nesrečna si
S takimi ‘če bi vedela’, so včssih rekli tudi čustveno izsiljevanje.
Stroške ponovne ločitve boš tako prišparala, ljubimca ti pa skrivat ne bo treba.
Mogoče je pa ta tvoj tud slučajno zvedel, da si imela v prejšnjem zakonu koga iz ozadja, pa ga ta tvoj ‘tako močno si želim’ pač ni prepričal s tvojo t.i. predanostjo samo njemu.

Ja , tako se začne varanje.

Koliko let imaš? 16? 17? Ker tole gotovo ni zapis zrele in odrasle ženske! Če pa je, pa lahko rečem samo: ZA BRUHAT.

Mislim, da te na koncu koncev ne bo poročil nihče, ki ima zrno pameti v glavi. Le zakaj?


Hm. Zna lepo govort. Ve kaj rect zenski… Smrdi po fukacu. Po moski kurbici… Verjetn jih je ze ene par dubu na lepe besede. Zbira trofeje. Ne bos prva, ne bos zadnja… Se mi smili njegova zena.
[/quote]

Ni kur… Imam kolegico, ki dela v pisarnah poleg njihove, so praktično vsakodnevno v stiku. Gre za okoli 80 ljudi, večinoma ženske. Opisala ga je kot zelo fajn moškega. Njena sodelavka (simpatična, luštna) se je zaljubila v njega, pa ni bilo nobenega odziva, ne prej ne potem, ko je bil v zvezi. Je tudi rekla,da nikoli ni bil v zvezi s kakšno žensko od tam. TAko da dvomim, da je kur… Takšne hitro vidiš …


Hm. Zna lepo govort. Ve kaj rect zenski… Smrdi po fukacu. Po moski kurbici… Verjetn jih je ze ene par dubu na lepe besede. Zbira trofeje. Ne bos prva, ne bos zadnja… Se mi smili njegova zena.
[/quote]

Veš kaj … Lepo je, ko gre s svojimi besedami in svojim odnosom v globino duše (mislim, da bi prepoznala nakladača, neiskrenega moškega, nekaj izkušenj pa že imam), da zna zapolniti en del ženske, ki ga zna zelo malo moških (govorim tudi o prejšnjih, samo prijateljskih srečanjih). Vem pa, da ni popoln, trenutno pa hlastam za njegovo bližino. Kot pravijo naši sosedi: U mom srcu postoji minsko polje. I malo po malo ginu oni koji ne gledaju gdje staju. Malo zahec, malo zares. Nisem po juhi priplavala, čeprav sem romantična …

Meni se zdi prav, da se ne odpoveš poroki, če si tega tako želiš, da zdaj to, da se on na to ne odzove, doživljaš kot nepredanost in nekakšno zavrnitev. Pač tako čutiš in prav je da si slediš, saj si za svojo pot odgovorna sama.

Ni pa nikakor prav, da človeka varaš, ker ne “ugodi” tvojim željam. Prav (imho seveda) bi bilo, da se s partnerjem vsedeš in mu poveš, da spoštuješ njegovo odločitev, ampak da si ti želiš pa drugače in se posloviš.

To kar ta trenutek počneš, je pa poniževanje na večih nivojih (partnerja in sebe) in ti jemlje integriteto predvsem v lastnih očeh (kaj šele tujih).

Ker to energijo oddajaš večplastno, se ti dogaja kar se ti. Ni srčno, ni pristno. Dobri moški imajo fenomenalne senzorje za te stvari.

(Mislim pa, da ta drugi ni prav dober moški, ker se dobri moški ne zapletajo z ženskami v vezah – torej ne sanjarijo o holivudskih zgodbah, ne ljubi se jim ukvarjati z aferami in iščejo stabilno, samozavestno sopotnico, s katero življenje ne bo drama, ampak prijetno popotovanje.)

Moje mnenje seveda.

Zakaj pa bi on moral delati poteze, če njemu tako kot je, ustreza? Mar tebe nekaj strašno ne moti? Ne, da ti ego ne da, temu se reče strah. Če ti je obljubil, te je očitno nategnil. Strah te je, da te je nategnil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Konzervativna, tradicionalna.. a res?

A ne pomenita ti dve besedi več: najprej poroka, potem seks (oba nedolžna)?

Drugače pa dober štos.. in primer kognitivne disonance, kjer vas on “vara” s tem, da vas ne želi poročiti.. in potem je vam dovoljeno vse.
Na nek način je vaša ljubezen do njega popolna, zato bo tudi varanje.. popolno.

De omnibus disputandum..

Ko pa berem naprej, pa mi je jasno, zakaj te še ni zasnubil in je obljubo prelomil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dobro si napisala ….

Ni kur… Imam kolegico, ki dela v pisarnah poleg njihove, so praktično vsakodnevno v stiku. Gre za okoli 80 ljudi, večinoma ženske. Opisala ga je kot zelo fajn moškega. Njena sodelavka (simpatična, luštna) se je zaljubila v njega, pa ni bilo nobenega odziva, ne prej ne potem, ko je bil v zvezi. Je tudi rekla,da nikoli ni bil v zvezi s kakšno žensko od tam. TAko da dvomim, da je kur… Takšne hitro vidiš …
[/quote]

Tip je pameten in upošteva nasvet starih fukačev: Don’t eat where you shit!

Moška senzorika je neenakomerno porazdeljena med populacijo dobrih moških.
Se pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam s tem:
Mislim pa, da ta drugi ni prav dober moški, ker se dobri moški ne zapletajo z ženskami v vezah – torej ne sanjarijo o holivudskih zgodbah, ne ljubi se jim ukvarjati z aferami in iščejo stabilno, samozavestno sopotnico, s katero življenje ne bo drama, ampak prijetno popotovanje.

Tip je pameten in upošteva nasvet starih fukačev: Don’t eat where you shit!
[/quote]

Ah, kako ste eni pametni …

Moška senzorika je neenakomerno porazdeljena med populacijo dobrih moških.
Se pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam s tem:
Mislim pa, da ta drugi ni prav dober moški, ker se dobri moški ne zapletajo z ženskami v vezah – torej ne sanjarijo o holivudskih zgodbah, ne ljubi se jim ukvarjati z aferami in iščejo stabilno, samozavestno sopotnico, s katero življenje ne bo drama, ampak prijetno popotovanje.
[/quote]

Tudi dobri moški so krvavi pod kožo …

ni mi jasno, zakaj si s sedanjim še sploh skupaj, če se nista ujela v skupni prihodnosti?
Ga takoj pustiš in si frej za vse bodoče ulove in ti ni potrebno igrat igric.

Ah, kako ste eni pametni …
[/quote]

..resnica boli

Si naivna in s slabotnim naborom vrednot. Škoda…
Iz vrtinca te potegne le tvoja in samo tvoja roka. Lahko pa daš ročice skupaj, ob telesu pa nožice narazen in te bo še bolj vrtelo! …dokler te vrtinec življenja ne bo izpljunil na pusto obalo.

Začne varanje? Ti že varaš.

Rule 34


Konzervativna, tradicionalna.. a res?

A ne pomenita ti dve besedi več: najprej poroka, potem seks (oba nedolžna)?

Drugače pa dober štos.. in primer kognitivne disonance, kjer vas on “vara” s tem, da vas ne želi poročiti.. in potem je vam dovoljeno vse.
Na nek način je vaša ljubezen do njega popolna, zato bo tudi varanje.. popolno.
[/quote]
Je ni stvari/početja na tem svetu za katero ženska ne bi našla opravičilo…. 😛

Zaljubljenost je vedno slajša od realnosti in avtorica se je ujela v ta vrtiljak, ko svojega trenutnega partnerja prikazuje v slabi luči, tistega o katerem sanjari pa poveličuje, preprosto zato, ker jo to navdaja z lepimi občutki, ki se jim ne želi odpovedat
Lepo je opisala kako se je potrudila za “tanovega”, koliko več energije je vložila v srečanje z njim, sedanjega pa zanemarja, ker jo še ni zasnubil. Mogoče bi jo že, če bi se tudi zanj toliko trudila, ampak tu je zaljubljenost že izpuhtela in reje pojdimo novim dogodivščinam naproti….

A prav prav razumem trenutno si v vezi z eno osebo in s to osebo se želiš porocit. V ozadju pa maš drugo osebo s katero se skrivoma dobivas in ta druga oseba ti je všeč že več let.? S to osebo si se tudi poljubljala na usta
Ne stekam zakaj razmišljal o poroki s prvo osebo s kero si v uradni vezi želiš si pa druge osebe
Da nisi ti Mal zmedena.?
Zakaj sploh poroka sej je jasno da nsta za skupi če se dobivas z drugim in ti je drug všeč
Ne vem no to je Mal čudno vse skupi. Zakaj se hočeš porocit.?

New Report

Close