Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni mi všeč, ko me grda ženska pretenta z makeupom.

Ni mi všeč, ko me grda ženska pretenta z makeupom.

Podlo.
Ene so zelo spretne, delajo čudeže, ni pa fer.

O tem ze dolgo govorim.

Pac ne poznajo sramu.

Me zanima kako bi pogledale ko bi jim tip s pvc denarjem plačal večerjo hehe.

Zato ko jo povabiš ven ji poveš, da pride nenaličena

nova
Uredništvo priporoča

Hudirja no – pa saj se takoj vidi!
Če ti ne uspe videti skozi to fasado – vpiši se na kakšen tečaj ličenja z izgovorom, da se učiš za svojo invalidno sestro, pa se nauči kako videti mimo tega.

Jaz pa občudujem te ženske, mislim, kaj ene naredijo iz sebe z make-upom, popolnoma druga oseba, kapo dol.
Jaz žal ne znam in sem raje brez šminke, ker s šminko sem samo za v cirkus. A kdo ve, obstaja kak tečaj ličenja? Nič profesionalnega ne iščem, samo nekaj za domačo uporabo.

Grde ženske z make upom ne moreš narediti lepe, lahko jo kvečjemu malo popraviš. Mogoče si pa slaboviden, treba bo k okulistu. :)))


Ko pride na randi, jo usekaš okoli ušes. Če fasada odpade so stvari jasne, v nasprotnem nadaljuješ z randijem!☺

pa ne, da je vas namamila eksperta za lepoto in estetiko 🙂

sigurno ni šlo samo za majkap, temveč še za ostale odkrite ponarejene predele. 🙂

Kaj a ste vsi slaboumni da vas vsaka ki ima uro časa za make up pretenta .?nevem no Najdite si skrbnika da bo pazil na vas, da ne bote non-stop padali v kremplje nasminkankam

Kar poglejte, kaj znajo ščarati ene iz svojega mozoljastega obraza…

Ti očala šenkam…

Res ne vem al ste čoravi al kaj… puder vidiš na 100 m. In potem se igraš začudenga.

Kam si jo pa povabil? Družbena norma je, da se ženske za posebne, svečane in večerne priložnosti malo bolj uredimo in na ta način pokažemo spoštovanje do dogodka in ljudi, s katerimi se dobimo. V to družbeno normo pri ženskah sodi tudi izbira obleke, urejena frizura ter ličenje. Čez dan manj dramatično kot zvečer in tako dalje. Tako da ne bodi preveč presenečen, če bo ženska na večerni randi prišla večerno urejena in tudi naličena. To še ne pomeni, da ji je sicer težko biti brez makeupa.

Z naslednjo se dobi sredni dneva in pojdita na neko športno aktivnost. Pred tem ji pa na ustrezen način omeni, da jo želiš videti čim bolj naravno in takšno, kakršna je. Saj tiste bolj modre se že same zavedajo, da je ključno, da je človek svojemu partnerju všeč tak, kakršen je, in bodo na tako druženje prišle brez ličil in brez podloženega modrca. Drugim boš pa morda ravno ti pomagal do te modrosti.
Za tiste, ki ne iščejo resnega partnerja, je pa situacija malo drugačna, saj dosti moških ne zanima natur verzija ženske, ampak preferirajo masko, popravke, dodatke in fasado.

Dodam še eno anekdoto. Kolega se je pritoževal nad tem, kako so vse ženske plehke in obsedene z videzom, da ne najde nobene normalne, da njega zanimajo ženske z dobrim karakterjem. Štirinajst dni kasneje ga vidim na zmenku z gospodično s pobarvanimi lasmi in umetnimi lasnimi podaljški, izredno izrazitim mejkapom, umetnimi trepalnicami, dolgimi umetnimi rdečimi nohti, zelo visokimi petami ter globokim dekoltejem. Dvomim, da je na njej opazil predvsem njen karakter.

Nauk zgodbe: mogoče je pa problem v tem, da se še sam ne zavedaš, kaj te privlači na ženskah, ki jih vabiš na zmenke.

To je pa to, ko moški gledate vse drugo, samo obraza ne :).

Princesa čarobnih oči, najlepši del obraza so njene prekrasne oči v katerih se njena čista duša zrcali. 🙂

drug drugega programiramo

Samo dodala bi svojo anekdoto.
Od vedno so mi všeč moški, toda zgodilo se je, da sem presenečeno ugotovila, da me privlači ženska. Znanka pač.
Nora ugotovitev. Šok pravzaprav. Trajalo je kako leto. Seveda nič ni bilo, le tihoma sem jo občudovala.
Vprašanje zakaj je sploh prišlo do takih čustev.
Bila je suhe postave, recimo kot meghan markle, majhnih prsi, lepega nasmeha in minimalno naličena. znala se je obleči, hudo lepo in primerno. Najbolj mi je ostala v spominu v roza barvi. Takšna je bila zadnjič, ko sem jo videla. Poleti pa v rumeni obleki…
Hočem rečt… Ko to je nekdo všeč, ti je vse na njem všeč. Neglede na velikost prsi in make up.

Te “čarovnije” uspejo samo na videih, v reali mozolji tolčejo ven. Niso samo “pike”, so tudi izbokline, vidne v reali, na kameri pa ne.

Lepe ženske itak ne potrebujejo veliko šminke.

Prvi zmenek bazen. Pa ti bo vse jasno. Potem pa sproščanje v savnah, pa vse kar paše zraven.
Ga ni makeupa, ki bi gor ostal. Ga ni modrca, ki bi prsi spremenil in jih ni hlač, ki bi rito popravile in celulit skrile. Evo.
Začnite hodit na zmenke v savno in bazen. Zakaj greste vedno v gostilno, pa pit pa tko…

En frend je tako alergičen na make-up, da ne gre na zmenek, če ni oborožen s strgalom in brusnim papirjem. Je pa zadnjič s tem pretiraval. Na zmenek prišla 20 letnica. Ko ji je odstranil “barvo”, baje bila bolj podobna 80 letnici.
No, vsaj peeling obraza je bil brezhiben 😉

Jaz gledam v obraz in me vse mine, če ima ženska nevem kakšno fasado 🙂 po možnosti ful pudra pa še kakšno ful vpadljivo barvo šminke na ustnicah, ko jo od blizu pogledaš o fuj, od daleč pa kot lutka. Nevem kako to nekateri moški ne opazijo 🙂 no meni to ni všeč, naj bo ženska taka kot je, mogoče kakšna malenkost že, sicer pa ni potrebe po ekstremnem ličenju, to je moje mnenje. Najlepše je naravno, narava že ve bolj, kot vsaka kemija, kaj je najboljše. 🙂

Jaz nosim samo podložene modrce, pa to ne pomeni, da sem neumna in neresna. Naj torej oblečem podloženega ali naj pridem brez? No, saj sploh ni dileme, ker za resnega partnerja definitivno ne bi hotela nekoga, ki mu je najbolj pomembna velikost mojih prsi.

Jaz nosim samo podložene modrce, pa to ne pomeni, da sem neumna in neresna. Naj torej oblečem podloženega ali naj pridem brez? No, saj sploh ni dileme, ker za resnega partnerja definitivno ne bi hotela nekoga, ki mu je najbolj pomembna velikost mojih prsi.
[/quote]

Zenska vsa obcutljiva. Ce bo pa tip manjsi bo pa sam stokala kok to ni fajn hehe.

Paše mal besede ene strokovnjakinje da se nam pridruži v debati.

https://youtu.be/BGLTepDi2IM

Dober nasvet:):):)
Ti je katero že uspelo povabiti na prvi zmenek na bazen?

Mista Hugo…

Next tajm jo moraš peljat na bazen. Pa ne bo presenečenj.

New Report

Close