Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ŽENSKE ALI UPATE PRIZNATI

ŽENSKE ALI UPATE PRIZNATI

Glejte, ženske, forum je anonimen, zato lahko napišete resnico: ali bi šle v kaj takega kot ta mlada punca iz članka ali ne bi?
Dekle dobi eno dobro plačo NA TEDEN!!! Za tak denar moram jaz delat še več kot en mesec!
Kateri upa priznati, da bi se šla kaj takega ali ste tu gor same nedolžne, poštene, odkritosrčne, raje revne kot s 1500 evri na teden?

Bom pa jaz prva, če že nobena ne upa napisati resnice: to, kar pravi, da počne ta 22-letnica, bi tudi jaz – za 6000 na mesec!!! Z veseljem:)))

Katerega članka? Kaj punca počne?

nova
Uredništvo priporoča

Pa smo zopet pri stari šali / resnici:

-Ti, a bi dala za 1.000.000 ?
– Hmmm, no, ja, sicer nisem taka, ampak, no, pa bi !
– Kaj pa za 10 ?
– Nesramnež, kaj pa ti misliš, kaj da jaz sem ?
– Kaj si, sva že ugotovila, sedaj se pogajava le še okoli cene

Se vse prevečkrat izkaže za realnost

Očitno so bile pridne metle na delu in zbrisale povezavo na članek:

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/clanek/sponozor-mi-placuje-1500-evrov-tedensko-a-ima-le-eno-zahtevo-92854

Moderator, a lahko tega linka NE brišeš, prosim?????? Ker folk potem ne ve, za kaj gre!

in kaj počne, glede na to, da je bil prejšnji post očitno izbrisan?

sicer pa
s plačo zaslužim dovolj. sicer rabim tri tedne, da zaslužim to, kar nekdo s seksom očitno zasluži v enem tednu, ampak to, kar delam mi vzdiguje samozavest.

to kar ona počne, pa ji na dolgi rok zbija samopodobo in samozavest. težko je na dolgi rok delat nekaj, za kar ti tvoj notranji jaz pravi, da je nespodobno, grdo in umazano. ker se slej ko prej sam počutiš nespodobno, grdo in umazano in rabiš nekaj, kar ta tvoj notranji jaz utiša. droge, alkohol, visokorizična dejanja….. večina prostitutk slabo konča. zaradi psihe, ne zaradi dela samega.

Imam vse, kar rabim, imam super partnerja, sem srečna. Ne rabim avtomobila za sto jurjev in hiše za milijon, da bi bila srečna. Nisem na prodaj, ne rabim bistveno več denarja, kot ga imam, tudi ne bi bila pripravljena delati 16 na dan za bajno plačo.
Če nismo na denar, še ne pomeni, da smo same “nedolžne” in svetniške. Vsak ima svoje meje. Imaš ženske, ki so pripravljene moškemu sedeti v naročju za en koktejl v dragem lokalu, in imaš take, ki se ga ne bi dotaknile niti s palico, pa če bi jim za to poklonil prestižen avto. Po drugi strani imaš pa take, ki stiskajo zobe ob možu, ki ga videti ne morejo, samo zato, da lahko še naprej živijo v povprečni hiši in se vozijo s povprečnim avtom ter hodijo na povprečne dopuste. Lahko razumeš, da smo si zelo zelo različne?

no, takim stvarem pa NE VERJAMEM.
je pa res, da bi vsaka ženska rada mislila, da je samo pogled na njeno telo vreden par jurjev. reala je kruto drugačna.

zato pa se ženske tako rade sprašujejo, če bi seksale za bajno vsoto denarja… reala je, da jim žal nihče ne ponuja bajne vsote denarja za seks z njimi. cene za prostitutke vemo, kake so, luksuzni eskorti zaslužijo malo bolje, ampak za luksuzen eskort vsaka tudi ni primerna…

Se strinjam s tem. Ljudje smo res različni.
No, če bi mene kdo vprašal, če bi si denar “služila” na tak način, bi odkrito povedala, da bi. Če bi tudi jaz imela komaj 20 let ali nekaj več, potem bi se šla tole zadevo za nekaj let. Pa se niti nimam za keš pi**o, ampak samo za žensko, ki ima nekaj možganov. Če se ti ponuja lep zaslužek, ga ne odkloniš samo zaradi tega, ker je to “delo” za nekatere nemoralno. Vsak ima svoje meje, tudi jaz. Ampak ne pri tej zadevi.

Zanimivo da pa nobena ne pomisli na spolne bolezni, zaradi katerih lahko zboliš ali umreš, nevem a ste vse tukej blond ali vam je samo denar pomemben.

Ne bo šlo. Sem prestara (40). In imam dober občutek, ker tega nisem počela, ko sem bila mlajša. Sem se izobrazila na drugih področjih in imam vse kar potrebujem. Tako da, zakaj bi šla v to? Pravo žensko pogreje poželjiv pogled moškega, ki gre mimo in te pogleda s ”tistim” pogledom. Ta občutek je božanski… Ko si plačana za kaj več, si mislim, da ta občutek zbledi.

Je pa Nama po novem za Sugar Daddy-je in Sugar P***. Oddelek ženskega perila je čist v stilu…

Fuj, kdo uživa seksati z neznanimi moškimi ali ženskami, bolj ali manj vprašljivo higieno, mogoče s spb in še kaj. Ne hvala, ni ga denarja za tako nagravžno delo!

Fuj, kdo uživa seksati z neznanimi moškimi ali ženskami, bolj ali manj vprašljivo higieno, mogoče s spb in še kaj. Ne hvala, ni ga denarja za tako nagravžno delo!
[/quote]

V primeru, s katerim se je začelo, je šlo za urejenega, dobro situiranega moškega v “najlepših letih”. S katerim se je lahko spoznala na “večerjicah” in ga lahko ocenila na osnovi tvojih kriterijev.
A smo zopet pri osnovnem vprašanju – ali je “k” kaj manj “k” če gre le za velik denar in z moškim, ki ji je potencialno celo všeč?
Je v morali kaka razlika
-ali z vsakim za vogalom
– ali pa z izbranim v dragi hotelski sobi?

Priznam – da ni denarja. HB mi je bog dal možgane, da mi ni treba telesa prodajat.

Aha, hvala za link. Torej, kot prvo ne verjamem, da za take denarce samo večerja z njim in da sta se (samo) dvakrat dala dol. Mislim, da to kar lepo vključuje reden seks. Strinjam se s komentarjem, ki je na dnu linka. To so lahko nevarne igrice.

In če še odgovorim na vprašanje: ne, tega ne bi počela.

No, nekaterim je celo uspelo šugar dedija poročiti in biti prva dama Amerike.

Še z mlajšim se ne bi šla tega, s starejšim pa še manj, fuj, za bruhat.
Zihr ima on sam zahtevo 1x na tedn večerja pa da ji vse to nud, ja LOL pa tud če bi bilo to res, ne hvala, sm sposobna in bi že sama zaslužla denarja kot bi ga rabila.


se strinjam.

Če bi tip izgledal tako kot tisti na fotki z linka, potem DA.
Kaj mi pomaga fakulteta, službo imam samo za določen čas, plača je povprečna, tam okrog jurja, delo je zajebano u iber, pol kufer imam že tega, pa ne morem pustit službe, ker še nisem našla nove!

Tako da, ja, prav pasalo bi mi, da me nekdo zalaga s 1500 evri na teden, v zameno za večerjo in seks. Zdaj pa me lahko na pranger date pa spljuvate. Povem na glas samo to, kar si jih mnogo potiho misli.

in kaj je od tega ostalo samo 14 let kasneje? Še senca blagega blišča ne.

Vsi se na neki način prodajamo. Delodajalcem, ki so lahko zelo v redu ali pa sploh ne. Tisti s samostojnim poslom se prodajajo strankam, ki so lahko odlične ali pa nemogoče in seveda vse vmes. Povsod je večji ali manjši rizik za poklicne bolezni ali nesreče.

Vsak pa ima svoj pogled in svoja merila, kaj bi v življenju rad počel in do kam je pripravljen prilagajati ali spuščati merila. To nima nobene zveze s svetništvom.

Dej nehi? Prodajanje storitev delodajalcu je zate enako, kot da si kos mesa, v katerega nekdo nabija?

a to naj bi bil tale, ki j v članku opsian – slika je z instagrama, poveže avtomatsko na profil, če klikneš nanj:

https://www.instagram.com/jerry_jones905/?utm_source=ig_embed

dejte mal poklikat, kaj piše pod opisi slik; napirmer tole:

“jerry_jones905I really need a sugar baby with weekly allowance, Any interested baby should DM me”

https://www.instagram.com/explore/tags/datingsugardaddy/

Insane!

tale nikoli ni star 47 let, ampak krepko čez 60….. Če imaš želodec za kaj takega, izvoli.

Dej nehi? Prodajanje storitev delodajalcu je zate enako, kot da si kos mesa, v katerega nekdo nabija?
[/quote]
Saj nisem tega rekla. :))) Rekla sem, da se NA NEKI NAČIN vsi prodajamo. Včasih bi tudi kaka frizerka ali trgovka stranko raje pregriznila na pol, kot da se ji smehlja in jo naprej striže/streže. In rekla sem, da ima vsak svoja merila. Očitno nekaterim ustreza način, opisan v članku in dokler jaz od tega nimam nobene škode, ne čutim potrebe, da bi presojala o njem.

Sploh ne razumem, kaj si je tu za upat ali ne upat priznat. Gre za to, ali ženska bi/zmore ali ne bi/ne zmore. In jaz NE BI, ker NE BI ZMOGLA, ker bi od gravža in gnusa in …. raje umrla, kot se prostituirala (večerje pa pod prostitucijo ne štejem).
Po tvoje, če bi bilo tako enostavno, da kar vsaka “bi”, le priznat noče, posilstva sploh posilstva ne bi bila, ker vsaka z vsakim zlahka spolno občuje, ali kaj.

New Report

Close