Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bar – inspekcija

Bar – inspekcija

Gledan Bar, in kaj vidim. Tocijo alkohol ze vidno pijanim osebam , npr. Marusi. To kazejo po Tv ; in kje je inspekcija???? V navadnem bifeju bo lastnik placal par jurjev kazni , ce bo pijanemu gostu postregel malo pivo..

Jaz pa nekaj ne razumem. V petek in soboto so imeli pravo vojno. V javnost so prisli posnetki, kjer se vidi, predvsem pa slisi barovce (ne vseh) kako udrihajo cez produkcijo, da jim grozijo, ce bodo zapustili bar, na enem posnetku se celo slisi, da ena barovka govori eni od producentk, da imajo bolhe v pisteljah, da nimajo velikokrat tople vode za tusirat….Vceraj pa gledam in vse normalno. Vsi zgledajo zadovoljni. Kaj so jim le obljubili, da so utihnili?

Nekaj so jim že. Show must go…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz sem slišal, da so imeli neko poplavo v stanovanju in podgane. Podgane v stanovanju, ki je pod barom. Fuj, upam, da to ni res. Pa o grožnjah sem tudi slišal – tistim, ki so zapustili bar, naj bi grozili s kaznijo. Čeprav so jim dovolili, da odidejo?

New Report

Close