Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadležno igranje harmonike v strnjenem naselju

Nadležno igranje harmonike v strnjenem naselju

Pred leti se je v našo ulico (strnjeno naselje, nismo na vasi!) naselil moški, ki dnevno igra harmoniko ob odprtem oknu. Meni je to skrajno nadležno in moteče. Razumem ljubezen do glasbe, samo ji mi jasno zakaj mora cela ulica to poslušati.

Lahko pokličeš policijo, ampak samo če fuša.

Muzicira lahko po mili volji od 06. ure zjutraj do 22. ure zvečer. Enako, kot nekdo cvili, rezka in zabija v “hobi vrtni uti” po cele dneve….

nova
Uredništvo priporoča


Mogoče se motim, ampak za navijanje muzike so druga pravila, kot za štemanje. Naj pokliče policijo, prvič je zastonj.


Mogoče se motim, ampak za navijanje muzike so druga pravila, kot za štemanje. Naj pokliče policijo, prvič je zastonj.
[/quote]

On ne navija muzike.On igra na harmoniko.Kar je lepo in prijetno.

mene ne moti, imam svoje delo.

Juhuhu

Povej naslov, bomo ansambl sestavl.

Priporočam kontra. Rammstein.

Kaj je edini sosed v ulici? Ni nobenega s televizijo, stereom?

Kupi kakšne močne zvočnike, postavi jih na okno, balkon ali teraso karkoli že imaš. Pa musko unc, unc, unc…se bo ta tvoj sosed hitro s tisto harmoniko notri zaprl 🙂

On ne navija muzike.On igra na harmoniko.Kar je lepo in prijetno.
[/quote]
Poslušat harmoniko vsekakor ni prijetno.

Harmonika mi je prijetno poslusat. Kitara tudi, ce je navada, ne elektricna. Violina tu mi zivce para. Klavir mi tudi ne sede ni pa motec kot violina.

Ne mors verjet kok so eni tecni. Tipicna tecna nora baba si nic drugega

Zvocno onesnazevanje. Isto kot pedofili v kiklah in njihovi zvonci.

Bore malo lahko storis, kerndvomim, da bo pogovor pomagal. Ideja z Rammsteini ni slaba, ampak bo po moje treba it na kaj bolj hardcore. Pantera? Slayer?


Mogoče se motim, ampak za navijanje muzike so druga pravila, kot za štemanje. Naj pokliče policijo, prvič je zastonj.
[/quote]

Res je. Za radio, TV in igranje velja sobna glasnost 24/7, ne samo ponoči.

diatonična, je prijetno poslušati!

Kaj pa igra?

Kako lahko eni živite na gorenjskem, kjer je pri vsaki bajti vsaj en meh? Kako se sploh prenašate?

povej, kje ti živiš, pa ti najdemo prispodbo – takoj….


Ni res.

Igra Avsenike ali užičko kolo? :)))

užićko kolo je težko na harmoniki zašpilat – tako da ga zagotovo ne igra :P. Pa verjetno bi bila avtorica lepo tiho, će bi Užićko drmal po harmo – niki…..

veliko okraskov, trilčkov, drilčkov – to ne zna vsak – saj veš, no 😀
https://www.youtube.com/watch?v=y-Acv_LfecE

užićko kolo je težko na harmoniki zašpilat – tako da ga zagotovo ne igra :P. Pa verjetno bi bila avtorica lepo tiho, će bi Užićko drmal po harmo – niki…..

veliko okraskov, trilčkov, drilčkov – to ne zna vsak – saj veš, no 😀
https://www.youtube.com/watch?v=y-Acv_LfecE
[/quote]

Nobena umetnost.

Mislim da ni vprašanje ali je poslušanje harmonike nam/vam všeč – ampak bolj v opozorilo drugim potencialnim glasbenim nadlegovalcem naj pomislijo, da njihov izbor ne paše nujno vsem;
in mogoče spraševanje po nasvetu, kako veselega harmonikarja umiriti na sobno jakost?

Jaz – razen civiliziranega pogovora oz. prošnje – zdajle ne vidim možnosti.

Enostavno zaprosiš, če lahko stene obloži s peno/štofom in zapre okna, ko vadi.

Imej Amon Amarth žur za kontraudarec, ali Rammstein, ja, kot je nekdo že predlagal 😀

New Report

Close