Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Opravičilo

Opravičilo

Opravičujem se vsem, ki so vas moje stare teme užalile, spravile v bes, jezo, žalost, predvsem pa se opravičujem tistim, ki ste mi verjeli in nasedli.

PS – Moderatorji, prosim, da tole pustite, dovolj ste me danes že brisali.

Bolje, da manipuliras z neznanci na anonimnem forumu, kot v realnem zivljenju s tvojimi bliznjimi. Ceprav mislim, da si kar si in posledicno marsikomu, ki si mu blizu, milo receno, ni enostavno. To, da mogoce bolj intenzivno to pocnes tu, je zame znak, da si isces pomoc, morda se opogumis in si pomoc poisces tudi v reali. Obstaja in ni je tezko najti. Samo hoteti moras. Pa srecno!

Kdo sploh si?

nova
Uredništvo priporoča

Tisti, katerim je namenjeno, vedo.

Tisti, katerim je namenjeno, vedo.
[/quote]
Bolj pomembno vprasanje je, ali ves ti. Kamorkoli se obrnes, imas zadaj rit.

smo prebrali. Sprejeto, tudi s pričakovanjem, da se podobne tvoje “fore” v nobeni obliki ne bodo pojavljale več nikoli s tvoje strani.

Problem je, da smo ljudje bolj inteligentni od vseh računalniških programov in sistemov, potem je pa treba naše neokusne poste brisati.
Tudi jaz se opravičujem za vse svoje divje predrznosti, ker vem, da moderatorjem nalagam nepotrebno delo.
Če sem pa čisto iskren mi je ta MON skupnost neskončno všeč.

drug drugega programiramo


Ne more on brez teh fint. Zato, da se potem lahko opravičuje in se ukvarjamo z njim. Saj to ni njegovo (ali pa njeno) prvo opravičevanje.
Ah, sto ljudi, sto čudi.


Ne more on brez teh fint. Zato, da se potem lahko opravičuje in se ukvarjamo z njim. Saj to ni njegovo (ali pa njeno) prvo opravičevanje.
Ah, sto ljudi, sto čudi.
[/quote]
potem je tudi opravičilo zlagano in torej ničvredno.
človek, ki naredi napako in misli resni in iskreno z opravičilom, napake ne bo več ponovil nikoli. tako pa je brezveze, da se sploh opravičuje, oz. zgleda, da je opravičilo še ena izmed njegovih manipulacij.
Brezveze. s takim človekom, ki mu je zabava izživljati se in se zabavati, tako da prca in prizadene bližnje, je brezveze sploh potlej imeti kakršenkoli odnos.

Očitno je tudi lažnivec.
se mi zdi, da ga že opažam v eni drugi temi, z enakimi napadi in izživljanji.

Po cem se gre sploh tuki

New Report

Close