Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek reka ljubezni blaz

reka ljubezni blaz

Kaj bo Blaz res umrl to sezono?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/v-ukc-ljubljana-obravnavali-ze-14-primerov-zastrupitev-z-gobami.html

V petek jih bo že 15.

da popovci niso zadovoljni z gledanostjo te serije in so zato v večerni termi 24 ur prejšnji teden enkrat pripeljali laro k. in režiserja ,da sta razlagala kako da bo napeto, omenila smrt nekoga, da so ljudje zagrabili in bi gledali – da bi sutvarila dramo in napetost in bi s tem gledalce pritegnila.
No, jaz sem še prej vmes tu pa tam vrgla uč kaj se dogaja, od kar pa sem prebrala,da bo blaž umrl, pa za nalašč sploh ne gledam več. ker mi je bedno,da ok like stran spravljajo, samo zato da bi neko napetost ustvarili.
Očitno niso sposobni ustvarjati neke “kao” napetosti drugače kot z varanjem in smrtjo likov.
Kar je precej površinsko in neumno in sploh ne zanimivo.
namesto da bi zanimivost in napetost ohranjali in stopnjevali z odnosi in povezavami med liki- bi bilo precej bolj zanimivo in tudi gledljivo. Ampak očitno tega niso sposobni.


pol bo pa enkrat že konec…

Cela jara kača napisanega, pa v vsem si sfalila. Gledanost te nadaljevanke je najvišja, zato ostaja ob 20.00 uri, kmalu bo Kmetija ob 21.00 namesto Moja boš.
Aja, igralec je zapustil serijo, ker ima druge projekte in ne zaradi slabe gledanosti.

Cela jara kača napisanega, pa v vsem si sfalila. Gledanost te nadaljevanke je najvišja, zato ostaja ob 20.00 uri, kmalu bo Kmetija ob 21.00 namesto Moja boš.
Aja, igralec je zapustil serijo, ker ima druge projekte in ne zaradi slabe gledanosti.
[/quote]
V usodnem vinu je tudi igralec zapustil serijo – glavni igralec, pa so ga zamenjali, in odlično se je izkazala zamenjava.
Da pa igralci imajo druge njim bolj pomembne projekte in ne želijo več igrati v tej zadevi in jih zato morajo pokopavati, pa je tudi samo po sebi dovolj zgovorno.
In ta ni prvi v tej seriji.
Dejstvo je da je serija slaba. Ne samo to, celo vedno slabša.


V usodnem vinu je tudi igralec zapustil serijo – glavni igralec, pa so ga zamenjali, in odlično se je izkazala zamenjava.
Da pa igralci imajo druge njim bolj pomembne projekte in ne želijo več igrati v tej zadevi in jih zato morajo pokopavati, pa je tudi samo po sebi dovolj zgovorno.
In ta ni prvi v tej seriji.
Dejstvo je da je serija slaba. Ne samo to, celo vedno slabša.
[/quote]

Ne glede na to pa gledanost ne upada, ravno nasprotno. In kaj zdaj?

Ne glede na to pa gledanost ne upada, ravno nasprotno. In kaj zdaj?
[/quote]
Daj realne podatke o tem, pa ne od popa, ki sam sebe hvali.

Iz 20.ure ne premaknejo (za enkrat), da s tem pokažejo, da je visoka gledanost:). Pa ni. Povprečna je. Blaž (igralec) se je najbrž naveličal….pa bo “umrl”. Ja, lahko bi ga zamenjali kot Ivana v Usodnem vinu. Tam je bila zamenjava neprimerno boljša od originala. Vse se da.

V času med 20.00 in 21.00 je gledanost Pop Tv 107{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}


Se strinjam.
Valič je neprimerno bolje odigral vlogo, kot ta prvi igralec, ki je po mojem mnenju igral preveč gledališko – prav se vidi,da narejeno.
Tukaj Voranc Boh dobro igra in škoda je da gre, ampak kljub temu za zgodbo bi bilo bolje, da bi ostal in bi zanj poiskali zamenjavo.
Kot rečeno že zgoraj je pa pomenljivo to, da igralci sami ne želijo več igrati in jih v seriji zato morajo pokopavati. Nad tem bi se lahko avtorji serije zamisili, če jim že komentarji gledalcev niso mar, ko dajemo vedeti,da je en velik dolgčas.


Se strinjam.
Valič je neprimerno bolje odigral vlogo, kot ta prvi igralec, ki je po mojem mnenju igral preveč gledališko – prav se vidi,da narejeno.
Tukaj Voranc Boh dobro igra in škoda je da gre, ampak kljub temu za zgodbo bi bilo bolje, da bi ostal in bi zanj poiskali zamenjavo.
Kot rečeno že zgoraj je pa pomenljivo to, da igralci sami ne želijo več igrati in jih v seriji zato morajo pokopavati. Nad tem bi se lahko avtorji serije zamisili, če jim že komentarji gledalcev niso mar, ko dajemo vedeti,da je en velik dolgčas.
[/quote]

Avtorjem ni kaj dosti mar. Predvsem pa ni mar producentom, sicer bi že lani v prvi polovici sezone zamenjali scenarista. menda sta celo dva? Sta pa totalno zanič. Če jim bi bilo le malo mar, bi ju zamenjali.
Igralci se počasi naveličajo teh bedarij, eni prej, drugi pozneje.

Počasi bodo igralci začeli odhajat. Se jim že zdi nemogoče igrat tak slab tekst. Kdo bi jim zameril.


Se strinjam.
Valič je neprimerno bolje odigral vlogo, kot ta prvi igralec, ki je po mojem mnenju igral preveč gledališko – prav se vidi,da narejeno.
Tukaj Voranc Boh dobro igra in škoda je da gre, ampak kljub temu za zgodbo bi bilo bolje, da bi ostal in bi zanj poiskali zamenjavo.
Kot rečeno že zgoraj je pa pomenljivo to, da igralci sami ne želijo več igrati in jih v seriji zato morajo pokopavati. Nad tem bi se lahko avtorji serije zamisili, če jim že komentarji gledalcev niso mar, ko dajemo vedeti,da je en velik dolgčas.
[/quote]

nič ga ni škoda, zakaj je pa kršil zakon in nabral več kot dve kili gob!

Najbrž bo šla tudi Sara.

Počasi bi moral naš POP TV začeti razmišljati o kaki bolj zabavni oz humoristični seriji ala “TV Dober dan”! Tole, kar sedaj predvajajo je zelo mukotrpno in frustrirajoče. Že tako so težki časi pa služb ni, ljudje so na antidepresivih… Pa to, da delajo reklame med serijo mi tudi ni všeč.


Aneda 🙂
sem tudi sama malo prej razmišljala, ko sem naletela spet na naslov teme na monu tukaj – da ljudje rabimo zabavo in smeh – meni je prišla na misel Naša mala klinika. Tiso je bil uspeh in gledanost – čeprav na preprost poljuden način – ampak to rabimoo ljudje ob koncu vsakdana za sprostitev. ne pa serije, kjer je non stop nek kreg, varanje in smrti. Evo zdaj bodo ziher več delov pokopavali blaža – pa kdo bo to gledal no lepo prosim. Jaz že od tega tedna ne gledam več. Prej sem imela vsaj vklopljeno na kanalu in sproti zraven še malo pogledala, zdaj prestavim drugam ob osmih, ker take morbidnosti ljudje ne rabimo res ne.


Aneda 🙂
sem tudi sama malo prej razmišljala, ko sem naletela spet na naslov teme na monu tukaj – da ljudje rabimo zabavo in smeh – meni je prišla na misel Naša mala klinika. Tiso je bil uspeh in gledanost – čeprav na preprost poljuden način – ampak to rabimoo ljudje ob koncu vsakdana za sprostitev. ne pa serije, kjer je non stop nek kreg, varanje in smrti. Evo zdaj bodo ziher več delov pokopavali blaža – pa kdo bo to gledal no lepo prosim. Jaz že od tega tedna ne gledam več. Prej sem imela vsaj vklopljeno na kanalu in sproti zraven še malo pogledala, zdaj prestavim drugam ob osmih, ker take morbidnosti ljudje ne rabimo res ne.
[/quote]

Res rabimo sprostitev, kaj smešnega, lahkotnega. Tole (Reka) ni nič, niti žalostno, niti depresivno. To je enostavno ZANIČ. Zelo, zelo slabo narejeno. Žanr ni tako bistven.

Pred kratkm sem nekje brala o scenaristkah, o zgodbi , ki jo ustvarjata. Zdelo se mi je brez repa in glave. Delovali sta mi samozavestno.
Zgodba, zapleti res niso za nikamor. Pa kar še pišejo dalje.

Zakaj so Gorske sanje lahko ukinili, tega sranja pa ne morejo? Naj dajo raje kako tujo nadaljevanko v tem času.

Gorske sanje so dajale občutek, da se bodo v nekaj (gledljivega) razvile.
Tole je iz dneva v dan slabše.

Gorske sanje so dajale občutek, da se bodo v nekaj (gledljivega) razvile.
Tole je iz dneva v dan slabše.
[/quote]

neverjetno, nekateri imate očitno, v tretjem tisočletju, še vedno televizorje brez tistega rdečega knofa na daljincu…

Malo reklame je treba naredit. Tudi če je to le nek brezvezen intervju.
Scenaristi so zanič. Igralci dokaj solidni (ne vsi).
Sedaj “gre” Blaž, najbrž v keatkem tudi Sara. Počasi bodo odhajali. Kdo bo na koncu osatl? ;).

Nekje sem videla, da kritizirajo vse igralce. Kateri se vam zdijo najslabši?

Liki, ki se mi zdijo dobro odigrani so: Sonja, njen mož Bojan, Zala (tamala zelo dobro igra), Tomaž, Jože, Sara (na momente), Lekič.
Slabo je odigrana Mojca in njen mož, Irena v glavnem tudi, Majer,Angelca.
Ostali so nekako še kar, vsaj zelo moteči (negativno) niso.

Meni je nadaljevanka kar gledljiva in jo z veseljem gledam. Igralci se mi zdi, da dobro igrajo. Zgodba okrog Krajinskega parka mi je malo čudna, predvsem me čudi to, da Lekić in Majer sedaj sodelujeta, čeprav sta bila prej velika sovražnika.
Sicer pa – pustimo se presenetiti.
Čudno se mi zdi tudi, da se je Vida preselila v zrelih letih h tašči, s katero se nekoč nista prenašali. Kako bo sedaj vse skupaj to šlo naprej?

New Report

Close