Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Babica je ateistka

Babica je ateistka

Pri nas je problem zelo pereč: moja babica je namreč ateistka. Sama sem katoličanka, moja mama je Jehovova priča, oče pa musliman. In me zelo boli, ker babica pljuva čez vse religije in vse bogove in trdi, da smo verniki opranoglavci, pezdetje in pocarji, ki ne znajo misliti s svojo glavo. Sem se že poskušala pogovoriti z njo, pa ima zelo odklonilen odnos. Je rekla, da bo vse svoje premoženje zapustila Rdečemu križu (ki je po njenem versko nevtralna organizacija), ker se boji, da bi mi vse podarili vsak svoji skupnosti. Svetujte mi, prosim, kaj naj še naredim?

NIč. Sprijazni se.

Lahko pa tudi nehaš trolat po forumu…

Babica ima prav, zato ji daj mir.

Pravilno razmislja. 😀

(Also: slabo trollanje)

Joj, kaj bi dala za babico ateistko! Tako pa imam dve vzorni katoličanki, ki sta čisto fajn babici, a se je z njima težko pogovarjati kaj drugega kot o župnikih, romanjih, mašah, cerkevnih porokah in podobno. To je ves njun svet.

Tole zgodbico si si pa slabo zamislila. Fotr musliman je poroču Jehovko, skupi pa mata kristjanko. Kakšen beden eksperiment over net pa ti izvajaš?


Super Granny 😀 Če bi vi njo na miru pustili in je ne prepričevali v nekaj v kar ne verjame, bi tudi ona vas pustila na miru.

Moj nasvet: poslušaj babico in nehaj trolat.

😂
Ostala bližnja žlahta pa hindujci. 😄

Jaz bi tudi tako normalno babico!!!

Jaz pa bi raje imela babico vernico. Da bi se lahko skupaj pogovarjale o Bogu in ga skupaj iskale. Ne pa samo obiranje in negativizem.

TVOJA BABICA IMA ŠE KAKO PRAV!!!!

😂
Ostala bližnja žlahta pa hindujci. 😄
[/quote]

Razen enega bratranca, ki je budist, in ta mrzle tete, ki se je podala v Satanisticne vode.


Upam, da nimaš več babice.
TVOJA BABICA IMA ŠE KAKO PRAV!!!!
[/quote]

no, mogoče pa si ni izmislila. Pri meni je tako: pradedek mormon (živel je v ZDA), prababica ( njegova prva žena, ki je umrla, je bila rimo-katolik, predvidevam), moja babica tako ni spadala nikamor in ni hodila v cerkev, 1939 se je poročila samo na matičnem uradu (v takratni kraljevini Italiji). Druga babica evangeličanka in njen mož, moj dedek rimo-katolik (tudi predvidevam, nikoli ni hodil v cerkev). Moja starša nista hodila v cerkev, najbrž zaradi verskega “kaosa”. Jaz nisem verna, ne hodim v cerkev in nobenega verskega praznika ne praznujem.

tvoja babica se sama proti zlu, ne more boriti zato ji vcasih zivec poci

in kaj bi iskala saj imad v bibliji vse napisano

New Report

Close