Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Dobila sem račun za telefon 672 evrov, ker sem klicala vedeževalko

Default avatar

boldrik

Moja izkušnja je bila ob bistveno prekoračenem računu za sinov telefon precej dobra. Pozanimal sem se, kdo je vodja reklamacij in napotil sina, da se je z njo dogovoril za reklamacijo in odpis računa. Ni sicer šlo za klice na 090 številko ampak prekoračitev porabe podatkov (več kot 300eur). Dogovoril se je za 300eur dobropisa. Tako, da se včasih tudi uspešno dá rešiti podobne kolobocije.
Default avatar

Ti bi

kaj narediti je napisal/a:
Me je skoraj kap, ko sem odprla. Ampak a sem jaz dolžna plačat a račun, ker se čisto nič ni uresničilo, kar je ta lažnjivka napovedala in me zadrževala na vezi? To je goljufija za moje pojme in se nameravam pritožit, če pa bojo srali bom pa obvestila tudi medije. Kar hočem poved je, da mi televizija nebi smela zaračunat tega nategovanja ali pa bi onimorali plačat račun. Še kdo, ki je imel take slabe izkušnje?
bolj rabila enega dobrega psihiatra.
Default avatar

nič ni namišljeno

ogromno ljudi prejema take račune.
In groza je, da je teh goljufov toliko, kot bi jih naklel.

Sramota za vse tv-hiše in vse operaterje, da dovolijo tak nateg, namesto, da bi take ljudi zaprli.

Izkoriščanje ljudi v stiski je kaznivo dejanje.