Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poročena samska

poročena samska

Zdravo!
Hja, sliši se čudno, ampak živim samsko življenje, čeprav nisem samska. Sem poročena, z recimo malo bolj premožnim človekom, ki za svoje premoženje trdo dela. Je priden, zelo, kar se tiče dela je vrhunski in cenijo ga tudi drugi. Vesela sem zanj.

Denarno od njega nisem odvisna, tudi jaz imam svoje podjetje, ki pa ni tako zelo uspešno …. toliko da se držim nad vodo, da plačam prispevke in nekaj malega mi ostane za življenje …

Težava je v tem, da sem kar naprej sama. Imava 3 otroke, za katere skrbim izključno jaz – se pravi jih vozim v šolo in vrtec, jim kupim za oblečt in za šolo, za jest, jih vozim na interesne dejavnosti in jih plačujem, sem njihova mama in ata, kar se tiče pogovorov, ko rabijo oporo, ko jih je treba vzgajat, jim pomagat tako ali drugače …
Sama sem tudi za pospravljanje, pomivanje, košnjo trave, servis avtomobila, menjavo gum, če kaj crkne v hiši, kličem in rihtam jaz …

Nikoli nič ne reče, nič me ne vpraša, nič mi ne ponudi … saj če kaj rabim, denar ali pa kaj materialnega, rade volje pomaga, ampak sam od sebe pa nič od nič.

Seks je vredu, pester, privoščila sva si tudi v 3 še z eno žensko, 2x na leto greva v svinger klub. Vara me ne, to vem, ga tudi jaz ne.

Sprašujete se, kaj mi manjka? To, da sva skupaj, v bistvu pa nisva … se mi zdi, da je družinsko vse na meni, na njem nič … pač pride domov, se pokne na kavč in zaspi … edino, kadar seksava, tako ali drugače, je prisoten, ostalo ga ne gane preveč, razen njegovo delo.

Jaz bi pa rada, da bi kdaj skupaj načrtovala npr. prenovo, ne da mi samo reče, naj si zberem, pa bo plačal, če sama nimam (hiša pa je njegova), da bi se kaj zanimal za otroke, za kakšen roditeljski sestanek, da bi me kdaj vprašal, če mi lahko kaj pomaga, da bi skupaj kaj skuhala, da bi z otroki igral nogomet, da bi jim kaj prebral, jim pripovedoval kakšno zgodbo, tolažil ko zbolijo al pa dobijo slabo oceno … zdi se mi, da živim z ljubimcem, ne pa z možem, ker drugo plat zakona, izven seksa, nimam.
Otroci ga imajo sicer zelo radi, redno sprašujejo, kako mu gre v službi in tavečja sta velikokrat z njim pri delu, ampak tam jima je kot šef … ne pogovarjajo se o šoli, o puncah npr., niti ga poba ne sprašujeta o tem … samo o delu.

Kako naj to rešim? Sva se že pogovarjala, pa ga ti pogovori zelo vznemirijo in potem raje neham …


Za zacetek ga povabi kam ven, na podaljsan vikend samo za vaju, na kako predstavo, kino, gledalisce, skratka potrudi se, da ga spravis v okolje, kjer vama bo lepo in ne bosta obremenjena z dnevnimi obveznostmi in stresno sluzbo. Potem se lepo v miru te reci (po malem, brez pritiskanja in tezenja) pogovorita.

Teb je preveč lepo. A misliš, da drugi moški so pa kaj boljši? Pa po treh otrocih clo seksata več od povprečja, k je tam nekje 1x na mesec? Veš kok žensk ma doma desca, a sanja o ljubimcu.
Če maš preveč dela z gospodinjstvom bi si očitno komot lahko privoščla eno sobarco, da bi nardila kaj namest tebe. Ti pa bi se ta čas lepo stisnla k njemu na kavč in zaspala z njim.

On je taprav klasičen dec. Naredu je familijo in skrbi zanjo in vse teče po pravilih, nič ni narobe. On sploh ne vidi, da bi blo karkoli narobe, tko da ne komplicirat. Kaj je problem v resnic, da se ti ne posveti dovolj? Sj nima časa, če je skos zaseden pa v pogonu. V bistvu si izjema, ker ponavad je glih kontra, k desci jamrajo, da nimajo nč od babe, kako po otrocih samo še za otroke skrbi, z njim pa se sploh ne ukvarjajo več…

Namest da čakaš, da se bo on začel več s tabo ukvarjat, se ti začni več z njim ukvarjat, sam ne začet z nekim planiranjem, ker vidva tega res ne rabta. Imata vse, sam tega ne vidiš. On je zgleda tip deloholika. Mogla bi najdt kje kako gradivo, kako pristopi k deloholiku in ga spet dobit zase, da se ukvarja s tabo.

nova
Uredništvo priporoča


Bravo za tole…

Katastrofa od katastrofe kar imaš oz nimaš, avtorica. Več boš imela od njega, če bi se ločila. Prisiljen se bo ukvarjati z otroki in v tistem času ko bodo pri njem boš vsaj malo lahko ti zadihala in si vzela čas zase. Mogoče ga bo šele ločitev streznila. Vsekakor pa zdaj lahko, ker mu ti tako pustiš, gleda samo na svojo rit, za tvoje potrebe pa je gluh. To je za sunit v rit in nič drugega. Sanja se ti ne, koliko frugih krasnih moških obstaja.


Bravo za tole…
[/quote]

Ne. To je za zjokat.

dvakrat na leto je premalo za svinger klub. morata it vsaj enkrat mesečno, pa ti si najdi stalno ljubimko za v troje.

Do svinganja sem še verjel, da piše oseba, ki ima probleme, od tam naprej pa same provokacije!
Vse za branost foruma in služenja od reklam. Folk ima slab detektor za lažne novice in nasedajo provokacijam!

Hvala za odgovore, nisem vedela, da je odziv tako hiter.

Ne vem, zakaj bi hotela nekaj napisat, da se pritegne pozornost in neke reklame. Imam težave in upala sem na kakšen nasvet ali pa vsaj na nekoga, ki je imel podobno izkušnjo.

No, da odgovorim – ja, res je, lahko bi si privoščila nekoga za pospravljanje, pa raje to postorim sama. Ne maram, da bi nekdo haral po mojih stvareh, hiša je še vedno moja zasebnost in toliko pa nisem lena, da ne bi zmogla poprijet za sesalec ali krpo.
Svinganje – meni pravzaprav ni toliko do tega, tudi do seksa v troje … saj ko sem enkrat v klubu ali pa smo v hotelu, se sprostim in je ok. Veliko zadovoljstvo mi je tudi gledat mojega moža, ki dobi to, kar hoče. Ne morem opisat, kakšno veselje v očeh dobi moški, če vidi dve goli ženski, ki se ukvarjata z njim.

Ne vem, mogoče narobe razmišljam, ali pa sem starokopitna, doma se me učili, da je možu treba ustrečt v vsem, če je v zameno uspešen, ne pije alkohola, ne kadi in nasploh se trudi, da je doma dovolj denarja, da ni kreditov ipd.
Po drugi strani, pa vidim pare, ki se skupaj vozičkajo, skupaj gredo v trgovino, skupaj gredo v terme z otroki (jaz hodim v terme sama, saj jih mož ne mara, otroci pa jih – moti me, da se ne more toliko žrtvovat, da bi šli skupaj), gredo skupaj na nastope otrok … jaz sem vedno sama na vseh dejavnostih v vrtcu in šoli, kadar so dejavnosti mišljene za vso družino. Saj tudi če ima mož čas, raje takrat spi, ali pa se ukvarja s svojih hobijem. Nikoli ne pomaga otrokom v šoli, jih pohvali, ko kaj dosežejo, drugo pa nič.

Saj mi je lepo, res, nima mi banka česa vzet, ker imamo vse plačano, imam hišo, dober avto … ampak skupnega, razen seksa, ni.
Ne vem, je mogoče res to to? Je res to tisto, kar hočejo moški? Mirna, tiha, delovna ženska, ponoči pa ljubimka, zapeljevalka? Malo se sprašujem, kam to vodi potem na stara leta, ko ne bom tako fit ali pa bognedaj zbolim.

No, saj, hvala, da mogoče kdo to prebere, malo mi je lažje, če dam iz sebe … prijateljicam se žal ne morem zaupat.

iz napisanega lahko rečem samo, da si dokaj dobro plačana prostitutka. No če že sedaj nisi dovolj dobra za svojega moža, da ga morata obdelovati dve, potem lahko pričakuješ, da boš enkrat enostavno prestara prostitutka. Še huje pa bo, če se bo mož enkrat resnično zaljubil, takrat boš odpadla kot knof od gat. Življenje je tvoje in če ti tako ustreza, ga živi naprej. Če ti pa ne, boš pa morala pri sebi kaj spremeniti, ne pri možu. Imaš zelo zelo zastarela prepričanja o življenju, čisto mimo grede.

Poročena si, ampak iskreno pa te mož nima rad. Navajen je nate, to že, ljubezni pa tukaj z njegove strani ni. Če bi bila, verjemi, bi bilo precej drugače.

In po napisanem zmazku bi se multinična avtorica zbudila, če bi bila seveda zmožna tega in življenja zmožna sploh, ker pa ni, bo pa danes še naklofala kako popolnoma neizvirno bedarijo na mon in vsak dan tako….

Vsak dan nisem na monu, pravzaprav zelo malokrat, ponavadi pregledujem forum pediatrija in nekaj sem iskala o ščitnici, da bi kdaj kaj takega spraševala, še pa nisem … pač zdaj je en tak trenutek, pa bolna ležim in z vročino pa imam čas.

Zakaj bi bilo napisano zmazek? Sem napisala preveč zmedeno? Potem se opravičujem, bom poskusila biti bolj razumljiva.

Mi lahko prosim avtor napisa, da živim zastarelo, napiše, zakaj tako misli in kako se živi dandanes? Jaz delam, skrbim za otroke, da so vsi zdravi, dobrega počutja in gospodinjsko, mož pa za finančno stabilnost.

Dobro plačana prostitutka? Hm … zdaj sem zmedena, mislite, da je narobe, da mu ustrežem v vseh spolnih fantazijah? Sem naredila to napako, da ga nisem zavrnila, ko je povedal, kaj si želi? Jaz izhajam iz družine, kjer je oče/moški pač avtoriteta … mogoče je kaj na tem.

Kako pa drugi živite? Zanimajo me predvsem moška mnenja – kaj pričakujete od svojih žena?
Kaj pa ženske? Kaj pričakujete od moških? Je to, da se udeleži kakšnih družinskih dejavnosti preveč, kar zahtevam?

Zdi se mi, da se moj mož o takih težavah noče pogovarjati … njemu se morda res zdi vse ok in me ne razume.

a si morda iz juga? Potem bi še razumela tvoje pisanje.
Zastarela si, ker sebe dojemaš in živiš kot predmet, ki mora biti na razpolago moškemu.
Sploh nimaš lastne osebnosti. Tako se je včasih vzgajalo ženske, pa morda se jih v Iranu še vedno. Verjamem, da se mož noče pogovarjati s tabo, ker se najbrž nima o čem.

Razumem…

Sva na istem! Mož privatnik, veliko dela, ko ne dela spi al pa ima hobije!
Jaz pa sama s 3 otroci, z njimi hodim na sprehode, izlete, v šolo, vrtec, bazen, shopping! Sem jim mama in oče, da le nebi bili za kaj prikrajšani! pa še celotno gospodinjstev je na meni…Potem je pa še nesramen do mene, da nič ne delam mi očita 🙁 Včasih se vprašam, če mi ta finančna stabilnost res toliko pomeni, al bi bilo bolje da grem stran! Pa pač živimo na minimumu in vsaj vem zakaj sem sama za vse! Pa še nihče ne bo nesramen do mene in me žalil.

Težko je to… Pri vama vsaj sex štima, nama še to ne! Pride zvečer do mene, ga boš potegnila… Tok da njemu pride, pa čao miki!

Nared si črni fond, stari naj čim več plača vse dejavnost idr. Saj je to vse, kar imaš od njega.
Če se tebi zdi tako življenje ok…. je tebi ok, otroc pa bi si zaslužili več! Več interesa za njih, njihove interese, strasti, njihovo bit!!!! Kot fantki še tolk bolj… sicer res da drugega niso navajeni in drugega ne poznajo.
Saj pravim, naredi si fond v stumfu.

Svetovno, temu se pravi, da ima možakar vse pod kontrolo, taprav možakar, ki obvlada sceno, če njegova ženska uživa, ko si on z drugo žensko daje ob njej duška, če je zgodba resnična, seveda.
Vseen pa zanimivo, da se otrokom nič ne posveti, zakaj pol tri otroke naredi, jebi ga, razum ti te kao pametne ljudi…

Najbrž je to provokacija.
Težko verjamem, da bi ob vsem delu in obveznostih mislila še na svinganje.
Če je pa to vse res, potem se je samo za zjokat. Si samo uboga ponižna sužnja in prostitutka.
Le kje ženske dobite take primerke?

Zgodba je še kako resnična … zakaj bi se nekaj izmišljevala … saj pravim, ne vem, kaj se vse tukaj na forumu najde, ker nimam časa prebirat, se mi je pa ta zdel mogoče pravi, da mi mogoče kdo svetuje, vsaj kako reče, pa čeprav pikro, ali pa deli svojo izkušnjo.

Ne nisem z juga, moja družina je že vrsto let, kolikor vem, iz naših krajev.

Te dni mi je mogoče težko, ker ne delam, saj sem zbolela za gripo (najprej najmlajši otrok, zdaj pa jaz), pa več razmišljam, tudi brskam po računalniku …

Zakaj me ne moti, ko se predaja z drugo?
Po 20 letih veze sva pri seksu tako daleč, da ne moti ne mene, če katero pred mojimi očmi poriva, tudi njega ne, če mene, samo pač zraven sva oba. Motilo bi me pa, če bi kaj delal za hrbtom, da ne bi vedela … to mu je jasno. Roko na srce mi je veliko lažje, če vidim, da je z drugo, kot če ne bi. Včasih pa tudi moj reče seks partnerju, naj mi ga da v usta, ali da me močno poriva … ne vem, tisti, ki veste, kaj je svingerstvo, razumete. Saj na začetku mi je bilo neprijetno, ampak edino po takih nočeh slišim, da me ima rad in mi reče, da me ljubi. Za te besede se mi zdi vredno stisniti zobe. Če sva sama, se sicer potrudi, da oba doseževa vrhunec, ampak ponavadi potem prižge TV ali pa zaspi … konec.

Tista, ki me razume … tudi jaz tebe, čeprav moj me zmerja ne … v bistvu tudi kaj ljubkovalnega ne slišim. Kliče me zgolj, že od začetka, lepo po imenu, nič pikica, srček, miškica … tega ni.
Si finančno tudi odvisna od njega? Joj, grozno je to, kajne? Pa nihče ne razume, kaj nas boli, ker vsi mislijo, da so finančne težave nekaj najhujšega, pa vedno to ni res …
Zate nimam pravega nasveta, saj še sama ne vem, ampak vidim, da je mir pri hiši, če ženska pač malo potrpi …

Glede otrok – Boli me to, kako dejansko otroci reagirajo na takega očeta … radi ga imajo, pa jim neposredno ne da ničesar, celo raje ga imajo kot mene (večja sinova), ki sem pač kdaj tečna zaradi šole … čedalje bolj držijo z njim. Njemu je to všeč in občutek imam, da bosta sinova enaka. Saj po eni strani je to dobro, po drugi strani ju pa posredno vzgaja v hladnokrvna samca. Pri hčerki, ki jo sicer ima rad, ne pomaga nič, pa je od malega zelo zahtevna dojenčica … ko sem prvi dan bila doma iz porodnišnice, je takoj odšel, sva bili sami 3 tedne in še dva večja otroka, potem se je izselil iz spalnice, ker je hotel ponoči mir in je prišel nazaj šele, ko je šla deklica v svojo sobo (po 3 letih). Deklica se ga je do 2 let bala, kot da je neznanec, ampak njega to ni motilo čisto nič. Zdaj je pa čisto nora nanj in ga komaj čaka, da pride domov … sem mogoče ljubosumna na njega, ker ga imajo otroci raje kot mene, ki se samo razdajam za njih?

Črni fond – ne rabim, ker denar mi da, pa v bistvu ga ne rabim zase, če je kakšna večja vsota (npr. nova vhodna vrata, urejevanje okolice …), da brez problemov, ampak nič ne pokliče okrog izvajalcev, niti ga ne zanima dizajn … vse moram sama. Ko je narejeno, samo pogleda, če je vse ok, pa potem kritizira, če ni.

Če bi opisala občutek do njega … ljubezen, spoštovanje, strah.

Zakaj ne bi imela časa, pridejo dnevi, ko je dela malo manj oz. so delavci lahko sami in takrat je čas. Saj ne rečem, da je to vsak vikend, letos sva bila v sving klubu že 2x, pa 2x še samo z eno žensko, torej 4x v 9 mesecih … a ostale ne rabite tako uresničevat moških potreb?

Kako pa poveste, da nočete? A niso moški potem jezni?

Jaz vidim, da če je mož zadovoljen, mu gre vse ostalo lažje oz. je dobro razpoložen za posle, za to, kar mu je pomembno …

Ne vem, mogoče sem res staromodno vzgojena, pa nismo verni, pač že moja mami je vedno upoštevala očeta, oče je pa veliko delal … pa nikoli popival, tudi kadil nikdar ni, je pa res, da je imel veliko hobijev in zahtevnejšo službo. Pri nas doma je bil ati glava družine, čeprav tudi ni bil kaj dosti prisoten, ampak ko je on zarohnel, smo bili vsi postrojeni, z mamo vred. Ampak ni bilo to velikokrat. Mogoče pa res ženske podzavestno iščemo svoje očete v parterjih?

Zanimivo… nekje je bil en quote “ugotoviti moraš, brez česa si pripravljen živeti in s čim si želiš umreti.”

Za nekatere imaš sanjsko življenje in manjka ti samo ena komponenta. Za nekatere druge je ta komponenta ključna. Če lahko spoznaš srečo v zgolj tem, kar imaš, pa je odvisno samo od tebe.

Ženska copata, bolj kot berem kaj pišeš, na sploh to o svinganju, ugotavljam, da sta oba, ti in tvoj mož, oba skupaj, za kozlat!
Ubogi vajini otroci! Ko bodo zvedeli, kaj počneta (in verjemi, vse se enkrat izve), vaju bodo komplet zasovražili!

Tadva sta še kul. Če je zgodba resnična.

hmmm, staromodna ziher nisi,č e že stalno to ponavljaš in, če se greš redno trojčke, staromodna ženska bi prej umrla, kot se porivala pred očmi tipa, al pa, da bi dovolila, da njen tip poriva drugo pred njo. Čudno je to, je pa ziher neki, da si tipu samoumevna, kot njegova lastnina, malo vse zgleda, da se nekdo zajebava ampak recimo, da je resnica.
To kar si ti želiš, recimo, da te bi on objel pred televizorjem na kavču in se ti bolj posvetil, ne gre več pri vaju dveh, ker takrat, ko te objame, on že pomisli, kako te bo dal naprej drugmu tipu, da bo on drugo žensko porival, tako razmišlja moški v tvojem primeru, če že iščeš odgovor.
Trojčki nč dobrega ne prinesejo, boljši so skriti ljubimci…, če pa uživaš pa nimaš kaj, uživajta dalje, kaj se sekiraš.


No, zdele si ga bodo dežurni Monovci gonili do polnoči.

New Report

Close