Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Suhe ženske v fitnessu – lovače IMO

Suhe ženske v fitnessu – lovače IMO

Nikoli mi ni bilo jasno kaj delajo suhe ženske z lepo postavo v fitnessu. Takšnim je dovolj da malo poteče/hodi za kondicijo.

Edina logična razlaga je ta, da v fitnessu lovijo -> lovijo tipe. V fitness tudi ne zahajajo ravno reveži zato je pomojem možen ulov veliko lažji in manj tvegan kot v “divjini”.

Vedno ko hodim v fitness in vidim kako takšno novo si mislim “evo še ena lovačica”

In to tebe moti, ker? te ne pogledajo? Mater si glup, če so lovače, se jih posluži.

Večina folka v fitnessu je zato, da se poseksajo.

nova
Uredništvo priporoča

Zgleda da v fitnesih še niso našli naprave za treniranje možganske mišice, da bi pridobila tudi na moči.
Zgleda so začeli tudi nekateri vici propadat, ki so šli včasih na določeno populacijo žensk. Ja, trendi se spreminjajo.

Hmm, mogoče vzdržujejo lepo postavo? Kaj misliš? 🙂

Najprej poskusi, nato obsojaj.

Vem za primer ženske, ki v resnici išče sponzorja v pravem pomenu besede ampak ni nek pojem lepote. Vendar z glasnim kritiziranjem ostalih nekako izkrivlja sliko ki jo kaže navzven. Daleč največ govori in razpreda o denarju.

Spet druga, ki ji vsi očitajo kako je plehka… ne moreš verjet. Najbolj prijazna in daleč najbolj skrbna oseba kar sem jih srečal. Pa tudi “za moj okus” lepa in ženstvena gospodična z okusom.

Tko da to, k se ženske med sabo prcate kera je večja packa, zame nima nobene vrednosti. To šolo sem že dal skozi, pa mi je napako uspelo popraviti.

Tipov z dobro postavo tudi ne vidiš v fitnesu?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Neverjetno. Ste kdaj pomislili, da je enim redno športanje način življenja?

Ja pač ne hodiš v fitnes ali je problem da nimaš denarja.

za branost foruma!

Verjamem, da je med njimi tudi nekaj lovačk. Verjamem, da jih veliko hodi ker je to fensi ter verjamem, da jih tja hodi veliko zaradi sebe in svojega telesa, da ga ohranjajo v formi.

Fitnes mi zagotavlja, da lahko svoj 20 kg kovček sama pospravim v avto.

Hehe, bravo.

Zakaj pa ti hodiš?


Pravzaprav ti hodiš tja, da bi kaj ujel!


Pravzaprav ti hodiš tja, da bi kaj ujel!
[/quote]

Pa mu zgleda ne rata 🙂

Pa mu zgleda ne rata 🙂
[/quote]
Povej njemu, ne meni.

Jah lej, če je suha in po tvoje naj ne bi hodila v fitnes, zakaj naj bi pa potem kot pišeš tud mal potekla, hodila? Sej ji ni treba če je pa itak suha. Mislm kakšn zapis res LOL

Kaj si pa ti? Zakompleksana bajsa ali zakompleksan revež?


Povej njemu, ne meni.
[/quote]

Da mu bi?

Ko sem pred leti zaradi bolezni močno shujšala, nisem imela skoraj nič mišične mase – na pogled sem bila sicer suha, ampak mehka kot putrček (skinny fat). Ker nisem želela biti tako šibka, sem šla v fitnes.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ko preberem takšno sporočilo se sprašujem se lahko človek samo prime za glavo … Ampak ok.
Sem suha in sem hodila na fitnes. Ja, je kraj kjer bi lahko spoznala moškega, nikakor pa to ni obisk namena fitnes centra. Za lepo postavo je potrebno garati: pa četudi si suha. So ženske, ki bodo vedno lovače, ampak te se ne bodo osredotočale na fitnes centre.

Da mu bi?
[/quote]
Dej no! Ne vem zakaj, vedno meni neka bejba, skuša kaj razložiti!
Jaz imam Mašo, če me kaj zanima.

Moja privlačna vitka prijateljica hodi vsako jutro pred službo odteč 45 minut. Pove, da je v fitnesu praktično sama, kar ji ustreza. Med vikendom ne hodi, ker je takrat naval in če ji je za verjeti, moški težijo.

Tako sporočilo, kot ga je napisala avtorica, lahko napiše lahko samo nekdo, ki je poln kompleksov.
in napirmer taka ženska, v fitnesu vsako drugo žensko, ki je telesno bolj pripravljena in čvrsta od nje, vidi kot konkurenco in vrečo, na kateri bo iskala in našla napake obrekovanja, pa jih tista ženska sploh nima 🙂

Nekateri hodimo v fitnes pač švicat, da nam dol teče – v potokih – smo hodili, ko smo imeli še več kil in hodimo še sedaj, ko jih nimamo več. Me prav briga, če katera buljiv mojo dobro rit – ne pridem jo zaradi nje tja nastavljat in jo dražit, da ima take neumne misli, kot avtorica.

Kaj mene briga, kaj drugi počnejo – jaz hodim tja garat, vzdrževat svojo postavo – pomembno mi je le to, da so postaje frej in lahko delam kontinuirano. Slušalke gor, tudi iz razloga ker nočem čebljat z nikomer med vadbo, ker nisem zato tam 🙂

New Report

Close