Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je bilo najbolj “mean” kar vam je rekel bivši/bivša?

Kaj je bilo najbolj “mean” kar vam je rekel bivši/bivša?

Meni, da je bil najin odnos brez vezen…


Super si, privlačen si, lepo mi je s tabo, a moram probat še kaj drugega… 😐

Tolko je izrekel grdih besed na racun mene kot najine hcere da me se vedno zaboli ce samo pomislim.
Kdaj sem imela obcutek kot da ga je obsedel hudic.

nova
Uredništvo priporoča


… hmmm…. nič se ne morem spomnit. Moje bivše so ble same fest babe… al pa sem že mal senilen….

A slovenščino se šele učiš?

Da sem glih tak kot ona…ob tem sem se res zamislu…preden sem jo nogiral

Da te ne bi madam prehitela 😁


… hmmm…. nič se ne morem spomnit. Moje bivše so ble same fest babe… al pa sem že mal senilen….
[/quote]
Mislim, da bo to drugo, ker drugače ne bi bile bivše, ali pa če si še to pozabil in jih sploh nisi imel…Skratka senilnost je fajn, se ti na polno dogaja, problemov se sploh ne spomniš, pa vse je vsak dan novo, skratka pozitivno…hahaha


Kva je zej?

Nič posebnega i guess. Nimam zlobnih bivših 🙂

Da sem tak kot NJENA mama. To je bilo podlo do amena.

Da je zaljubljen še vedno v bivšo. Skupaj sva bila že dve leti.


Mislim, da bo to drugo, ker drugače ne bi bile bivše, ali pa če si še to pozabil in jih sploh nisi imel…Skratka senilnost je fajn, se ti na polno dogaja, problemov se sploh ne spomniš, pa vse je vsak dan novo, skratka pozitivno…hahaha
[/quote]
Problemi so itak bli, če jih ni bilo, sem jih pa sam naredil:-))) Ampak nobena od mojih ni bila slaba.

Da bi ga samo zaradi otroka imela, pa še nek fajn material za razplod ni bil (brez kulture, neposebej bister, ali sposoben, brez fleta, sem ga umela jaz, na minimalcu)…zato pa je tako zelo bivši, da še pomislit name več ne upa…:)))

Meni je en bivši očital, da mi je na morju plačeval kave. Pri tem, da sem jaz na svoje stroške nabavila in vlekla s sabo vso hrano za deset dni šotorjenja. Tudi kuhala.
Mislim, da mi je čeljust dol padla takrat.


Problemi so itak bli, če jih ni bilo, sem jih pa sam naredil:-))) Ampak nobena od mojih ni bila slaba.
[/quote]
Ja in zakaj so potem bivše, ali je kaj narobe s tabo?


Ja in zakaj so potem bivše, ali je kaj narobe s tabo?
[/quote]

Absolutno je kaj narobe z mano:-))))

Eh, večina pezdetkov ima itak vedno potem neke glupe brezvezne nelogične izgovore.Nekaj mora reč, zato o njih niti ni vredno razmišljat.

Moj bivši je take nore stvari govoril ,da sem se na koncu jaz spraševala o svojem zdravju, da sem sploh bila z njim.:)))

Ona: Ne morem biti več tvoja punca, ker mislim, da sem zaljubljena v drugega.
Jaz: Torej imaš drugega.
Ona: Ne.
Jaz: Kako dolgo to že traja?
Ona : Par dni.
Jaz: In, kdo je on?
Ona: Ime mu je……, kako se piše pa še ne vem.
In potem me je pustila.

Oh tega je kar nekaj…zadnji bivši: nekaj sva se spičla, rekel mi je piz.. ti mat… Te imam za maternico, nekaj v tem smislu. Enkrat pa je vpričo moje mame omenil, da bo mojemu sosedu, s katerim sta bila včasih prijatelja in sta se nato skregala, omenil, da je imel nekaj z njegovo ženo še pred njim, čeprav naj ne bi imela nič…

Ta prvi resni pa je znal reči oz. kar pel si je, ti kurbica, al pa če je videl kakšno punco, je na glas komentiral, kako bi jo ali pa to bi bilo potrebno fajn po…. Čeprav je takoj zatem omenil, da se je vse samo šalil, da ne prepoznam heca

Eh, večina pezdetkov ima itak vedno potem neke glupe brezvezne nelogične izgovore.Nekaj mora reč, zato o njih niti ni vredno razmišljat.

Moj bivši je take nore stvari govoril ,da sem se na koncu jaz spraševala o svojem zdravju, da sem sploh bila z njim.:)))
[/quote]

Ma ja sej. Ta mi je ostala v spominu, ker je bila tolk blesava 😃😃
Vsaj kaj bolj pametnega bi si lahko izmislil 😡

Ma ja sej. Ta mi je ostala v spominu, ker je bila tolk blesava 😃😃
Vsaj kaj bolj pametnega bi si lahko izmislil 😡
[/quote]
Da mora nujno pogruntat kakšen teorem:-))?

A zdej že njega osvajaš?

Ma ja sej. Ta mi je ostala v spominu, ker je bila tolk blesava 😃😃
Vsaj kaj bolj pametnega bi si lahko izmislil 😡
[/quote]
Izvirnost očitno ni bila ravno njegova močnejša stran.:)))

Ravno sem se spomnila, natanko danes bi bila 21 obletnica poroke.Ma, sem imela srečo, da sem se ga znebila.Si moram kar čestitat.:)))

Absolutno je kaj narobe z mano:-))))
[/quote]
A še vedno?A ni mon še nič pomagal, al si tak hud kejs?:)))

New Report

Close