Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam so izginili

Kam so izginili

Kje so Barca, Ena južna, Miles, Grda resnica, Kahlo, Desiderius, Antilopa,Shogun??

Preselili so se med multi nicke

Ne verjamem. Bi jih prepoznala.
Imajo svoj unikaten stil pisanja.
Pa Vagabund tudi manjka.

Še malo pa bodo tu ostali damo še raznorazni aktivisti.


Ti si Maša, ki piše po taktirki Paca.
[/quote]

Hm. A ni bil en Paco moralles? Zanimivo :)))


No, no, ne tako, da je ne izgubimo, pa mislim, da ni bilo tako slabo mišljeno, kot si ti Replika vzela…tudi Replika je čisto ok, malo bo še spregledala pa bo.Upam, da ostaneš in prav je, da se kdaj razjeziš.

Drugače pa avtor, so še tukaj, nič bat, sam so se poskrili, da jim ne moreš zadeve direktno očitat, ker ne veš kaj je prej rekel…še vedno pa pišejo podobne stvari, po tem jih spoznaš.Lahko pa, da do določeni zrastli, pa je to zato.

Smo pa tukaj, da kaj novega izvemo, malo nasmejemo in tako rastemo, samo v fizično širino se ne sme…to je tukaj še večji greh kot neumnost ali pa revščina.

Pravi aktivizem aktivira možgane, pa srce…srečo in zadovoljstvo.A je s tem kaj narobe.

Milesa pogrešam, je dober moški

Kako moreš tko no. Antilopa je ene dva dni skup ropotala glih neki dni nazaj. Da ne bo spet babjega ravsa, ktera je glavna v vasi. 😄

Lej, važno je, da sem jaz še vedno tukaj.

Več ali manj so vsi še tu, ampak ne pod svojimi starimi nicki. Milesa pa res pogrešam, Grdo resnico tudi. Najbolj pa Barco.

Antilopa je tu, ni šla nikamor.

Ne klici vendar nazaj teh zdraharjev. Hvala bogu da jih ni.

Aja, Ena južna tudi ni šla stran, najbrž po Jadranu leta:-)

Zdej pa vem, zakaj si me zanč vprašal, če tud jest z narobno nogo pišem. 😛😂😄🙌

Naj mi eden prosim, na kratko razloži zakaj je šla Barca?

Da ostane čimveč ljudi gor! Zato so vsi cool, sej nedavno je bil predlog, da bi se formiral resničnostni show. To pa zato, ker je velika obiskanost, kar pomeni, da bi bila tudi velika gledanost! Problem je samo v tem, da je anonimnost tisto, kar ljudi gor drži, zato reality show odpade.


Ja, saj je mogla malo na jug, a ne…so še tisti šli, ki niso južni…so pa tužni, ružni…;-)

Ma monaaaa,tukej ste samo raterdiran folk z jeziki….Zaupam samo stepnemu volku pa lei39.
Nimaste druzga dela!!!
Lp primorska

Forumi izgubljajo čar za mlajše. Forumi so bili zanimivi za današnjo generacijo med 40 in 50, pogojno 35 in 50.


Ti tudi očitno ne in te tudi še ni pamet srečala…bereš pa a ne…😂 in to je edino vlažno.

Očitno je vsa tvoja pamet pri stepnemu in lei…

Lep pozdrav, šajerska.

… in kako je grešila po forumu?

ne bi rekel, jaz imam pogosto občutek, da se tu gor oglašajo v glavnem mladi, tam od devetega pa do triindvajsetega leta.

ne bi rekel, jaz imam pogosto občutek, da se tu gor oglašajo v glavnem mladi, tam od devetega pa do triindvajsetega leta.
[/quote]

To je svetovni trend. Forumi so v upadu že leta.


Naj ti ne bo žal, da si zamudila, jaz česa takega še nikoli na nobenem forumu nisem videla. Katastrofa tako od forumašev, tistih treh, štirih multinickov in še večja od administratorjev, da so to dopustili, in čeprav smo teme prijavljali, so jih pustili par dni.
[/quote]

Kr nehi nalagat!

V interesu bloga je
Da ostane čim več ljudi gor!
Absolutno in ne samo to, ampak da se nam pridružijo še novi, ki nas še ne poznajo.
(MONUS fantasticus realitis showus)

drug drugega programiramo

Kje so Barca, Ena južna, Miles, Grda resnica, Kahlo, Desiderius, Antilopa,Shogun??
Vsi našteti so krasne osebe in brez njih ni MON-a.

Kahlo – njega ne poznam
Shogun -tudi njega ne poznam

drug drugega programiramo

New Report

Close