Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Aliexpress problemi

Aliexpress problemi

A se je pri Aliexpress kaj spremenilo? Nikakor ne morem plačati, a je možno da adblocker moti, ali pa antimalware/virus? Imam pa novo kartico.

Menjava kartice je zmeraj šit. Jaz nisem mogla nikakor plačati pri nextu. Je trajalo nekaj časa. Zaradi adblockerja sigurno ne. Meni kartice v sistemu nikakor noče spremeniti, kar pomeni, da moram vsakič ročno vse vpisovati, ker imajo oni (aliexpress) vpisano še staro kartico. In ne morem nikakor spremenit.

Menjava kartice je zmeraj šit. Jaz nisem mogla nikakor plačati pri nextu. Je trajalo nekaj časa. Zaradi adblockerja sigurno ne. Meni kartice v sistemu nikakor noče spremeniti, kar pomeni, da moram vsakič ročno vse vpisovati, ker imajo oni (aliexpress) vpisano še staro kartico. In ne morem nikakor spremenit.
[/quote]

Ampak meni tudi ročno vpisano ne potegne. Pa sem ustvarila nov račun z novo kartico pa mi vseeno zavrača. Ne vem več kaj.

nova
Uredništvo priporoča

Ampak meni tudi ročno vpisano ne potegne. Pa sem ustvarila nov račun z novo kartico pa mi vseeno zavrača. Ne vem več kaj.
[/quote]

Mislim, da tvoja kartica še ni v sistemu. Jaz sem recimo staro kartico izbrisala iz Paypala, vpisala novo, ampak nekaj časa Paypal nikakor ni delal. Kartica se ni ujemala. Potem pa kar čez noč.

Mislim, da tvoja kartica še ni v sistemu. Jaz sem recimo staro kartico izbrisala iz Paypala, vpisala novo, ampak nekaj časa Paypal nikakor ni delal. Kartica se ni ujemala. Potem pa kar čez noč.
[/quote]

Hmm, ne vem, nova je od aprila. Pa na Paypalu je takoj delala. V bistvu je tudi na Aliexpressu parkrat delala potem pa nisem do zdaj nič kupovala. zato sem posumila malwarebytes ki sem ga nedavno inštalirala ali pa ghostify ki blokira trackerje.

A kdo ve kaj bi lahko bilo problem? Me pa vrže na okvirček od NLB kjer dobiš SMS z geslom, pa ne gre skozi.

No zdaj pa dobivam sporočilo ‘Order failed due to internet connection problems’. Sem malo pobrskala in kaže da je to pogost problem, ki traja že več mesecev. Nekaterim pomaga če pobrišejo cache in piškote, meni ni.

Rada pa bi kupila nekaj točno določenih washi trakov za okrasit nekaj stvari, ki jih drugje ne najdem.

Ima še kdo ali je imel še kdo te težave? Kako ste jih rešili?

A ni noben nič kupoval zadnje čase? Tole traja že ene pol leta, ti problemi s plačilom.

jaz sem 2 dni nazaj pa ni bilo težav…predplačniška MC

Ampak menda kartica ni problem, pa tudi sporočilo pravi Payment failed due to internet connection problems. Je pa zanimivo, da en nakup mi je uspelo opravit, potem pa stalno to sporočilo.

Ampak menda kartica ni problem, pa tudi sporočilo pravi Payment failed due to internet connection problems. Je pa zanimivo, da en nakup mi je uspelo opravit, potem pa stalno to sporočilo.
[/quote]

Pobriši zgodovino in piškotke (podatki brskanja na chrome) in poskusi

Pobriši zgodovino in piškotke (podatki brskanja na chrome) in poskusi
[/quote]

To sem že, na Firefoxu, pa ni pomagalo. Poskusila sem tudi z IE, ki ga sicer sploh ne uporabljam, pa je isto (

A je mogoče limit koliko lahko kupiš pri temu? Berem da te blokira če ima limit

Ne, vsega skupaj je 30€ drobnarij, do limita na kartici je pa še dovolj. Ni problem v kartici.

Ne limit na kartici, limit produktov koliko jih lahko kupiš pri tem prodajalcu. Gre za to da nekateri nastavijo limit koliko izdelkov lahko kupiš

Ne verjamem da gre za to, sem pri več prodajalcih dala po par izdelkov v košaro. Pa spucala piškote, cache, zgodovino, izklopila adblocker, pa nič ne pomaga. Pa njihov help center tudi ne dela.

Eno idejo še imam. Če imaš v vozičku več stvari je možno da eneod teh ni mogoče kupit

{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}LocalAppData{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}\Google\Chrome\User Data\Default\Local Storage\ Ali pobrisat vsebino local storage. sam copy paste v my computer

To je bilo ja, z eno trgovino je bil problem. Zdaj sem rešila. Najlepša hvala za pomoč.

Podoben problem sem imel tudi sam, začelo se je s tem da mi je kot potekla kartica, moral sem vpisati novo kartico, ker pa mi stara ni dejansko potekla sem vpisal enako številko, potem je vse blokiralo…nekaj mesecev ni delalo nič, nekaj sem ročno vpisoval, potem pa se je na lepem vse uredilo, zato počakaj bodo že sami ugotovili, ali pa se na novo prijavi, nič ne stane.

Podoben problem sem imel tudi sam, začelo se je s tem da mi je kot potekla kartica, moral sem vpisati novo kartico, ker pa mi stara ni dejansko potekla sem vpisal enako številko, potem je vse blokiralo…nekaj mesecev ni delalo nič, nekaj sem ročno vpisoval, potem pa se je na lepem vse uredilo, zato počakaj bodo že sami ugotovili, ali pa se na novo prijavi, nič ne stane.
[/quote]
Ja tako se je tudi pri meni začelo. Pa sem zaprla star račun in odprla novega, pa je vse nekaj čudno. No ampak danes mi je nekako le uspelo spravit skozi naročila.

New Report

Close