Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ponizevanje in zbadanje

Default avatar

Replika

seveda seveda je napisal/a:
Replika je napisal/a:
Eno firbčno vprašanje: koga imajo pa v Bosni za "bosance"?
Glede na to, da ima vsak narod svoje?
Cigane, seveda ;)
Jaz imam bolj vtis, da se gredo nacionalno ribarijo - Srbi proti muslimanom etc.
Default avatar

Stepni_Volk

Replika je napisal/a:
seveda seveda je napisal/a:

Cigane, seveda ;)
Jaz imam bolj vtis, da se gredo nacionalno ribarijo - Srbi proti muslimanom etc.
To že.. samo v pazvi so pa Ciganini jebene stranka:

Ali po balkansko povedano: "Na zeca svatko vadi k-ura-c."
De omnibus disputandum..
Default avatar

slovenceljni so slabe volje

ni jih veliko haha, ženske pa si izbirajo neslovence
ResminijasnoZakaj je napisal/a:
Pozdravljeni!
Sama sem rojena in vzhojena v sloveniji, nikjer drugje ne bu raje bila, moja starsa pa sta iz bosne. Zanima me, zakaj nekateri Slovenci tako ponizujete bosance, jih zmerjate z neumnimi in big ve se kaj. Na zivce mi grete vsi taksni ozkogledi ljudje polni predsodkov. Sama sem bila vedno di vseh prijazna in spostujem drugacnost, nekateri primitivci pa se nam se vedno posmehujejo in pravijo ces Pejd nazaj bosno, haloo?? Sama se imam za Slovenko, ker sem tu rojena in spostujem to drzavo, nevem zakaj imate eni vedno potrebe, da zajebavage kjudi v glavo. Res je, nekateri juznjaki se res neprimerno vedejo, se se sami nocejo nauciti slovenskega jezika, ceprav tu zivijo ze ne vem kako dolgo, ampak niso vsi taki. Ampal niso samo juznjaki taksni, imas tudi avstrijce, angleze ipd.,ki se vedejo neprimerno, vendar za njih se nisem slisaa, da bi pljuvali po njih kot pp bosnjakih. Na svetu je polno razlicnih ljudi, vendar vam zato ni treba pljuvati po vseh. Prosim, odprite svoje ume in razmislite, preden kaj recete.
Lp