Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek My true story

My true story

Enako kot pokojni princesi Diani Spencer so tudi meni dejali, da ne vedo kaj bi z mano. Dobri in posteni ljudje pac zal nimamo srece v zivljenju.

Težko komentiramo, ker nimamo informacij.

ce iskreno povem me je strah ziveti v Sloveniji. Pa ne zaradi stajerske varde. Ampak zaradi (komunajzerjev) drzavne mafije ki ze 27 let vodi to drzavo in drugace mislecim unicuje zivljenje. Ter manipulira z nasimi zivljenji. Ocitno jim ni bil vsec moj nacin zivljenja. Ker ko se enkrat zoperstavis tej bandi ti zacnejo na vse mogoce nacine grenit zivljezivljTako zelo, da tvoje zivljenje postane night mare.

nova
Uredništvo priporoča

Tako pravijo desničarji

zadnja leta nisem prevec domoljubno razpolozen.

moja najvecja napaka v prvi polovici zivljenja je bilo to, da sem zaupal clovestvu. Ljudje smo najbolj pokvarljiva roba na tem planetu. Smo bolj zverinski kot zivali.

lahko bi tudi dejali, da to pa ni v vasi pristojnosti. li pa da je ta primer za trzni inspektorat. Tako kot mi odgovarjajo na policiji.

ce je policaj (zakon) je potem njegova zena luknja v zakonu. Tako nekako.

Treba odstraniti, preden je škoda. To je njihov moto. Nisi pa edini. Veliko jih je že dva metra pod zemljo. To se dogaja povsod, ne samo pri nas.

Po razpadu zveze mi je (kriminalist) lastnik bifeja Jez v Vojniku dejal, da si na poiscem eno babo za sex. Seveda ga nisem poslusal. Naj se ob tej priloznosti povem, da taksne babe kot so jo meni podtaknili ne privoscim nikomur. Se najvecjemu sovrazniku ne.

Pa naj me ze enkrat pospravijo, da bo koncno mir. Jaz se ne bojim umret. Sem ze toliko dozivel na svoji zivljenjski poti, da me nic vec ne more presenetiti. Ne pa da me mrcvarijo kot zabo. Da me na obroke ubijajo. Od zreziranih prometnih nesrec na prehodih za pesce pa do zastrupljanja.


Pošlji jih u tri pm … Pa bolj k te bo strah bolj te bodo jebal. Jaz se neb vdala. Jebala bi jim sve po…..

Drzavni mafiji ( udbovcem) ki so zarili svoje kremplje vame in mi grenijo zivljenje sporocam tole. Fich Dich Bivki. Ali po balkansko. Jebem vam mamico komunajzersko.

Očitno Šiško in njegovi pajdaši imajo za rešetkami preveč časa in bledejo neumnosti.
Za začetek iz besednega zaklada izpusti vse udbe in komunajzarje, s kepe umakni tiste konjske plašnice ter trezno in pošteno poglej v svet. Vse težave ki jih omenjaš v tvoji “resnični zgodi” bodo v hipu postale daljna preteklost.

New Report

Close