Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dior Lepotička Grande itd

Dior Lepotička Grande itd

Monovci in monke učite se od nje kako se osvaja. Primeš in ne spustiš. Ne šmirgla ženska sistema. 🙂

Ljubezen gore premika. ☺️

kdo je to? 🙂

nova
Uredništvo priporoča

kdo je to? 🙂
[/quote]

Ena res dobra mrha za pogledat ampak nima pa ravno visokega IQ

Ena res dobra mrha za pogledat ampak nima pa ravno visokega IQ
[/quote]

so ji lepo povedale, da je tip babjek in da se meče za eno nedosegljivo, ampak ona nič ne verjame. Ta se bo šele nastala s tem tipom.

so ji lepo povedale, da je tip babjek in da se meče za eno nedosegljivo, ampak ona nič ne verjame. Ta se bo šele nastala s tem tipom.
[/quote]
Res je babjek. Ženske pa neumne ker samo na lepoto gledajo. Saj ona ni nič drugačna, vse stavi na svojo lepoto.

pa kdo je to, a lahko kako fotko, če jo že vsi razen mene poznate?

Hehe, ko bi vi vidli njen Facebook. Je dala njegove slike s plaže gor in to brez glave 🙂
samo mišice se vidijo, ima rdeče kopalne hlače, mokre rdeče kopalne hlače ja, ja.. pa orodje tudi ni zanemarljivo niti slučajno ne, vesela tista pred katero se bo slekel. Mogoče mu pa nekaj sporoča s fotkami brez glave. Hehe
Ta zlahka dobi službo pri fotografu. Hehe

pa kaj zdaj, a mi bo že katera pomagala, da bom še jaz kaj vedel? slikicooo proooosim!!!!


Hehe
Ne moremo kar tako slikice dat brez njenega dovoljenja . Bomo odgovarjal.
Dobra mačka ampak odpiljena.
Hehe kaj ima slik. To je morala cel dopust sam fotkat. Pol ima pa na Facebooku neke bolj debele ženske s plaže in zraven pripis- šunke v upanju. Hehe smešno

Daj naj kdo malo namigne da malo vemo pod kaj googlati da sploh vemo za koga se gre

Mogoče bo sama povedala, saj se rada razkazuje hehe

Kdo si ti? Si moški ali ženska? Se poznava?Če boš še naprej HEJTER te bom zbrisala, ker HEJTERJE in FEJKE jaz brišem.
Brez glave je pa zato, ker me je prosil naj ga zbrišem, na kar pa jaz nisem pristala. Sklenila sva kompromis. Ostane ,vendar brez obraza. A ti je všeč? Res je lep.

Joj jaz bi ga raje dol dal, kaj če ti ga kakšna ukrade?
🙂
Če te bo skenslu sem lahko jaz tvoj tip a prav, da ne boš osamljena. Moja rama je mehka.

To
še ni nič
Zakaj bi me zavrnil? Sem mlada, lepa in prijazna. On je idealen moški zame. Drugi moški me ne zanimajo.

Ajd ok. A imaš zame kako samsko frendico ampak tako da je dobra?

Dej se kej povej a ima svoje slike v kopalkah tud


Itak da jih ima. Vse živo ima slik. Ima slike od kolegic,pa od pizdolizca z roza ovratnico.
Ti lepotička a ti zbiraš mišičaste tipe za hobi? Kaj to oni žrejo da so taki? Vsi na isti plaži pa milijardo njihovih slik pa vsi ogromni in jebozovni. Dej jih vpraši jaz bi tud, bom hitrej žensko dobil.

Tvoj profil je najbrz-razvajena smrklja dovro stojecih starsev, ki dobi vse, kar si namisli. V zivljenju ji ni bilo treba ekstra delati, stanovanje so/bodo kupili starsi, sluzba v js preko vez.

Zenska, tip ti rece, da daj sliko dol, ti pa ne pristanes na to?! A ti ves, da lahko zaradi tega padejo tozbe. Seveda vam mulcem, ki zivite vec v virtuali kot v reali, to ni najbolj jasno, ampak hitro bos samo sebe zafrknila s tem svojim egoisticnim, skoraj psiho razmisljanjem.

Moje je, jaz si zasluzim, zakaj me ne bi imel, mora me imeti. Ti je kdo kdaj sploh rekel ne, pa nisi naredila scene?

Res pa tole- ce bi tipu bilo do tebe, bi se vidva pogosto videvala, ne pa sla na en zmenek, da ima zdaj on mir pred tabo.

KOMU MAR, ČE JE GLUPA
Pomembno je, da je BOGATA . Verjetno že poroko organizira, po poroki bo pa mišičnjaka prisilila, da Lepotički prec otroka naredi.

Se ji ne da dopovedati, da je zatrapan v drugo,so ji lepo primorke povedale ampak ona dalje goni svoje in celo slike objavlja.
Si pa upa.

Pa zakaj se men to nikol ne zgodi d se ena taka za mano meče😭
Zakaj se to vedno drugim dogaja😣

Trdiš, da mu je všeč druga! Kaj res? Ne bi rekla. Katera druga? Če misliš na tisto, ki oddaja FAKE VIBE in dela v marini si tudi ti FAKE! Jaz se s fejki ne ukvarjam.
Vau, vau je pa res uspešna, ker dela v marini. Če bi bila ona uspešna bi imela svojo jahto in bi drugi delali za njo. Ona je NOBODY!! Kaj pa mu lahko ponudi? Prazne obljube. Jaz mu lahko ponudim veliko več. Moje srce že ima. Sem lepa in lepo vzgojena. Imam veliko prijateljev. Misliš, da se jaz bojim ene fejkice? Brezveze no.

Imam občutek, da ji nisem ravno pri srcu, ker me ignorira. Se ji bom že še prikupila.

A parkirat si se že naučila? Očka kupu drago makino je treba čez črto parkirat in dva parkinga zasest.
Parkirala si v – 3 pa – 2 ker si fensi.
Pa skoz si hodila v hotel na kavico, tista z avtomata ni bla dobra.
Pa manj se parfumiraj, smo se dušili

New Report

Close