Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zakaj tetovaže po rokah

Default avatar

ti klerofasist

Gre za suženjsko mentaliteto, šibki podrejeni ljudje, ki so nagnjeni h kolektivizmu si želijo biti označeni. Večinoma jih imajo ženske, med moškimi jih imajo samo tisti z IQ pod 90.
Default avatar

Petkova

Sama imam že dve odrasli hčeri. Starejša je stara 21, mlajša pa 19 let. Skupaj sta se odločili, da si bosta na roki naredili tetovažo in sta si tudi jo brez, da sta mi prej karkoli omenili. Tetovaža je sicer precej majhna. Tetovirali pa sta si na roki majhno srce in zraven njega še prvo črko imena, saj pravita da jima za to nikoli ne bo žal in da bo njuna ''ljubezen'' trajala za vedno. Že pred leti smo se o tem pogovarjali, povedala sem jima seveda svoje mnenje, da se meni to ne zdi smiselno in da mi tudi ni všeč a, če je njima to lepo ne vidim razloga zakaj tega ne bi storili.
Je pa res, da bi morda odreagirala kaj drugače, če bi bila to kakšna velika in bolj vpadljiva tetovaža pa še to jima ne bi kaj veliko oporekala, ker sta odrasli in samostojni punci.
Če je nekdo s tem srečen, če mu to veliko pomeni mislim da ni s tem prav nič narobe, vsaj moje mnenje je tako.
Default avatar

Pojma nimam

In kaj koga od vas sploh briga zakaj ma kdo kaj potetovirano? Zakaj bi vam bil kdo dolžan pojasnjevati?
Default avatar

Skandinavija

jest pa tkole je napisal/a:

Glede na to, da je veliko več tistih brez tetovaže, je to bolj velika skupina, "ta normalnih" ,torej večja čreda. Sama nikoli ne bi imela tetovaže, ampak sem do njih čisto tolerantna, pogled na njih me niti malo ne moti in nekaterim celo pašejo. Sem pa čez službena potovanja opazila, da imajo v Evropi tetovaže po večini bolj napredni, bogatejši narodi. Ko sem bila na švedskem, Danskem, Finskem ...so bili potetovirani profesorji, direktorji,zdravniki,policaji itd
Takrat sem se tudi znebila vseh prejšnih predsodkov o tetovažah. Res ne določajo človeka in tisti ki vas tako razburjio, je bolje da ste doma.
Default avatar

Ne boste verjele

Moj mož si je dal kot 20 letnik na lulčka vtetovirati napis AMSTERDAM.

Danes hodi naokoli z napisom ADAM.

Lučka
Default avatar

indijski tulipan

Ne boste verjele je napisal/a:
:))))
Lučka o ko se smejem...pa bo zmanjkal...pomanjšal še A, pa bo na stara leta DAM...in morda DAMA :)))
Default avatar

vsi smo ovce

jest pa tkole je napisal/a:
Zakaj se zenske barvajo?
Zakaj se sminkajo?
Zakaj se depilirajo?
Zakaj si luknjajo usesa?
Default avatar

Sužnji

Zato ker si psihici je napisal/a:
Saj vsi ti ljudje so tudi danes sužnji modernega kapitalističnega sistema.
Default avatar

grrtrewt

Meni pa recimo niso všeč plešasti,debeli ,taki ki imajo kriv nos.Take jaz ne bi spustil ven iz hiše kaj šele da bi se pojavljali v javnosti pred kamero.Kako jih ni sram ker so tako zanemarjeni
Default avatar

kolikšen

ti klerofasist je napisal/a:
IQ pa ima po tvojem povprečen volilec ali pa kakšen hinavski ritoliznik?
Default avatar

Ko boš star

grrtrewt je napisal/a:
Ko boš star, če boš kdaj boš tudi ti plešast, morda še debel in tatuji se ti bojo takrat že bolj spremenili v zmaske. Tako da nikoli ne reci nikoli.
Default avatar

Goldfish

Folk si morda na ta način rešuje kakšne notranje frustracije. Bolj tako kot da se znesejo nad živimi bitji.
Nekateri se v fazi iskanja samega sebe, poistovetijo s simboli in čutijo, da morajo to imeti, nekje usidrano v kožo.
Default avatar

grrtrewt

Ko boš star je napisal/a:
Problem so tisti ki so taki že pri 50 letih in prej.
Default avatar

se pravi

Goldfish je napisal/a:
da imajo frustracije tudi tisti,ki so obsedeni z modo,ličenjem,dobrimi avtomobili,denarjem.V bistvu ima vsak človek neko frustracijo.Jaz pri človeku vizualno najprej pogledam kakšen tonus in simetrijo telesa ima,ker tega se ne da kupiti ali pa spremeniti, ostalo me ne zanima ali je potetoviran ali ne.
Default avatar

Goldfish

se pravi je napisal/a:
Je razlika, če si nekaj vžgeš v kožo in ostane za vedno ali pa kupiš izdelek, ker čutiš, da moraš.
Default avatar

Slovenci

Skandinavija je napisal/a:
smo glede razmišljanja in konzervativnosti po mojem mnenju največji "kmeti"( da ne uporabim kakšen drug izraz) v Evropi.Že ko na dopustu slišiš Slovenca govorit lahko to opaziš.Na morju vidiš ogromno ljudi iz držav,ki jih imamo mi za zgled (Skandinavija,Nemčija,Francija,Nizozemska,Avstrija) ki so zelo potetovirani. Tudi Poljaki.Manj tetovaž lahko opaziš pri Čehih in Slovakih
Default avatar

se pravi

Goldfish je napisal/a:
očitno nekdo čuti tudi da si neka potetovira na telesu.Ne vem zakaj pišeš neumnosti da se tetpvaža vžge v kožo.Zakaj bi pa moral nekdo biti naličen,če ima lepo kožo?Zakaj bi nekdo moral kupti kavbojke če jih ima že 9 doma?A zato ker ti je nekdo rekel da so v modi.Potem si ovca,ker ne razmišljaš s svojo glavi in slepo slediš marketinškim trendom
Default avatar

Goldfish

se pravi je napisal/a:
Ne vem, če si zasledil, ampak nimam tetovaž. Kaj počnejo drugi, njihova stvar.
Default avatar

čez 30 let

Ne boste verjele je napisal/a:
Tudi sam bi si v mladosti na lulčka, no korenjaka, z lahkoto dal tetovirati Slovenska Bistrica.
Sedaj še Ptuj ne spravim gor.
Default avatar

se pravi

Goldfish je napisal/a:
Zakaj pa potem pišeš o tistih,ki si "vžgejo"tetovažo na telo,če te pa ne motijo.Če je ženska lepa ji nič ne more pokvariti njene vizualne podobe niti tetovaža.Važno je kako izgleda ženska ki je brez obleke in ličil,vse ostalo je maska.Upam da se ženske ko se gledate v ogledalo medtem ko se ličite in pomerjate obleke zavedate da to ni vaša realna podoba.