Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj tetovaže po rokah

Zakaj tetovaže po rokah

Jaz gledam folk in ima vsak eno + tetovažo ćez celo roko. Pa eni celo po dlaneh. Pa me zanima razlog zakaj se eni odločijo zato. A ni to prebadanje kože, zapravljanje denarja in t in potem si do konca življenja popisan. Kakšen bo pri 80letih z potetovirano roko? Res me zanima globlji razlog za take velike tetovaže. Ne s tem, da je to v modi in da imajo to fuzbalerji in košarkaši. Že 19 letni mulc je prišel na idejo da bo dal naredit tetovažo. Znorela!!! Če pomislim o razlogu da se nekdo prostovoljno poriše in prebode… Ne vem zakaj bi normalen človek to naredil.


Kdor si gre tetovirat katerikoli del telesa in sprejme ti. “mark of the beast” si ne zasluzi nobene milosti, taksne bi bilo potrebno dobro prebicati in zasuznjiti, ker so vcasih suznji nosili tetovaze in z njimi kazali svojo manjvrednost.

Meni te stvari tudi niso jasne. Zakaj? Najbrž jim je všeč. Meni ni, obratno. Ko jih vidim vse porisane, se mi kar zasmilijo.
Vsak po svoje. Res je tega sedaj poleti videti ogromno na vsakem koraku. Zadnja leta je tega vse več.

nova
Uredništvo priporoča

Sevede je tetovaža odstranljiva. Barvilo se lahko razbije z laserjem ustrezne valovne dolžine.

Ovca mora slediti čredi zato, da ne ostane izločena in izpostavljena. Enim je zelo pomembno, da so del neke skupine. Danes si čuden, če si normalen.

Tudi meni ni to jasno.
Katastrofa. Na kozlanje mi gre, ko to vidim.
Takšnega človeka jaz ne bi zaposl.

Ti imaš res velik problem. Pojdi in se skrij nazaj v svojo luknjo, druge pa pusti naj živijo in delajo kot in kar želijo.

Sevede je tetovaža odstranljiva. Barvilo se lahko razbije z laserjem ustrezne valovne dolžine.
[/quote]

Prav smejem se, ko vidim vse te budale (oprostite izrazu), ki se tetovirajo in potem z leti te tetovaže izgledajo še toliko grše in jim postane žal in si jih hočejo odstraniti. Ha ha ha ha ovce brez gpave, prav vam je, kar mečite denar skozi okno, jaz sm si za ta denar, ki sem ga vložil, zagotovil zelo lepo prihodnost in prav smeji se mi ob pogledu na vse te ovce, ha ha ha ha.

Tudi meni so tetovaze obupno grde.

Tudi meni ni to jasno.
Katastrofa. Na kozlanje mi gre, ko to vidim.
Takšnega človeka jaz ne bi zaposl.
[/quote]

Potetovirano natakarico, s pirsingom v nosu in to v vegetarijanski restavraciji (Ajdovo zrno v Lj), skoraj bi bruhal in sm tudi napisal v knjigo pritožb ter odkorakal vn. Nikoli več ne obiščem dotične restavracije, nikoli!

Zakaj nekateri pišete kot da niste naredili osnovne šole? Tetovaže po rokih?

Potetovirano natakarico, s pirsingom v nosu in to v vegetarijanski restavraciji (Ajdovo zrno v Lj), skoraj bi bruhal in sm tudi napisal v knjigo pritožb ter odkorakal vn. Nikoli več ne obiščem dotične restavracije, nikoli!
[/quote]

Kaj pa če je bilo tisto v nosu samo pšenično zrno? Si dobro pogledal?

Prav smejem se, ko vidim vse te budale (oprostite izrazu), ki se tetovirajo in potem z leti te tetovaže izgledajo še toliko grše in jim postane žal in si jih hočejo odstraniti. Ha ha ha ha ovce brez gpave, prav vam je, kar mečite denar skozi okno, jaz sm si za ta denar, ki sem ga vložil, zagotovil zelo lepo prihodnost in prav smeji se mi ob pogledu na vse te ovce, ha ha ha ha.
[/quote]

Vložil si par 100€ za lepo prihodnost. Če si vlagal v BTC leta nazaj morda ja…

Primitivizmu, ki ga zaslediš na med over net pa res ni konkurence.

Priznam, na ta forum pridem samo zato, da se nasmejim takšnim neumnim komentarjem in objavam. Boljše od vsake komedije na popu.

:)))
Ni shanse, da bi si dala kaj prebosti kdaj ali narediti kdaj kakšen tatooo.
Men še kri ne smejo vzet iz prsta :):..mislim, vzamejo, če je nujno nujno.

Da pa ima kdo na svojem telesu tetovažo je pa popolnoma njegova intimna stvar.

Celo, če je kakšna lepa tetovaža, mi je celo všečno.

Kaj pa če je bilo tisto v nosu samo pšenično zrno? Si dobro pogledal?
[/quote]

:)))))))
Mogoče je res pšenično zrno….

Grozni so s temi tatuji

Lazje bi sprejel da je sin gej kot da se potetovira

Res je, ce ima denar za tetoviranje, potem naj gre na svoje in se znajde, okoli mene ne bo hodil tak, to sm svojim otrokom povedal in sm vesel, da se niso potetovirali do danes ter so res za zgled drugim in meni v ponos. 🙂

Potetovirano natakarico, s pirsingom v nosu in to v vegetarijanski restavraciji (Ajdovo zrno v Lj), skoraj bi bruhal in sm tudi napisal v knjigo pritožb ter odkorakal vn. Nikoli več ne obiščem dotične restavracije, nikoli!
[/quote]
Pravilno.
Tudi sam bi naredil tako.

Gre za suženjsko mentaliteto, šibki podrejeni ljudje, ki so nagnjeni h kolektivizmu si želijo biti označeni. Večinoma jih imajo ženske, med moškimi jih imajo samo tisti z IQ pod 90.

Sama imam že dve odrasli hčeri. Starejša je stara 21, mlajša pa 19 let. Skupaj sta se odločili, da si bosta na roki naredili tetovažo in sta si tudi jo brez, da sta mi prej karkoli omenili. Tetovaža je sicer precej majhna. Tetovirali pa sta si na roki majhno srce in zraven njega še prvo črko imena, saj pravita da jima za to nikoli ne bo žal in da bo njuna ”ljubezen” trajala za vedno. Že pred leti smo se o tem pogovarjali, povedala sem jima seveda svoje mnenje, da se meni to ne zdi smiselno in da mi tudi ni všeč a, če je njima to lepo ne vidim razloga zakaj tega ne bi storili.
Je pa res, da bi morda odreagirala kaj drugače, če bi bila to kakšna velika in bolj vpadljiva tetovaža pa še to jima ne bi kaj veliko oporekala, ker sta odrasli in samostojni punci.
Če je nekdo s tem srečen, če mu to veliko pomeni mislim da ni s tem prav nič narobe, vsaj moje mnenje je tako.

In kaj koga od vas sploh briga zakaj ma kdo kaj potetovirano? Zakaj bi vam bil kdo dolžan pojasnjevati?

Glede na to, da je veliko več tistih brez tetovaže, je to bolj velika skupina, “ta normalnih” ,torej večja čreda. Sama nikoli ne bi imela tetovaže, ampak sem do njih čisto tolerantna, pogled na njih me niti malo ne moti in nekaterim celo pašejo. Sem pa čez službena potovanja opazila, da imajo v Evropi tetovaže po večini bolj napredni, bogatejši narodi. Ko sem bila na švedskem, Danskem, Finskem …so bili potetovirani profesorji, direktorji,zdravniki,policaji itd
Takrat sem se tudi znebila vseh prejšnih predsodkov o tetovažah. Res ne določajo človeka in tisti ki vas tako razburjio, je bolje da ste doma.

Moj mož si je dal kot 20 letnik na lulčka vtetovirati napis AMSTERDAM.

Danes hodi naokoli z napisom ADAM.

Lučka

New Report

Close