Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ljubezen življenja?

Default avatar

Zaljubljen88

Vsem skeptikom,....dobil sem njen kontakt (bilo je mučno ali se je izplačalo). Punca je navdušena, da kako sem jo dobil. Pogovarjava se non stop, želi tudi, da se dobiva.
Vsem, ki ste na moji poti..ne oklevajte in ne poslušajte drugih! Poslušajte samo svoje srce, le ta te nikoli ne izda!!
Default avatar

Turbox

Zaljubljen88 je napisal/a:
Vsem skeptikom,....dobil sem njen kontakt (bilo je mučno ali se je izplačalo). Punca je navdušena, da kako sem jo dobil. Pogovarjava se non stop, želi tudi, da se dobiva.
Vsem, ki ste na moji poti..ne oklevajte in ne poslušajte drugih! Poslušajte samo svoje srce, le ta te nikoli ne izda!!
Tko se dela. Če nekaj hočeš si je treba to vzet.
Default avatar

neo

Za akterje te teme po moje ne bi blo slabo, da si preberejo knjigo od Milivojevića: Formule ljubezni. :)
Default avatar

Tara_S

Zaljubljen88 je napisal/a:
Lepo. :-)
Default avatar

itisme

Avtor, poročaj, kaj dogaja, nas zanima;)
Default avatar

firbec babji

No, kaj zdaj?
Default avatar

Lillija

A je kupil hotel?
Default avatar

si že fasal

Si že fasal prepoved približevanja?