Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko konjev ima vaš avto

Koliko konjev ima vaš avto

da vidimo kdo ima največ, kdo je pravi slovenc

V bistvu nobenega. Ima pa enega osla, ki ga vzdržuje in eno kobilo, ki ga uporablja.

170

Konji ne podajo nobenega relevantnega podatka o vozilu. Če že, bi bilo smiselno vprašati po razmerju moč/teža in seveda sam pospešek (še zračni upor).
Slabša, ko je aerodinamičnost vozila, slabši bo pospešek.

Najpomembnejša je pa seveda lega samega vozila, ki je tudi merljiva v smislu, da točno določene poligonske ovire zmore prevoziti čim hitreje (še nizko težišče, kvalitetne gume itd.).

Vse skupaj pa seveda sporoča, da so SUVji zelo slabi avtomobili. So pa popularni. Kar spominja na srednješolsko mantaliteto: so popularni ljudje.. in so dobri.
Je razlika.

De omnibus disputandum..


Si me nasmejal. 😀 Moj tudi nič, no včasih si kakšnega izposodim, sicer dam kolesu na uporabo svoje noge in energijo.

88:):):)

Konji ne podajo nobenega relevantnega podatka o vozilu. Če že, bi bilo smiselno vprašati po razmerju moč/teža in seveda sam pospešek (še zračni upor).
Slabša, ko je aerodinamičnost vozila, slabši bo pospešek.

Najpomembnejša je pa seveda lega samega vozila, ki je tudi merljiva v smislu, da točno določene poligonske ovire zmore prevoziti čim hitreje (še nizko težišče, kvalitetne gume itd.).

Vse skupaj pa seveda sporoča, da so SUVji zelo slabi avtomobili. So pa popularni. Kar spominja na srednješolsko mantaliteto: so popularni ljudje.. in so dobri.
Je razlika.
[/quote]
Lega in pospesek sta le dva od mnogih potencijalnih kriterij za to kar nekomu predstavlja dober avto. Nekaterim je se bolj pomembno koliko ljudi in krame lahko prepeljes, kako veliko prikolico lahko vleces, kako…


Lega in pospesek sta le dva od mnogih potencijalnih kriterij za to kar nekomu predstavlja dober avto. Nekaterim je se bolj pomembno koliko ljudi in krame lahko prepeljes, kako veliko prikolico lahko vleces, kako…
[/quote]

Idealna kočija za DrXYa in mr.Q je tako Mazda Mono posto:
[img]http://japanoffbeat.com/wp-content/uploads/2010/10/concept-car-20.jpg[/img]

Koliko konjev je irelevantno, saj ne voziš s seboj nič odvečnega.. samo tisto najbolj pomembno in sveto na tem planetu: sebe.. in lahko greš v vse smeri, čisto, čisto po svoje!

De omnibus disputandum..

Kaj jim hasne dober avto, če ga ne zna vozit!

75

Sami konji so brez pomena, če ni podatka o teži. Je velika razlika, če ima avto 200 hp in 2 toni ali pa 200 hp in 1 tono

250 konjev 1,8 tone

Idealna kočija za DrXYa in mr.Q je tako Mazda Mono posto:
[img]http://japanoffbeat.com/wp-content/uploads/2010/10/concept-car-20.jpg[/img]

Koliko konjev je irelevantno, saj ne voziš s seboj nič odvečnega.. samo tisto najbolj pomembno in sveto na tem planetu: sebe.. in lahko greš v vse smeri, čisto, čisto po svoje!
[/quote]
Vozim “boljsega”, lol.

Sicer pa najvec svobode za v vse smeri ponuja helikopter in motor.

nogi mislijo, da imajo njihove stare kripe enako moč kot piše v tehničnih podatkih. Ampak podatek o moči motorja se nanaša na novo vozilo, ne staro. Z izrabljenostjo motorja pada tudi njegova moč.

Konji ne podajo nobenega relevantnega podatka o vozilu. Če že, bi bilo smiselno vprašati po razmerju moč/teža in seveda sam pospešek (še zračni upor).
Slabša, ko je aerodinamičnost vozila, slabši bo pospešek.

Najpomembnejša je pa seveda lega samega vozila, ki je tudi merljiva v smislu, da točno določene poligonske ovire zmore prevoziti čim hitreje (še nizko težišče, kvalitetne gume itd.).

Vse skupaj pa seveda sporoča, da so SUVji zelo slabi avtomobili. So pa popularni. Kar spominja na srednješolsko mantaliteto: so popularni ljudje.. in so dobri.
Je razlika.
[/quote]

Hvala za tvoje mnenje o SUV-ih. Ker meni te živali malce parajo živčke.

Hvala za tvoje mnenje o SUV-ih. Ker meni te živali malce parajo živčke.
[/quote]

Tara, a lahko poveš, zakaj? Zakaj ti SUV-i parajo živce? Mi imamo enega doma, pa smo vsi zadovoljni. Kaj tebe moti?

Tara, a lahko poveš, zakaj? Zakaj ti SUV-i parajo živce? Mi imamo enega doma, pa smo vsi zadovoljni. Kaj tebe moti?
[/quote]

Ker imam nizek avto. In me moti, če žival od SUV stoji zraven mojega športnika.

Ker imam nizek avto. In me moti, če žival od SUV stoji zraven mojega športnika.
[/quote]

Ce tebe nekaj moti, potem je pa to vec kot relevantno. Kar takoj v akcijo za eliminacijo motecih elementov.

Ce tebe nekaj moti, potem je pa to vec kot relevantno. Kar takoj v akcijo za eliminacijo motecih elementov.
[/quote]

Tebe očitno motim jaz, pa vseeno serješ tukaj oziroma se ne umakneš. Torej bomo tudi na cesti še naprej nekako sobivali kolesa, športniki, družinci, SUVi, motorji, tovornjaki, konjske vprege itd.

Res nerazumem teh mestjajnarjev, ki se vozijo po Lj s 200 in več konjskimi suvi? A imajo kakšen vrtiček polek, da morajo potem s tem orati?

moji avti imajo kW in navor.
za mene bistveno: šajni je imel 2 zica, kup.leraj jih ima pa 7 ☺


Vozim “boljsega”, lol.

Sicer pa najvec svobode za v vse smeri ponuja helikopter in motor.
[/quote]

Seveda voziš v tvojih sanjah vsako noč.

Hvala za tvoje mnenje o SUV-ih. Ker meni te živali malce parajo živčke.
[/quote]

Ti ni mnenje, pač pa dejstvo; in dokaže si to dejstvo lahko vsak, ki obvvlada nekaj fizike in strojništva in zna – oz. se mu da računati.

okrog 450 konjev in enega osla, ki tanka 🙂

Trenutno samo 105.

New Report

Close