Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Grem včeraj zvečer na pivo, v športnih šlapcah, športni majci, nič nalakiranih nohtkov in make upa. Uživam in gledam v nebo. Poletno večerno ležerno. In kmalu ugotovim, da je v bližini kar nekaj mlajših moških od mene, ki me opazujejo -pametni, tehnični tipi, bi rekla. Samske ženske, ki si zveze želite, verjetno res, ampak res čist preveč komplicirate. Vzemite enega ločenega ex sošolca al pa frej soseda. Vsaj veste, kaj dobite. Lahko ste čist natur, le da ste fit in dobrovoljne, pa da ne težite za vsako malenkost. In ga imate krasnega življenjskega partnerja. Le pazite, da ni nasilnež, pijanec ali gobezdač. Prav ne razumem, kje iščete tipe, da dobite take psihopate. Pa dejte se zmigat, pojdite same v hribe, tam je zagotovo kak fejst. Ko gledam prijateljice, ki so okrog 40 in frej, vidim, da so vse po vrsti komplikatorke, ki so si uredile svoje življenje do potankosti v ritmu službica, pijačka, FB, četanje, izleti z ostalimi samskimi prijateljicami in urejeno stanovanje kot muzej. In stokajo, da ni v redu moskih. Da jim vse razmečejo, če prespijo. Da jim težijo in zbijajo samotavest. Ja, prav toliko, kolikor jim same dopustite.
In nehajte delat doktorsko dizertacijo iz vsakdanjih in lušnih stvari, kot sta na primer pivo in dotik. Uživajte življenje. Če želite imeti moškega, ga imejte. Če ga nočete, pa ga ne imet. Samo ne stokat, da ga nimate. Sicer pa je en kup ločencev, ki so jih že bivše žene naučile bontona v skupnem gospodinjstvu, tako da vam bo to prihranjeno.

Saj nobena ne joka, da nima moškega, kar naprej pa “srečno poročeni” odpirate nove in nove teme, kako so samski gnili in zanič, vi pa tako sreeeečččnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiii…..in eni si še celo drznete dajati nasvete neznancem. Ne morš verjet!

kaj pa če bo ta bivši sošolec ali sosed hotel tudi seksat?

nova
Uredništvo priporoča

Le kje si pila to pivo, da te nisem srečal. 🙂

Ja saj zato sem pa napisala, če hočete ga imejte, če nočete pa ne. Veliko mojih kolegic bi imele partnerja, ampak noben ne ustreza kriterijem. Na vsakem najdejo 100 napak. In ker so vse zafnane in skomplicirane, nase vlečejo take tipe. In potem se pritožujejo, da ni izbire in da so vsi fejst že oddani.

Aplavdiram. Bravo. Na pivo te povabim 😉

Kolikor jaz vidim moje samske prijateljice, jim je samim čisto fajn, nobena kaj preveč ne stoka.
Je pa ćisto res, da imajo svoj red, svoje navade, svoje ritme in tega niso več pripravljene spreminjati. Z leti smo se pa ljudje čedalje manj pripravljeni prilagajati in spreminjati in to seveda velja za oba spola. En moj sosed ki je “stari stric”, nikoli poročen, pravi, da bi še prenesel žensko za en kratek čas pri sebi, samo če ne bi dihala tako naglas :)))))

Ej. Me zanima, če bi se prilagodila, ko bi zadela na Eurojackpotu? A to bi pa šlo, ane.

upam, da to svojim kolegicam tudi poveš. Tukaj razglabljat je brez veze.

Ej. Me zanima, če bi se prilagodila, ko bi zadela na Eurojackpotu? A to bi pa šlo, ane.
[/quote]

Prillagodila komu ali čemu?
Denarju? Tle bi se po mojem vsak :))

Avtorica, lahko, prosim, razlozis se enkrat? Ker nisem dojela poante tvojega pisanja.

Sla si na pivo v svoji kao “naravni” izdaji. Verjetno s prijateljicami. Ker ce bi sla z mozem in pri tem podrobno proucevala okoliske tipe, bi bilo kar kislo.

Videla si jih enih par, ki so delovali “pametno” in “tehnicno”. Prav. A ves, bolj ali manj povsod, razen res v kaki beznici, se da videti take. In tudi nima veze s tvojim trenutnim outfitom, ampak bolj s tem, kaj opazujes. O teh tipih ne ves nic, razen kako izgledajo. Lahko so srecno v zvezi in so sli na pijaco in cvek. Lahko so kljub “tehnicnemu” videzu slab material za zvezo. Mogoce kateri prevec pametuje, lahko je kako drugace zoprn. Mogoce so srecno samski in jih vezava ne zanima. Lahko da jih ne zanimajo zenske. Itd.

Tudi ce si hotela povedati, da so pogledovali proti tebi, to se vedno ne pove cisto nic. Ti si se tudi razgledovala, pa se deklariras kot druzinska gospa.

Kaksno zvezo imajo torej tvoji nenalakirani nohti s tipi, ki so sli s svojo druzbo na pijaco in kaj ima to vse skupaj opraviti z zenskami, ki so trenutno ali trajno samske?

Lepo napisano. Tiste, ki znajo uživati, niso malenkostne , ne komplicirajo… so srečno poročene. Ta druge, ki iščejo dlako v jajcu (tud če so pobrite), pa so samske, nezadovoljne in non stop neki godrnjajo. Take niso zadovoljne niti v službi, niti same s seboj. Ko srečam tako, naredim velik obvoz pa še stran gledam za vsak slučaj.

Oooodddliičnooo!

Avtorica, prosim za odgovore na tale vprašanja, ki so logična glede na tvoje remblanje.

občasništvo je zakon ☺

Prillagodila komu ali čemu?
Denarju? Tle bi se po mojem vsak :))
[/quote]

Ko praviš, da se samski steška prilagajajo n a življenje v dvoje? Že res, da je samski biti bolj komot. Ampak, ko bi ga prijela za otepača, bi verjetno drugače razmišljal. 🙂

Če je ženska zadovoljna sama s sabo in kolikor toliko dobro izgleda, se dobri moški vedno tepejo zanjo. Za ni njih ni nobenih ovir. Moški niso neumni, kar je slabo, zaobidejo ali po hitrem postopku skenslajo.
Jaz sem našla zase perfektnega moškega pri svojih 40 tih in mi ni žal, da sem rekla NE moškim, ki niso bili usrezni zame.

Ko praviš, da se samski steška prilagajajo n a življenje v dvoje? Že res, da je samski biti bolj komot. Ampak, ko bi ga prijela za otepača, bi verjetno drugače razmišljal. 🙂
[/quote]

Že že, ampak ga ne more držati 24 ur na dan, v tem je težava. On bi žensko, ampak da v istem hipu, ko nehata seksati, spoka in gre. Ker potem “prenaglas diha” :)))
Imam tudi eno samsko starejšo sorodnico. Ima svoje rutine, njo moti že, če si kruh drugače odrežeš. kot si ga ona. Po mojem bi jo kap, če bi prišel kdo k njej živet.

Podpišem!

Aplavdiram. Bravo. Na pivo te povabim 😉
[/quote]

Je napisala, da noče pjančka! ;)))
Sicer pa, zakaj bi se ena srečno vezana sploh oglašala in razglabljala na to temo? In celo sama šla na pivo in se spogledovala z mlajšimi?

Že že, ampak ga ne more držati 24 ur na dan, v tem je težava. On bi žensko, ampak da v istem hipu, ko nehata seksati, spoka in gre. Ker potem “prenaglas diha” :)))
Imam tudi eno samsko starejšo sorodnico. Ima svoje rutine, njo moti že, če si kruh drugače odrežeš. kot si ga ona. Po mojem bi jo kap, če bi prišel kdo k njej živet.
[/quote]

Eni so res picajzli. Me prav zanima, če bi se dnarja ubranili, kot sem napisal. Ah, partner je pač prtljaga. Ja vem. poznam osebke, ki bi samo smetano pobirali, ostalo zavrgli.

Je napisala, da noče pjančka! ;)))
Sicer pa, zakaj bi se ena srečno vezana sploh oglašala in razglabljala na to temo? In celo sama šla na pivo in se spogledovala z mlajšimi?
[/quote]

Zato, ker ima pošlihtano glavo. mone ste preveč idealizirane glede tega. niso še naredili dedca za vas. Zmeraj nekaj manjka.

Hočeš povedati, da samska ženska ne sme imeti nobenih drugih kriterijev, razen tega, da je tip samski in da je ne bo tepel? Sem samska, poznam kar nekaj samskih prijateljic in nikakor se mi ne zdi, da imamo previsoke kriterije. Vse si želimo veze, a ne za vsako ceno, samo da z nekom smo.

Nikakor ne razumem teh nasvetov, vzemi soseda, vsemi sošolca…ja, madona no, a vam res ni nič važno, če imate človeka sploh radi??? Kar zagrabite nekoga in ste v vezi in ste ful srečni?? A sem res tako čudna, če si želim nekoga, ki bi me imel res rad in jaz njega? Vse drugo lahko spregledam, a to, da je nekdo z menoj samo zato, da pač z nekom je, to mi je pa nož v srce. Kako lahko živite z nekom, ki ga niti radi nimate, kaj šele, da bi ga ljubili? In ljubezen pač ne pride na komando, zato sem samska.

Nisem sicer samska, pa grem tudi kdaj sama čisto casual na pijačo ali kavo, nikoli nimam nalakiranih nohtov, imam lepe lase in lepo frizuro brez nekega truda, samo se nihče ne spogleduje z mano. Enako je, ko grem sama na kak hrib – to, da so v hribih mladi, sveži, fejst samci, je urbana legenda, v katero očitno verjamete samo vezani. V resnici so v hribih stari moški in eventuelno kak par, potem se pa že neha. Še kake druge same ženske skoraj ne srečam. Ali več žensk skupaj.
Je pa tako. Samska ženska, če se bo res zaljubila, se bo že sprostila in malo znižala kriterije ter prenesla tudi kak tuj vdih in izdih v svoji bližini. Če se pa ne zaljubi, ampak išče samo modni dodatek, ki bi zaokrožil njeno brezhibno javno podobo, potem pa seveda ne bo odstopala in bo vzela samo tisto, kar je v skladu z njeno predstavo bleščavega Facebook in Instagram profila. Skratka, ko/če se bo zgodilo, se bo tudi brez tvojih velecenjenih pavšalnih in prežvečenih zgrešenih nasvetov.
Tudi če je zdaj mogoče malček nesrečna, ker je samska, in bi pravzaprav rada imela moškega, bi bila še bolj nesrečna z moškim, ki bi bil nepravi, ker bi po tvojem nasvetu spustila kriterija in sestopila na realna tla. Pusti ljudem, naj delajo po svoji pameti.


taki nasveti ala vzemi … so tudi meni uganka ☺☺☺ a tip pri posestvovanju sebe ne sodeluje … je kot roba na tržnici ☺

Odvisno kaj si želiš? Resno vezo? Sex? Občasništvo? Z aresno vezo je res potrebno malo več napora. Običajno se sprevrže iz občasništva. Nekje je pač treba začeti.

New Report

Close