Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske hočejo le Chade

Ženske hočejo le Chade

Vse ženske hočejo enakega tipa- tistega s širokimi rameni, izrazito brado in gej frizuro. Vse ženske brez izjem izbirajo le take moške.

[img]https://i.pinimg.com/originals/31/15/7d/31157d142f1d37bc425884150de138f5.jpg[/img]

[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/aa/Chris_Pratt_-_Guardians_of_the_Galaxy_premiere_-_July_2014_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}28cropped{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}29.jpg/220px-Chris_Pratt_-_Guardians_of_the_Galaxy_premiere_-_July_2014_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}28cropped{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}29.jpg[/img]

[img]https://i.imgur.com/5EpCSLV.png?1[/img]

[img]http://www.tialoto.bg/media/tialoto/files/articles/320×427/5320dd338ae7732e18f46a0fec2f9634.jpg[/img]

[img]https://imgc.allpostersimages.com/img/print/posters/channing-tatum_a-G-2370612-13198926.jpg[/img]

Kaj je to le chade?
Da bom vedela, kaj hočem:)))

Chad je privlačen moški, ki ga obletavajo ženske že od otroštva. Priljubljen, družaben, vsi ga imajo radi. Zaradi njegove lepote mu ženske vse odpustijo, pa tudi če jih pretepe. To je tak moški, kateremu ni treba nič truda vložiti za seks. Lahko pošlje ženski SMS “pridi k men da te pofukam” in bo ženska interpretirala to kot romantično gesto. Torej, lep moški, ki lahko stori karkoli, pa ženski ne bo izpadel “creepy” 🙂

Chad je privlačen moški, ki ga obletavajo ženske že od otroštva. Priljubljen, družaben, vsi ga imajo radi. Zaradi njegove lepote mu ženske vse odpustijo, pa tudi če jih pretepe. To je tak moški, kateremu ni treba nič truda vložiti za seks. Lahko pošlje ženski SMS “pridi k men da te pofukam” in bo ženska interpretirala to kot romantično gesto. Torej, lep moški, ki lahko stori karkoli, pa ženski ne bo izpadel “creepy” 🙂
[/quote]

Eeeuuuhhhh….creeepy :((
Takih nikoli nisem marala.
Ok, hvala za pojasnilo.


Kakšne naj bi bile “gej” frizure in kakšne “strejt”?
Meni so tele na teh slikah pretežno “normalne”.

Od petih slik mi niti en ne potegne.

Eeeuuuhhhh….creeepy :((
Takih nikoli nisem marala.
Ok, hvala za pojasnilo.
[/quote]

Torej po teoriji avtorja nisi ženska …

Tudi ti torej nisi ženska …
😛

Tudi ti torej nisi ženska …
😛
[/quote]
Sem normalna ženska.

Poanta je, da bi ga naj ti njemu. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Poanta je, da bi ga naj ti njemu. 🙂
[/quote]
Zna bit, da so vsaj trije od teh topov takšne vrste, da bi raje videle, da jim moški potegne – tako da izvoli :).

Razen Pratta, ki je čisto skromen dečko, so mi na pogled vsi zoprni.
Torej nisem ženska, ampak kumara – kaj čmo, čeprav je slikice izbral moški?
Kakšen čuden okus imate moški, res.

Pa kje si jih dobila, groooozen izbor. Če bi zbirala po videzu, se mi dopade samo zadnji, pa še ta pogojno, ostalo je no go.

To je moški limal. Jasno, kot beli dan, vsaj glede na tekst.

Pa limajte vi “netipične” babe vaše “Chade”? 😉

Nobenega ne poznam.

Jaz nisem bil vključen, pritoži se!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz nisem bil vključen, pritoži se!
[/quote]
Matjazko, povej mi….zakaj imaš v profilni sliko nekoga drugega? 🙂 Dvomiš v svoj izgled? Se ga morda sramuješ?

Ja, OP, ženske hočejo samo Chade, sedaj pa ti, ubogi Anon odidi nazaj na r9k 🙂


Matjazko, povej mi….zakaj imaš v profilni sliko nekoga drugega? 🙂 Dvomiš v svoj izgled? Se ga morda sramuješ?
[/quote]

Ne upam si dati svoje slike, saj sem imel očesek nekaj časa, saj veš, kakšne ste ženske… Kako se potem naj prebijam skozi množico vsakodnevnih sporočil ….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne upam si dati svoje slike, saj sem imel očesek nekaj časa, saj veš, kakšne ste ženske… Kako se potem naj prebijam skozi množico vsakodnevnih sporočil ….
[/quote]

Ampak ti ni nerodno, da uporabljaš fris nekoga drugega?
Sicer ni bojazni, da bi imel poln predal sporočil. Ženskam nisi zanimiv, ker imaš vse tisto, kar imamo ženske, manjka ti pa vse tisto, kar imajo moški.


Sem normalna ženska.
[/quote]

Kaj je to normalna ženska?

Kaj je to normalna ženska?
[/quote]
Dolga definicija. In nočem, da kdo na forumu faše živčnega.


Dolga definicija. In nočem, da kdo na forumu faše živčnega.
[/quote]

Nobena ženska ali moški na monu ni tipičen primer spola v resničnem življenju. Normalni sploh ne vejo, da mon obstaja!

Ampak ti ni nerodno, da uporabljaš fris nekoga drugega?
Sicer ni bojazni, da bi imel poln predal sporočil. Ženskam nisi zanimiv, ker imaš vse tisto, kar imamo ženske, manjka ti pa vse tisto, kar imajo moški.
[/quote]

Oh, kastrirajoči kompleks, je potrebno moškim “odrezat jajca” in jih ponižat. Saj pravim, da nisi za moškega, je potrebno negovati ženstveno, nežnejšo plat, ne pa “furijanske”, ki je tebi veliko bolj pisana na kožo. 🙂 Ampak obstajajo tudi zelo submisivni moški, ki imajo radi takšne ostre, dominantne, gospodovalne ženske, vsaj v seksualnem smislu, da jih malo zbrcaš, uščipneš in podobno. 😀 Res je, nisem tvoj tip, malo je takšnih. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close