Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne zmorem več

ne zmorem več

Kako so ljudje podli,bivša tašča mi grozi ker ji ne dam vnuka ko ona zahteva.Naj povem da imamo vse urejeno preko sodišča za stike,tudi večkrat sem ji dala otroka na stike ,sem šla preko sodnega sklepa.Do nedavnega ko se niso z sinom ,ki je oče tega otroka skregali in je na njihovem domu prišlo do fizičnega obračuna,..od takrat naprej vztrajam da ne prespi več otrok tam.Preko sodišča imamo urejeno mesečni stik,ona mi pa danes grozi da gre jutri na ocialno ker ji nočem dat otroka,čeprav sem ji ga večkrat dala .In tudi povedala sem ji da ko bo imela stik z otrokom bom jaz zraven,v prvi vrsti zato ker mi je pomembna varnost otroka.Hočem živet v miru,oče otroka dela same zgage,in pol naj jaz dam otroka tja ker ni varno za njega,in na koncu še bom jaz hodila na csd ker ona ne dobi otroka ko si zmisli.

Nisem vedela, da je bivša tašča toliko vredna kot mama otroka in da lahko bivša tašča odreja stike ali pa za stike izsiljuje mamo otroka.

No, vsak dan izveš kaj novega.

smo ti že odgovarjali, pa očitno nič ne zaleže.
Torej če je bil fizični konflikt – a je prišla policija?
Če je, potem to zgodbo lepo prodaj na sociali. Pa pojdi na socialo dobro opremljena, povej vso štorijo od tašče za 3. generacije nazaj in naprej. Naj se socialka začne ukvarjati s taščo, pa boš kmalu imela mir.

Kaj ima tašča s stiki?

Tasca lahko hodi kamor hoce – se ji bodo samo smejali.
Ce pa oce otroka ne dobi stika kot je v odlocbi, potem te pa on lahko prijavi – ona pac ne.

Mirne zivce..tasca ne bo dosegla nic.Pogumno naprej,ne obremenjujte s stvarmi,ki niso ze v naprej dolocene..brez potrebe se “mucite”.zadeva se bo uredila vam v prid,le malo potrpljenja se..cuvajte tudi sebe,ker ce vas zdravje izda,vas cakajo komplikacije.SRECNO.

Tašča se lahko gladko je.be. Ti skrbiš za otroka in ne ona. Vnuk ima pravico do starih staršev IN NE OBRATNO, sploh pa če okolje ni primerno zanj.

New Report

Close