Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZAPOSLITEV V KRKI preko AGENCIJE

ZAPOSLITEV V KRKI preko AGENCIJE

Lep pozdrav,

Danes sem prejel klic da me vabijo v agencijo na razgovor za delo v KRKI..Delal bi kot delavec v proizvodnji, 3 izmene…

Pa me zanima ali kdo ve kako poteka delo, ali je norma,koliko je osnovna plača (imam V stopnjo-tehnik)…Koliko časa poteka uvajanje v primeru zaposlitve..Ali je tudi možnost dolgoročne zaposlitve(ker imam tukaj stalno)…Ali mislite da lahko z časom dobim preko firme zaposlitev… Zanimajo na splošno vse informacij ki bi mi lahko koristile..

lp

Na tvojem mestu bi pisal v Krko in jih prosil za direktno aposlitev ter se izognil agenciji.

Na tvojem mestu bi pisal v Krko in jih prosil za direktno aposlitev ter se izognil agenciji.
[/quote]
Direktno ne vzamejo nobenega ker želijo vse preko agencije.
Tako firma nima nobenih težav pri odpuščanju saj so vsi tam samo za določen čas in večinoma za nočno izmeno!!


Direktno ne vzamejo nobenega ker želijo vse preko agencije.
Tako firma nima nobenih težav pri odpuščanju saj so vsi tam samo za določen čas in večinoma za nočno izmeno!!
[/quote]

Si to mogoče Krko zamenjala z Revozom? Krka agencijske delavce zaposli. Poznam nekoga, ki je po dveh letih prek agencije dobil za stalno. Tudi izmensko delo.

Pa še Revoz se je začel zavedati pomanjkanja delavcev in dlje časa zaposlenim prek agencije deli pogodbe za nedoločen čas. Že nekaj časa.


Direktno ne vzamejo nobenega ker želijo vse preko agencije.
Tako firma nima nobenih težav pri odpuščanju saj so vsi tam samo za določen čas in večinoma za nočno izmeno!!
[/quote]

To je njihov problem, dejstvo je, da bodo vedno teže dobili zaposlene, tako da je samo stvar časa da bodo agencije propadle.

Kr pozabte da dobite prek firme za stalno ce greste v proizvodnjo. Po dveh letih ce vas ne bodo fuknli vn kot so mojga soproga zarad slabsega sluha, boste zgolj dobil za nedol cas prek agencije… In so primeri ko ze sedem let delajo prek agencije. Zdej razn ce znas bit orng pizdoliznik in ta pravim “sefom” lezt u rt pol mogoce dobis po kakih stirih letih direkt prek firme… O odnosih mislm da ne rabm govort, organizacija dela na psu… Tehniki, mehaniki, vodje dobesefno. Ne delajo nic delavci vse delajo se namest njih. Kr jih je premal na linijah stalno podaljsujejo nadure, delovne sobote, itd…priviligiranci so not prek vez k sam drek mesajo… Mobing itak… Skratka to je realna slika tega zlo opevanga podjetja. Vso sreco pa cim manj pozrtih zivcev.

Jaz ti predlagam, da nehaš pisat bedastoče po netu in zbijat drugim voljo. Kolko let se že svaljkaš doma? 7,8? Dober delavec v teh časih najde delo in firme se tudi potrudijo da takega obdržijo. Aja ti ne bi delala, ti bi službico za 4 ure pa itak samo zjutraj. Pa boh ne dej kakšna sobota. Plus to si verjetno pozabila, da delodajalci tud vedo kaj je internet in te berejo. Kako misliš, da te bo nekdo vzel, če stresaš po netu sam negativizem in zraven seveda še kup kletvic, žaljenja itd. Mal se skulirej ker ti to samo škodi, najhujš je pa to, da po vrhu iz same tegobe zbijaš moralo še drugim.

Pozdrav,
na Krki sem imela razgovor za delo v proizvodnji (triizmensko), in me zanima kakšno plačo lahko pričakujem, saj dobivam zelo različne informacije, komisijo pa sem po dolgem pogovoru pozabila vprašati, ker sem imela druga vprašanja za njih. Zanima me tudi ali se dela vse sobote ali samo tu pa tam, saj so mi rekli tudi sobote.
Prosim samo za informacije s prve roke, ne ‘baba čula baba rekla’. 😉
Hvala vnaprej in lep pozdrav vsem!

Med 900 in 1000 Bruto osnove pomoje, plačo pa potem dvignjejo vsi dodatki (nočna, nedeljsko delo, popoldansko delo, dodatek na izmensko delo, etc)

Jaz sem se tudi prijavila na to delo že pred tedni, pa me niso nič kontaktirali. Očitno nisem ustrezna. Verjetno previsoka izobrazba 🙁 Kr neki…

Sicer pa bi te prosil, da poveš, kako je potekal razgovor? Kaj jih je zanimalo? Kaj so spraševali?

Mene so spraševali katera je zadnja knjiga, ki sem jo prebrala. Vem, da je bila ena erotična in potem sem povedala eno zgodovinsko, ki sem jo brala pred tem.

Kje se vidim čez 5 let, hobij, druga vprašanja pa se več ne spomnem, ker je eno 5 let nazaj.

(Nisem dobila službe, klicali so me pa sami, ker so me imeli v bazi, ker sem se prijavila na eno drugo DM.)

Sposobnost kadrovnic iz Krke se lepo vidi po tem, da jim velik del izbranih kandidatov za delo v proizvodnji tako kmalu zbeži h konkurenci ali drugemu delodajalcu ampak nič hudega, hej, zdaj vejo katero knjigo si nazadnje prebrala, lol. Na teh kadrovskih je zaposlenih res veliko “ultra-talentov”. Bog ne daj, da imaš 6. stopnjo in želiš delati v proizvodnji. To je no-go za kadrovnice iz Krke.

Ko mene “kadrovnice” vprašajo kje se vidim čez 5 let, jim rečem, da če bi znala odgovoriti na to vprašanje, me ne bi bilo tukaj, ker bi bila že milijonarka. Ko me vprašajo kaj s tem mislim, jim odgovorim, da nisem frdamana vedeževalka. No, dela seveda ne dobim.


Kot sem napisala, me zanimajo res samo informacije s prve roke, ker teh ‘pomoje’ jih slišim že čisto preveč. Pa brez zamere.

Se mi zdi, da če se pogovarjamo o 800eur neto za delo v farmacevtskem gigantu, ki obsega triizmensko delo in sobote, da je to zelo malo ovrednoteno delo. Ne glede na to, da gre za proizvodno delo. Vem, da nismo Avstrija, a Krka tudi ni Slovenija – in s tem mislim na denarje, ki jih služi to ime.

Da odgovorim še tisti, ki jo je zanimalo kaj vse so me spraševali na razgovoru. Predvsem je bil ta razgovor podoben pogovoru v obliki zasliševanja. 🙂 Meni sicer težko kakšno vprašanje pride do živega, pa vendar sem dobila en kup vprašanj o mojih preteklih življenjskih odločitvah. Zakaj sem vpisala smer študija, ki z mojo srednješolsko izobrazbo nima nič skupnega, zakaj sem študij opustila, zakaj nisem delala v svoji stroki, zakaj sem odšla v tujino, zakaj nisem tam tudi ostala, zakaj si zdaj želim biti doma, na odgovor na zadnje vprašanje še podvprašanje, ali zaradi partnerja, skratka – pripravite se na analiziranje vas kot osebe na prafaktorje. 😉 Ne toliko o delovnih izkušnjah, pač pa vaši osebnosti in osebnem življenju. Žal … Preberite si tudi bistvo tega podjetja. Jaz sem že od prej vedela nekaj dejstev, nisem pa (razen pakiranja) vedela kaj dosti o samem delovnem mestu, ki ga bom morebiti zasedla.

Zanima me še glede zdravniškega pregleda. Zdravstveno stanje je ok, vendar so mi pri prejšnjem zdr. odkrili manjšo izgubo sluha. Sicer funkcioniram normalno brez slušnega aparata, a me zanima koliko se zna tukaj zaplesti.

To so bedastoče vnešene iz tujine zaradi drekomešalcev, ki morajo imeti nek izgovor zakaj vlečejo dvokratnik plače delavca. S kao nekimi psihotesti. Še malo pa bodo hoteli miganje po firmah in skandiranje tako kot v kakšnem Ameriškem podjetju.

https://www.youtube.com/watch?v=vQ2_N-jQicw
https://www.youtube.com/watch?v=HpPUUWp5sO4


Kot sem napisala, me zanimajo res samo informacije s prve roke, ker teh ‘pomoje’ jih slišim že čisto preveč. Pa brez zamere.

Se mi zdi, da če se pogovarjamo o 800eur neto za delo v farmacevtskem gigantu, ki obsega triizmensko delo in sobote, da je to zelo malo ovrednoteno delo. Ne glede na to, da gre za proizvodno delo. Vem, da nismo Avstrija, a Krka tudi ni Slovenija – in s tem mislim na denarje, ki jih služi to ime.

Da odgovorim še tisti, ki jo je zanimalo kaj vse so me spraševali na razgovoru. Predvsem je bil ta razgovor podoben pogovoru v obliki zasliševanja. 🙂 Meni sicer težko kakšno vprašanje pride do živega, pa vendar sem dobila en kup vprašanj o mojih preteklih življenjskih odločitvah. Zakaj sem vpisala smer študija, ki z mojo srednješolsko izobrazbo nima nič skupnega, zakaj sem študij opustila, zakaj nisem delala v svoji stroki, zakaj sem odšla v tujino, zakaj nisem tam tudi ostala, zakaj si zdaj želim biti doma, na odgovor na zadnje vprašanje še podvprašanje, ali zaradi partnerja, skratka – pripravite se na analiziranje vas kot osebe na prafaktorje. 😉 Ne toliko o delovnih izkušnjah, pač pa vaši osebnosti in osebnem življenju. Žal … Preberite si tudi bistvo tega podjetja. Jaz sem že od prej vedela nekaj dejstev, nisem pa (razen pakiranja) vedela kaj dosti o samem delovnem mestu, ki ga bom morebiti zasedla.

Zanima me še glede zdravniškega pregleda. Zdravstveno stanje je ok, vendar so mi pri prejšnjem zdr. odkrili manjšo izgubo sluha. Sicer funkcioniram normalno brez slušnega aparata, a me zanima koliko se zna tukaj zaplesti.
[/quote]

Ojoj. A ni to prepovedano?

Mene bi minilo delati tam.

Še žal ti bo ce gres tam delat
Me ze bos zapomnil..

Mene pa niso povabili na razgovor. PraS-ci.

Mislim, da tisti, ki niste bili povabljeni niti na razgovor, nimate biti za kaj razočarani, kajti če bi sama vedela, da ne bom izbrana in kako osebne narave zasliševanje me čaka na razgovoru, se razgovora sploh ne bi udeležila.
Pred nobenim delom, sploh pa v tujini, se mi še ni bilo potrebno tako razgaliti v smislu odgovarjanja na vprašanja iz mojega zasebnega življenja (glede partnerja, začudenosti nad željo biti sedaj v Sloveniji in ne več v tujini ipd.). Zelo neprimerno in neprofesionalno.
Podjetje je uspešno, ker farmacevtsko podjetje v današnji dobi pač težko slabo posluje, vendar njihov odnos pove veliko o tem, kako tretirajo zaposlene. Sem že delala v proizvodnjah in vem kaj je delo in uspešno podjetje, a oni menijo, da so edini na svetu, ki so uspešni.
Že dvakrat ponovljeno vprašanje od kadrovnice ‘Ali poznate koga, ki je zaposlen v Krki’ pove vse o načinu izbiranja kandidatov.
Sama zase vem, da sem dober govornik in da se znam (realno a pozitivno) predstaviti na razgovoru za službo, vendar sem tukaj nekako čutila, da nekega neizgovorjenega kriterija očitno ne izpolnjujem in me zato ne bodo izbrali. Kljub temu, da sem napisane kriterije verjetno celo presegla, in tudi višje izobrazbe od zahtevane nimam.
Izgleda nas čaka kaj boljšega …
Veliko uspeha in sreče pa tistim, ki si želite zaposliti pri njih. Veze sigurno pomagajo.

Ne sekiraj se, bolje je tako…Sploh ko si napisala, da imaš slabši sluh, saj sem že v prejčnjem postu omenila, da to za njih predstavlja problem, ko se gre za zaposlitev na daljši rok. Namreč njihova kadrovska politika je, da zaposlujejo ljudi brez zdravstvenih omejitev. Tako da tudi če bi te izbrali oz bi sprejela delo, ne bi bilo na dolgi rok. Tako si si prišparala velko razočaranje. Morte se zavedat, da velike firme na splošno na veliko izkoriščajo agencijsko delovno silo in na žalost ni nobenega zagotovila, da boš sčasoma dobil zaposlitev za nedoločen čas.

No jaz delam v notolu. Sicer preko študenta vendar plače so take z 1 tednom nočne in soboto se pride na okoli 1100 za operaterja in 1500 za tehnika. Se pa sedaj v našem obratu dobiva se 150e dodatka če je dosežena norma in da si brez bolniske v mesecu

New Report

Close