Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najem/test Ford Mustang

Najem/test Ford Mustang

Morda kdo ve, kje bi lahko za nekaj ur na preizkušnjo dobil mustanga? Testna vožnja ali pa najem?

jah, pri uradnem prodajalcu Ford Mustang v Sloveniji, a ne ?

https://www.mojfordmustang.si/?gclid=Cj0KCQjwquTbBRCSARIsADzW88zX0w8VzIfGP8MEJ8TvuxX7_WFpXCsMm-Lk9rxYmyNjxJmV-GH1caQaAtLPEALw_wcB

http://ford.summitavto.si/Novi_Mustang/?gclid=Cj0KCQjwquTbBRCSARIsADzW88za-cIGXSA19n5IJEtUGHKmsAUzqhDukUBNT4TmqmLGtVzIYQSLoC8aAuYLEALw_wcB

Še tole: jaz bom kar enega ” malo rabljenega po možnosti uvoženega ameriškega rent a car” iz Nemčije pripeljat, ko bo čas zanj, ker so dosti cenejši, z veliko več opreme, tudi po plačilu “davka na luksuz” pri nas. Imaš uradne prodajalce, ki uvažajo tudi rent a carje iz Amerike direkt, dobiš garancijo, avto ima največ 20.000 km, ker toliko je nekje maksimum pri rentacarjih v USA, da se jim splača in obrača, ti pa dobiš za soliden denar ravno ulaufan avto, dosti ceneje, kot pri nas.

Pri nas smo tako že dva američana imeli-bivši ameriški rent a car. brez težav in pripomb, nakupna cena je bila pa pol nižja, kot bi bila v Sloveniji z podobno opremo in kilometri.

Baje so te mustangi navadne wc školjke. Vse neki škripa, trdo… daleč od evropske kvalitete.

Super avto, sam ma porabo do neba. Preveč za nas.

Si lahko prosim sedaj toliko karakterja, pa napišeš, katero znamko vozila voziš ?

Kot nepoznavalcu ti pa očitno nikoli ne bo jasno, da je Mustang pač model vozila, ki ni schwabische wagen ala zvezda, krog in bemfl, kar je tako močno zaželeno in dano kot primerjava večino ostalih znamk. Mustanga se ima pač kot drugi, tretji avto , zbirateljski kos – ni nujno da je odtimer, je lahko kar lepo nov model – za na”frjuks”… Toliko o tem……. Pa lp od nekoga, ki je prevozil cečino Route 66 v Mustangu 😛

baje, baje, baje…. Ker nisi vozil-a, ker očitno nisi

Če se že greš kao zbirateljske kose sam v info – pri ljudeh, ki se resno ukvarjajo s tem, Mustang velja bolj kot ne za krš – seveda z redkimi izjemami kombinacije letnik-motor-oprema.
Pa tudi v resnici razen zadnje generacije avto je krš v primerjavi z evropskimi. Se pozna tudi na (ameriški) ceni, evropska je tko al tko prenapihnjena.

ne toliko zbirateljski, kot užitkarski..Pač, tebi so morda pri srcu zvezdice, krogci al pa bemflova modro bela šahovnca, nekaterim so nam pa kakšni drugi posebni modeli. Ni treba zato pametovat nekaj, če jih sploh vozil nisi, naredil z njimi vsaj par tisoč milj 😀

In jasno, mene če že – zadnja generacija navdušuje, ne oldtimer varianta. Ker imam prevoženih z njim cca 3000 milj -izjemno udobno, križ in hrbetica nobenih pripomb in pritožb, kot napirmer v folksvagini Passat zadnje generacije – monost vožnje cca 3 mesece kot službeno vozilo, Zame dizaster.

Jasno, da moraš ameriški model, delan za ameriški trg pripeljat – ti za evropski trg niso primerljivi. Velja za več znamk ameriških vozil, ne samo Ford M.

Si lahko prosim sedaj toliko karakterja, pa napišeš, katero znamko vozila voziš ?

Kot nepoznavalcu ti pa očitno nikoli ne bo jasno, da je Mustang pač model vozila, ki ni schwabische wagen ala zvezda, krog in bemfl, kar je tako močno zaželeno in dano kot primerjava večino ostalih znamk. Mustanga se ima pač kot drugi, tretji avto , zbirateljski kos – ni nujno da je odtimer, je lahko kar lepo nov model – za na”frjuks”… Toliko o tem……. Pa lp od nekoga, ki je prevozil cečino Route 66 v Mustangu 😛

baje, baje, baje…. Ker nisi vozil-a, ker očitno nisi
[/quote]

Povedal šofer, ki vozi vse živo od francozov, nemcev, japoncev in ga je imel na preizkušnji več tednov. Njegovo mnenje v originalu zveni ‘kandot od avta’. To bi v prevodu pomenilo ‘wc na štrbunk’.

Povedal šofer, ki vozi vse živo od francozov, nemcev, japoncev in ga je imel na preizkušnji več tednov. Njegovo mnenje v originalu zveni ‘kandot od avta’. To bi v prevodu pomenilo ‘wc na štrbunk’.
[/quote]

No daj napiši, prosim, kaj ti voziš…… Samo to bo merodajno… Ne pa neko mnenje nekog “shofera” u tvojim ušima, ki verjetno prisega na “merćku, Bemfla. :D. Ki verjetno v življenuj še ni pohodil plina v kakšen dobrem RAM-u ali pa Lincoln Navigatorju , ali pa koneckoncev niti v Range Roverju Sport izvedbi ali Volvu XC 90 D5 mašinci :D. Moja noga je že. In je brez pripomb. Prej pripombe na nemške avtomobile – predvsem kar se sedežev tiče – dosti manj udobni na dolge ture, kot kak amaričan. Vključno s podaljšano novo Mercedes S klaso, ki ima celo masažo vgrajeno v sedeže in bočni oprijem ( jasno, proti fompalčilu). :P. Pa Američani posekajo glede udobnosti 😛

No daj napiši, prosim, kaj ti voziš…… Samo to bo merodajno… Ne pa neko mnenje nekog “shofera” u tvojim ušima, ki verjetno prisega na “merćku, Bemfla. :D. Ki verjetno v življenuj še ni pohodil plina v kakšen dobrem RAM-u ali pa Lincoln Navigatorju , ali pa koneckoncev niti v Range Roverju Sport izvedbi ali Volvu XC 90 D5 mašinci :D. Moja noga je že. In je brez pripomb. Prej pripombe na nemške avtomobile – predvsem kar se sedežev tiče – dosti manj udobni na dolge ture, kot kak amaričan. Vključno s podaljšano novo Mercedes S klaso, ki ima celo masažo vgrajeno v sedeže in bočni oprijem ( jasno, proti fompalčilu). :P. Pa Američani posekajo glede udobnosti 😛
[/quote]

Verjami, da temu šoferju, ki je Mustanga ocenil z oceno ‘kibla’ ne sežeš do kolen 🙂

Verjami, da temu šoferju, ki je Mustanga ocenil z oceno ‘kibla’ ne sežeš do kolen 🙂
[/quote]

A res ? :P. Takole na daljvo boš ti preko konic prstov LOL, pa sploh ne poznaš? LOL…

A je ta tvoj “profi šofer” kdaj vozi tudi vozi za podjetja direktorje in menedžerje naokoli? Ali pa samo ala bachelors party limo service?

No daj napiši, prosim, kaj ti voziš…… Samo to bo merodajno… Ne pa neko mnenje nekog “shofera” u tvojim ušima, ki verjetno prisega na “merćku, Bemfla. :D. Ki verjetno v življenuj še ni pohodil plina v kakšen dobrem RAM-u ali pa Lincoln Navigatorju , ali pa koneckoncev niti v Range Roverju Sport izvedbi ali Volvu XC 90 D5 mašinci :D. Moja noga je že. In je brez pripomb. Prej pripombe na nemške avtomobile – predvsem kar se sedežev tiče – dosti manj udobni na dolge ture, kot kak amaričan. Vključno s podaljšano novo Mercedes S klaso, ki ima celo masažo vgrajeno v sedeže in bočni oprijem ( jasno, proti fompalčilu). :P. Pa Američani posekajo glede udobnosti 😛
[/quote]

Ne bi ga imel, če mi ga šenkajo. Mogoče kako urco, če bi bil V8, sicer pa takoj v prodajo.

Boš mene tudi vprašal, kaj vozim, ker je to kao ful pomembno?

Ne bi ga imel, če mi ga šenkajo. Mogoče kako urco, če bi bil V8, sicer pa takoj v prodajo.

Boš mene tudi vprašal, kaj vozim, ker je to kao ful pomembno?
[/quote]

Dobro zate.

A če ti šenkamo Japonca ala Nissan Qashqai, ali pa Renaulta Kadjar, Captur, bi pa mel-a, kajne…..

Voziš pa verjetno Audi v oranžni ali rdeči barvi.

Dobro zate.

A če ti šenkamo Japonca ala Nissan Qashqai, ali pa Renaulta Kadjar, Captur, bi pa mel-a, kajne…..

Voziš pa verjetno Audi v oranžni ali rdeči barvi.
[/quote]

Našteto zgoraj bi vse šlo v prodajo.

New Report

Close