Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim za nasvete

Prosim za nasvete

Pozdravljeni,
Stara sem 25, pred kratkim sem se preselila v večje mesto iz vasi in začela z novo službo itd.
Od tega je minil en mesec, meni pa se je v enem mesecu čisto pokvarila prej relativno lepa koža na obrazu. Hujše kot pri kakšni 14letnici.
Ne vem zakaj je tako. Jem še vedno enako hrano, imam enako kremo, higieno, normalne cikluse…pravijo, da je lahko zaradi stresa, vendar same situacije selitve in službe nisem dojelamala kot stresno. Ne vem, mogoče podzavest, mogoče bolj onesnažen zrak.. Vse kar vem je, da imam mazolj pri mazolju in ne vem kaj naj, grozna sem si.
Prosim, da mi da kdo kakšen nasvet kaj naj s kožo? Nekaj kar je komu zares pomagalo. Na tržišču je toliko ponudbe, da nimam pojma kaj zares pomaga. Zato bi bila hvaležna, predlogov koga z izkušnjami. Najlepša hvala za pomoč in lep pozdrav

Kakšno delo pa imaš?

Lahko je od stresa v službi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Koža se največkrat”pokvari” zaradi hrane, naslednji je pa stres.
Hrane verjetno ne ješ iste, ker jo več kupuješ “umetne” , kot si jo prej doma jedla domače – že količina hormonov v njej je verjetno različna.
Stres je pa vsaka selitev vedno, pa če si ti tisti hip zdi, ali ne.

Moj predlog: hrana od doma, veliko vode, umivanje obraza z bejbi milom li milom za obraz.

New Report

Close