Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hemeroidi …kaj res pomaga

Hemeroidi …kaj res pomaga

Prosim za nasvet….kaj bi mi res pomagalo pri zunanjih hemeroidih. Naredila se mi je za lesnik velika bulica. Ze v naprej hvala za vase nasvete

Men pred kratkim tudi, ampak je že izginila. Ugotovila sem, da ni čudežnega zdravila (nisem ga še odkrila), da je pa najboljše zdravilo čas, traja kakšen mesec, mogoče malo manj, da se pozdravi. Ja, dolgo časa ne izgine.

V bistvu je bilo pri meni najpomembnejše le to, da sem sem se vsaj 2 krat na dan namazala z kremo, kar nivea modro, obilno, do pol prsta še znotraj. To je vse. Pa kakšno kocko ledu sem si dala gor (preden sem se namazala). Mučno, ni kej, krvavel mi je, zato sem šla k zdravniku, dobila proktologa novembra,… že dolgo je tega, kar se mi je pozdravil, čakati bi morala pa še 3 mesece. Noro, ampak res, noro. Bedno je samo to, da traja več tednov, preden se pozdravi.

Men pred kratkim tudi, ampak je že izginila. Ugotovila sem, da ni čudežnega zdravila (nisem ga še odkrila), da je pa najboljše zdravilo čas, traja kakšen mesec, mogoče malo manj, da se pozdravi. Ja, dolgo časa ne izgine.

V bistvu je bilo pri meni najpomembnejše le to, da sem sem se vsaj 2 krat na dan namazala z kremo, kar nivea modro, obilno, do pol prsta še znotraj. To je vse. Pa kakšno kocko ledu sem si dala gor (preden sem se namazala). Mučno, ni kej, krvavel mi je, zato sem šla k zdravniku, dobila proktologa novembra,… že dolgo je tega, kar se mi je pozdravil, čakati bi morala pa še 3 mesece. Noro, ampak res, noro. Bedno je samo to, da traja več tednov, preden se pozdravi.
[/quote]

V bistvu sem se namazala pred in po odvajanju, da se mi koža ni še bolj vnela.

Krema ki jo za to dobiš v lekarni brez recepta. Je taka malo hladilna. Pa poskusit ne preveč sedet.

To je bila skupina plesalcev, umetnikov na gostovanju.
Da so bili v mestu brez dokumentov, je kriv njihov vodič, organizator.
Vsakemu 500€ kazni! Od kod Kubancu 500€?

Od zdaj naprej bom vsakega sumljivega tujca prijavljal, klical policijo, da bodo preverjali vse po spisku.
Za ilegalce pa sploh. Prenosne plastične lisice bodo marsikdaj prav prišle.

Še vprašanje: Koliko mio € se je do sedaj že nateklo kazni za vsak ilegalni prehod?
500 000 x 500€= ?

Komentar za temo o kazni za Kubance in policaje.

Meni pomaga detralex

Meni pomaga samo modolex. Preizkusila sem že vse mogoče kreme, pri drugih ni nobenega učinka.
Pri zunanjih pa včasih ni druge resitve, kot da ti ga prerežejo. Sem bila že naročena na poseg, pa je modolex potem le pomagal.

Meni pomaga detralex…

Meni je popolnoma izginil krvav, najprej ustavitev krvavitve, redno mazanje z mešanico sode, bora, msm in kokosovega masla. Ob hudih bolečinah še dodatek ingverja. Peče dve minuti, nato olajšanje. Izginilo popolnoma v nekaj dneh, brez obiska zdravnika.
Kar je najpomembnejše, nikoli se mi ne ponovi. Se pa redno mažem s to mešanico, le veliko bolj blago in na vodni osnovi. Ker pomori vse bakterije, viruse, glive, msm in ingver pa pozdravi vsako vnetje.

Je pomagalo samo koloidno srebro.


Zanimivo. A ni to za rane?
Drugače meni moja otroški puder gor posipa. Ter tuširanje po vsaki potrebi.

Meni je popolnoma izginil krvav, najprej ustavitev krvavitve, redno mazanje z mešanico sode, bora, msm in kokosovega masla. Ob hudih bolečinah še dodatek ingverja. Peče dve minuti, nato olajšanje. Izginilo popolnoma v nekaj dneh, brez obiska zdravnika.
Kar je najpomembnejše, nikoli se mi ne ponovi. Se pa redno mažem s to mešanico, le veliko bolj blago in na vodni osnovi. Ker pomori vse bakterije, viruse, glive, msm in ingver pa pozdravi vsako vnetje.
[/quote] Kje se kupi ta mešanica?

Pozdravljeni. Meni ta nadloga vztraja že kakšna 2 tedna in se sploh ne izboljšuje, kvečemu mam občutek da se je povečalo. O zunanjem govorim. Vsak dan umijem z toplo vodo, namažem s Hadenso ali olivnim oljem. Čisto vsakič se obrišem z robčki za hemeroide. Kaj bi mi lahko pomagalo?

Modolex krema. Brez recepta v lekarni.

Ima kdo izkušnje z Detralexom?

Kje se kupi ta mešanica?
[/quote]

Vse si napraviš sam/a. Kokos kupiš kar v merkatorju, pri putrih, soda je naiboljša in najcenejša v eurospinu, MSM v alaja.si, 210g od Vitanature, Nemčija in boraks glej na splet in pokliči tja, naroči kar na zalogo, bodi vztrajna.
Vse ti pride vsak dan prav, tudi za razkuževanje vsega, ne le telesa, sadja in zelenjave, temveč telesa, predvsem rok, naših ljubljenčkov in celega stanovanja. Ni alergenov.
V boraksu se lahko tudi kopamo, 2 žlici na kopel.
Več si poglej spl.stran Walter Last, članke po izbiri.
Pa veliko zdravja!

To, kar je meni. Je preverjeno. Ter trajno odpravi nadloge.

Ne s toplo, ampak z mrzlo, je potrebno hemorojde tretirat. Potem še namazat z ognjičevim oljem, tako zunaj, kot znotraj, do kjer pač gre.

Meni Hadesa ni nič pomagala oziroma mi je začel še krvaveti po tej kremi. Bolj kot sem pustila na miru in mazala samo z navadno nivea kremo do kamor je šlo, izdatno, bolje je bilo.
Ja, traja pa ene 4 tedne, da se pozdravi, če se seveda ne okuži tako, da ne moreš več sedet…

Meni Hadesa ni nič pomagala oziroma mi je začel še krvaveti po tej kremi. Bolj kot sem pustila na miru in mazala samo z navadno nivea kremo do kamor je šlo, izdatno, bolje je bilo.
Ja, traja pa ene 4 tedne, da se pozdravi, če se seveda ne okuži tako, da ne moreš več sedet…
[/quote]
Najprej krvavitev ustaviš. Umiješ, razkužiš in na krvaveči del daš tampon, da krvavitev preneha. Nato pa umivanje, ter mazanje znotraj in zunaj, dokler ni ves predel zdrav, brez otipljivih vozličkov in vnetja.
Meni je zadoščal kar tampon iz papirne rolice. Da se ni prijel krvi, sem po razkuženju namazala s kokosovim maslom.
Razkuževati pa z vodno mešanico sode in boraksa.
Zatem pa s pasto iz teh sestavin.
Zdravilo se je ekspresno hitro in učinkovito. Peče in boli pa noro. Ko namažeš, po dveh minutah preneha in lahko zopet zadihamo, sedimo, živimo.
Nikoli več ponovitve.

detralex in modoleks krema – super deluje.

Ima kdo izkušnje z notranjimi hemoroidi? V zadnjih letih sem zaradi težav s prebavo dala skozi že vse možne preglede, pred cca pol leta sem bila zaradi obilne krvavitve na urgenci, na rektoskopiji par dni kasneje so rekli “rahlo povečani hemoroidi”. Proktolog pred 3 meseci hemoroidov niti omenil ni v izvidu. v začetku tedna se mi je samo za en dan pojavila zaprtost, naslednje jutro je bilo kar nekaj krvi na papirju, potem nič več, me pa že cel teden tišči v danki in tudi malo boli, ko sedim. To najbrž so notranji hemoroidi, ker na zunaj ni nič otipati. Včeraj in predvčerajšnjim zvečer sem si vstavila proktisM svečko, pa ne vem, če je bila kakšna korist. Imate kakšen nasvet, kako ukrepat? Pa kaj jest za čim bolj mehko odvajanje?

Notranji in zunanji enako tretiraš. Najprej danko obvezno umiti. Nato po opisu.
Pazi, da ne sediš na hladnem in zaprtje redno preganjaj z zmletim lanenim semenom.
Dobro je mešanico z vodo popiti 1žč dnevno, vsaj 10 dni, lahko 3 tedne, nato premor. Na ta način sčistimo tudi črevo.

Meni pomaga omega 3 olje Ribamed, ni proti zaprtosti ampak vpliva na prebavo.

Pa pomaga, če se pol prsta še znotraj namazeš, kolikor gre, na veliko. Uporabljam modro niveo – je poceni, čeprav kaj pa vem, včasih zmešam še s kakšno protivnetno, npr. tisto za otroške ritke. Res pa je, da vsaka ni primerna.
Pač zato, namežem pred potrebo in po potrebi (ko sem imela težave)… sej point v hemoroidih je itak neprožnost…

New Report

Close