Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj bi vi naredili v tem primeru – privlačnost

Kaj bi vi naredili v tem primeru – privlačnost

Imate partnerja s katerim gresta na kosilo v restavracijo. Vaša boljša polovica in oseba, ki streže v gostilni se spogledata in takoj se vidi, da sta si všeč. Oba večkrat, ko gre oseba, ki streže mimo, pogledujeta eden proti drugemu.
Vi ste na drugi strani. Kaj bi naredili v primeru, da imate partnerja ali partnerko, ki se tako spogleduje z osebo, ki streže v gostilni?
Vajin odnos je v redu, ustaljen …
Namenoma sem napisala, da gre lahko kot primer za moškega ali žensko, tako da lahko odgovarjajo tako moški kot ženske.

Sam nisrm spraševal če je poročena ali samska, če je hotla dva se poseksala in to je to.
Ja je vedno nerodno če , ko srečaš kakšno ki ti ga je fafala ALI si jo poseksal pred kratkim v družbi moža in otrok.

Bilo bi mi zelo neprijetno. Boljšo polovico bi vprašala, ali jo pozna, da se tako očitno spogledujeta, verjetno bi ga precej v zadrego spravila z vprašanji, da bi se kar spozabil spogledovat. To bi bil verjetno začetek konca najinega razmerja, kajti če partner ni toliko, da se ne more zadžat vpričo partnerke, kaj šele potem dela, če je ni zraven. Torej spoštovanje na nuli, s takim si nimam kaj za počet.

More pa ona spogledljivka tudi biti perla, da se gre spogledovat z moškim, ki ima zraven partnerico ali pa še kje otroke.

si imel-a ti tak dogodek?

Ne izbiram lahkih in takih, ki jim ni z mano za bit.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj je s prvo in drugo platjo zgodbe, ne vem, ti pa povem, kaj je s tretjo platjo, torej tistim, ki streže:
ta privlačnost se zgodi z več ljudmi v življenju, ni samo en in edini, ki nam je privlačen, če delaš z ljudmi, dnevno srečuješ množico ljudi, imaš še toliko več možnosti, da srečaš več oseb nasprotnega spola, ki so ti privlačne. Ampak… To ne pomeni, da vsakega takega pelješ domov! Pač ti pade v oko in to je to. Ko gre, pozabiš nanj, kot da sploh nikdar ne bi bil v lokalu.

si imel-a ti tak dogodek?
[/quote]

Ne ravno jaz, sem pa bila naprošena za nasvet.

Ne izbiram lahkih in takih, ki jim ni z mano za bit.
[/quote]
Čaki, ti še vedno iščeš? Sta se razšla?

Kolk casa sta se skupaj.

Ce ne bi bla dolg v zvezi, bi se opravicila za trenutek in enostavno sla… cez vrata novemu zivljenju naproti.
Resna dolgoletna zveza – takoj bi mu rekla, da mi ni ok.

Bolestno vprašanje.

Bolestno vprašanje.
[/quote]

Potem pa sploh škoda tvojega odgovora.

S spogledovanjem kaže nespoštovanje do partnerja ali partnerke. Spogledujejo se bolj ali manj vsi (na skrivaj), če pa to počne pred tabo, mu je pa vseeno, ali te bo prizadelo ali ne. Jaz bi lepo odšla, pa naj se spogledujeta brez tvoje navzočnosti naprej.

Antilopca spogleduje-mo ..;)…spogleduje-jo???

Antilopca spogleduje-mo ..;)…spogleduje-jo???
[/quote]

Matr, ti si kot ena firbčna kriminalistka. :))))))

Matr, ti si kot ena firbčna kriminalistka. :))))))
[/quote] ….pa aa malo te dražim, ko se tako fino izraziš :))))..spogledujejo

Da se tadva poznata iz svojega prostega časa.

Dozivela cca 15 let nazaj nekaj podobnega. Predolgi pogledi, kar eni nasmeski in spet pogledi. Pa nisem nek paranoik ampak se dsnes se spominjam tistega glupega obcutka nemoci. Ker moras kao ostat kul. S takratnim partnerjem pa sva se razsla. Ne samo zaradi tega ampak v osnovi zarad taksnega principa.

En stavek…., vajin odnos je usklajen.., hja te usklajenosti je dost na svetu, strast je pa na marsu, hehe.. Torej, to spogeldavanje, če si malo toleranten lahko razumeš tud kot predigro, da se doma orng kresneta, veza je itak mrtva, tako živi sodoben svet dons, pač rajc kot rajc…


Čaki, ti še vedno iščeš? Sta se razšla?
[/quote]

Povedal sem mojo moto. Ti vidiš kaj več? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Partner, ki bi v moji prisotnosti flirtal z drugo, bi zelo hitro postal bivši.
Neokusno, grdo, nespoštjivo – sploh si ne predstavljam takega obnašanja.

Kakšna resna dolgoletna zveza s takim tipom? Pri meni do te resne dolgoletne zveze sploh ne bi moglo priti, ker je nemogoče, da bi bila z nekim tipom npr. 10 let, pa bi šele po 10-ih letih v restavraciji storil kaj takega, se spogledoval in nasmihal, kot da me ni zraven!
Možno bi bilo samo, da bi šla na zmenek z nekom, ki ga še ne poznam dobro. Če bi se takole obnašal v restavraciji, bi bilo zmenka kar hitro konec. To počnejo moški, ki svoje ženske ne spoštujejo!

Poročena sem 17 let, pa mi kaj takega mož ni nikoli naredil, seveda pa tudi jaz njemu ne. Kar seveda ne pomeni, da ko se poročimo, nikoli več ne srečamo nikogar, ki nam bi bil všeč, simpatičen in privlačen – vprašanje je, kaj s tem naredimo. Če se spogledujemo in flirtamo, pa naj bo partner zraven ali ne, to NI v redu.

Mogoče še obrazložitev: ni šlo za očitno flirtanje, moški je prvič res zelo očitno pogledal, potem pa skušal skriti, da pogleduje.

Mogoče še obrazložitev: ni šlo za očitno flirtanje, moški je prvič res zelo očitno pogledal, potem pa skušal skriti, da pogleduje.
[/quote]

Nima kaj pogledovati. Če ne premore toliko samodiscipline, da se posveti samo eni ženski NAENKRAT, potem adijo. Zadeva je žaljiva, kakorkoli jo obračaš.

Nima kaj pogledovati. Če ne premore toliko samodiscipline, da se posveti samo eni ženski NAENKRAT, potem adijo. Zadeva je žaljiva, kakorkoli jo obračaš.
[/quote]

Če ni šlo za flirtanje, potem lahko rečem, da moja premore tolk zaupanja, da tud kako pogledam, ko gre mimo naju.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če ni šlo za flirtanje, potem lahko rečem, da moja premore tolk zaupanja, da tud kako pogledam, ko gre mimo naju.
[/quote]

Pa jasno. Komot. Ampak v tem primeru ni šlo za to, a ne?
Valda da pogledaš, midva včasih še skupaj odkomentirava, ni v tem problem.

New Report

Close