Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prošnja za pomoč v raziskavi o zadovoljstvu v partnerskem odnosu

Prošnja za pomoč v raziskavi o zadovoljstvu v partnerskem odnosu

Pozdravljeni,

lepo bi vas prosila, da si vzamete 15 minut in v celoti rešite vprašalnik o zadovoljstvu v partnerskem odnosu, ki predstavlja pomemben delež mojega magistrskega dela.

Vaš link

Najlepša hvala vnaprej!

Vita

Prosim pojasnite, kaj točno ste mislili z vprašanji o tem, kako je kateri od partnerjev obravnavan. Obravnavan s strani koga? Sebe? Drugega partnerja? Kaj točno naj bi to sploh pomenilo, ko se vprašanja nanašajo na inteligenco, razgledanost, oliko, fizično stanje oziroma urejenost itd. ?

Z veseljem bi rešila vaš vprašalnik, ampak sem morala zaradi nejasnosti reševanje prekiniti pri omenjenem sklopu.

Žal sem tudi jaz že rešila en del, vendar je nadaljevanje popolnoma nerazumljivo. Ne morem rešit do konca, ker ni jasno kaj se pričakuje. Žal, sicer pa z veseljem.

nova
Uredništvo priporoča

Tud jaz prekinil?
Kdo za vraga je to sestavil?

Tudi jaz prekinila… Vprasanja so zastavljena nerazumljivo.

Ne vem, kaj moti druge. Sem vse razumela in rešila. Srečno pri magistrski nalogi…

Vaša anketa je jezikovno skropucalo. Sicer sem jo izpolnila, ampak ne vem, če vprašanja razumem enako kot vi. Dvomim v verodostojnost tako dobljenih rezultatov. Pa v kompetence bodoče intelektualke tudi.

New Report

Close