Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izziv za samske punce

Izziv za samske punce

Toliko se hvalite pa pišete zakaj ste samske, pa ene da ne dobijo pravega, da imajo visoke zahteve, da so raje same in si jo raje doma mečejo na ščegita, ker da smo vsi nesposobni pa umazanci pa kaj vem kaj še, skoraj vsak drugi prispevek je o tem pa si preberte. Jaz pa sedaj dajem izziv tem samskim ženskam, sem samski, vem da sem simpatičen, delaven, sposoben, visok iq, izjemne izkušnje, tudi slabe, naučil sem se marsikaj, vsakemu vse povem v obraz. Vabim te, da se srečam z mano in ti bom povedal zakaj si samska, v obraz pa četudi te bo bolelo, pripravljena bodi na kruto resnico in ne bodi nesramna in užaljena če ti ne bo všeč. Verjamem, da bo odziva bore malo, saj si upate čvekedrati samo tukaj , v reali pa se kje skrivate za kakim vogalom z vibratorjem v tamali. Kdaj se srečava določim jaz, ker sem časovno zaseden in zadeve usklajujem, tudi da se mi ne vsak dan kolovratiti , pijačo si plačaš sama, jz pa sebi , zakaj, ker ti meni nisi nič poznam te ne, zakaj bi ti torej plačal kaj, če se bom pa odločil na licu mesta, ti bom pa plačal. Pa prosim , malo samokritike, debele špehaste se sploh ne javljajte, tudi tiste nad 40 ne, te dve kategorije izločim že v štartu. Pusti kontakt,in kako boš vedela, da sem ti pisal jaz in ne tisoč potrebnežev kle gor, številka noge 9.5 uk, supergi asics model goretex kupljene v uk.Sedaj se bodo najbrž vrstili komantarji, kaj se bom jaz tebi dokazovala, kdo si ti, bla bla.

[img]http://shrani.si/f/3H/pU/3CIzmZWX/294724492124056074287744.jpg[/img]

no, preberi še enkrat za sabo. če nekoga ne poznaš, potem ne moreš soditi o njem. če pa karkoli govoriš pa to sploh ni nujno resnično, ker osebe ne poznaš in v enem srečanju na kavi je tudi na moreš spoznati,da bi lahko karkoli sodil.
Torej…
pišeš,da imaš visok iq, predpostavljam,da bi potem moral to tudi vedeti – ne pa da v istem sestavku pišeš, kako boš sodil osebo, za katero hkrati trdiš tudi sam,da je ne poznaš.

nova
Uredništvo priporoča

Se en obupanc kot mnogo drugih tu gor. Get a life!

Bos ti povedal v obraz ja, pol se bos pa zaljubil ze ob prvem stiku in bos tiho kot rit 😀


Iq mas bl mali ce misls da bojo zdj dezeval kontakti na tako razvleceno provokacijo. A debele in nad 40 pa ne smejo zvedt takaj so samske?

Te naj bi že vedele. Debele so in nad 40 let stare. :))

ravno zato, ker imam visok iq in izjemen talent. človeku vidim v možgane, čez levo ušeso not skozi n jegov mozak, čez desno ušeso ven in točno vem kaj se mu plete po glavi. to je moja sposobnost poleg tega ste v večini tako zabiti in plehki da ste kot odprta bebava knjiga

naj bi vedele lol, ker če si zabit pol ne razumeš in dojameš too much to comprehend lol

Razgledan in visok inteligenčni kvocient? Za enega 20 letnika, mogoče? Preberi si to, kar si napisal, čez 5 ali 10 let. Te bo tako sram, da si še iz hiše ne boš upal.

naj bi vedele lol, ker če si zabit pol ne razumeš in dojameš too much to comprehend lol
[/quote]
Zakaj so potem debele in nad 40 sploh se v vezah in zakaj si po propadli vezi kmal najdejo novga ceprav so debele ali nad 40. Vsaka baba lahk deca dobi ce hoce. Res pa je da ne kogarkoli. Pa babe ne iscejo deca kot moskega s kerim bi zivele, ampak ljubezen svojega zivljenja oziroma gospoda pravega… In vcasih se zaljubjo v denarnco. A se je to ze spremenil mogoce? Obupan fukatozen dec vzame vsako k se mu ponuja.


Zakaj so potem debele in nad 40 sploh se v vezah in zakaj si po propadli vezi kmal najdejo novga ceprav so debele ali nad 40. Vsaka baba lahk deca dobi ce hoce. Res pa je da ne kogarkoli. Pa babe ne iscejo deca kot moskega s kerim bi zivele, ampak ljubezen svojega zivljenja oziroma gospoda pravega… In vcasih se zaljubjo v denarnco. A se je to ze spremenil mogoce? Obupan fukatozen dec vzame vsako k se mu ponuja.
[/quote]preberi svoj prvi stavek in zadnjega, vprašanje in odgovor. a mogoče tolažiš samo sebe, vsak žanska lahko dobi moškega zato, ker je na svetu 4 mioijarde moških s polnimi jajci, ki si jih morajo izpraznit v vagino, ki je za to ustvarjena in ko ima tip polna mu je vseeno kakšna si sam da se sprazni,ti si za njega zgolj sperm kanta in nič drugega razumeš, sori no en ti mora naravnost povedat, večino debele ženske imajo moški zgolj in samo za to

kolk si star, to je ključen podatek.

preberi svoj prvi stavek in zadnjega, vprašanje in odgovor. a mogoče tolažiš samo sebe, vsak žanska lahko dobi moškega zato, ker je na svetu 4 mioijarde moških s polnimi jajci, ki si jih morajo izpraznit v vagino, ki je za to ustvarjena in ko ima tip polna mu je vseeno kakšna si sam da se sprazni,ti si za njega zgolj sperm kanta in nič drugega razumeš, sori no en ti mora naravnost povedat, večino debele ženske imajo moški zgolj in samo za to
[/quote]
Ok. Torej hoces rect da ima vsaka k je po 40 spoznala tipa al pa k je debela, da je dobila obupanca? Jst sebe nc ne tolazm. Sm moski. Samo zanimivo je kako eni razmisljate. Dost plehko vse skupi. Jst izbiram zensko predvsem na podlagi karakterja ne pa po letih pa tezi. Lazem. Iscem v svojem rangu let pa da jo lahk dvignem brez da pluca izpljunem. Pa ne iscem kante za praznjenje ampak osebo, ob kateri bodo vn prsle moje dobre lastnosti, kar pomen da se ogibam nergack in zatezenk. Leta in teza kle pac nimajo tok vloge. 100x rajs prjazno nad 40 s par kilami prevec, kot pa 30 letno zafrustriranko k ceu dan nerga.

haha LOL. si misliš, da si božji dar, pameten pa bolj kot Einstein… ;D

Vzpostaviti kontakt z žensko je dandanes delo profesionalca. Tukaj je glavni vzrok, zakaj bo v naslednjih letih vedno več samskih. Ljudje niso več sposobni navezovati stikov. Ženske so na tem področju še posebej šibke – ne predstavljam si, kako za vraga bodo te punčke dobile službe, same verjetno zelo težko…

Zunaj ne pokažejo nobenega zanimanja, ko pristopiš, še preden prideš zraven se obrnejo stran, po možnosti se nato še s kolegico norčujeta. Včasih pokažejo celo zanimanje, a ko želiš pristopiti vidiš na izrazu, da so si premislile… Mogoče jim je samo nerodno, zato poskušaš še preko spleta, a podobna zgodba. Opazuješ okolico in ugotavljaš, da so simpatične ženske večinoma samske, med tem so pa srednjega videza ponavadi zasedene. Spomnim se še pred pribl. 5 let je bila situacija boljša (pa nisem bil nič bolj privlačen…), ženske so bile bolj odprte, spogledljive, sposobne dobiti moškega, dandanes ji ga pa mora kolegica/kolega predstaviti… Mah spomnim se, da so celo same do mene pristopile oz. so se trudile in naredile vse, da bi prišel do njih. Ko sem bil še tam okrog 18. leta so mi same pisale, če pridem na kavo…

Ma ti si cel profesionalec. če si ti nesposoben navezovati stike, ne posplošuj tega.

Že 1000 -krat sem napisal: če hočeš babo, greš nekam, kjer so babe, ne nekam, kjer so dedci. In če ne iščeš naključnega kavsa, to nekam ni nočno življenje.

Če va spa v lajfu nič takega ne zanima, kar zanima babe, pol pa babe ne rabite.

Največja težava sodobnega človeka je zagotvo navezovanje stikov.
Se strinjam s tvojim zapisom.

Ni. ne vem, kje to opažate. Spet neki asocialneži po sebi sklepate. Zakaj se ne naučite navezovati stikov vsaj na netu, sej ste ja skoz gor?

Res ne, ne strinjam se, da je zajebano koga spoznat. Ni zajebano. Enostavno je. Če izhajam iz sebe, samski sem, ker sem se tako odločil. Sem zmerno introvertiran, ampak meni je mala malica spoznavati nove ljudi obeh spolov, ko se odločim, da mi do tega je.

Tu pa s eimate eni za “normalne”, morda celo družinsko usmerjene, obenem pa neprenehno pišete, kako je zajebano nekoga spoznat. Sej niste resni no.

Ma ti si cel profesionalec. če si ti nesposoben navezovati stike, ne posplošuj tega.
[/quote]

Ne jaz nisem ravno najboljši za navezovanje stikov, se pa trudim in dajem effort, pa četudi ni super pristop.

Ampak glede na to, da vidim situacijo pri kolegih, ki je enaka, pa četudi so v tem boljši ni nobenega napredka. Tvegajo samo v primeru, kadar gre za vrhunskega lepotca. Če si starejše generacije tega ne boš razumel, časi od takrat so se spremenili. Pa tudi te starejše ženske so sposobne navezovanja stikov, ampak nočem 10 let starejših… Sicer pa kot si ugotovil, tam v vaših koncih so zunaj samo še moški. Celo ugotavljamo, da ženskam enostavno ni do moških, to menda tudi same izjavijo…

Glej, jaz si ne želim tebe spoznati, že zaradi energije, ki jo oddajaš. Preveč jezno nastrojen in ne znaš sprejeti in normalno ovreči kritik…

Dejstvo je, da bi iskrena in necenzurirana informacija o tem, kakšen prvi vtis posamezniki napravijo na popolne neznance, veliko ljudem prišla zelo prav. Predvsem v službeni oziroma poslovni sferi.

Ampak to ni tisto, kar ti ponujaš, je tako? Ti v resnici iščeš žensko, staro manj kot 40 let. Tega ni težko razbrati iz tvojega pisanja. Kako za vraga naj bi nekdo s pogledom prepoznal, da si svoje superge kupil v UK je pa vprašanje, ki presega moj intelektualni domet.

Nekaj dejstev zate, ker iz tvojega pisanja ni čisto jasno, da so ti poznana:

1.) Če je ženska nekje sama, še ne pomeni, da je samska.
2.) Če je ženska nekje sama, še ne pomeni, da si v tistem trenutku želi ali pogreša družbo.
3.) Če je ženska uradno samska, še ne pomeni, da išče moškega. Niti to ne pomeni, da je spolno ali čustveno nepotešena. Predvsem pa ne pomeni, da jo zanimaš ti.
4.) Če ženska ne pokaže zanimanja zate ali celo kaže znake nezanimanja, je najbolj verjeten razlog tega dejstvo, da je ti ne zanimaš.
5.) Če si bil pri 18. za znatno število sovrstnic “hud tip”, to še ne pomeni, da tudi dandanes tvoje vrstnice nate gledajo na enak način. Če se na primer dandanes obnašaš enako kot si se, ko si imel 18 let, je to že eden od možnih razlogov za nastalo stanje.
6.) Spoznavanje ljudi preko skupnih prijateljev (za prijateljstvo ali kaj več) ima vedno dodano vrednost v tem, da dobiš nekaj malo bolj objektivnih informacij o tem človeku (ki ne pridejo direkto iz njegovih ust in niso vse samo voda na njegov mlin). Verodostojnost, pripočilo, kakor koli že temu rečeš.

Nekaj dejstev zate, ker iz tvojega pisanja ni čisto jasno, da so ti poznana:

1.) Če je ženska nekje sama, še ne pomeni, da je samska.
2.) Če je ženska nekje sama, še ne pomeni, da si v tistem trenutku želi ali pogreša družbo.
3.) Če je ženska uradno samska, še ne pomeni, da išče moškega. Niti to ne pomeni, da je spolno ali čustveno nepotešena. Predvsem pa ne pomeni, da jo zanimaš ti.
4.) Če ženska ne pokaže zanimanja zate ali celo kaže znake nezanimanja, je najbolj verjeten razlog tega dejstvo, da je ti ne zanimaš.
5.) Če si bil pri 18. za znatno število sovrstnic “hud tip”, to še ne pomeni, da tudi dandanes tvoje vrstnice nate gledajo na enak način. Če se na primer dandanes obnašaš enako kot si se, ko si imel 18 let, je to že eden od možnih razlogov za nastalo stanje.
6.) Spoznavanje ljudi preko skupnih prijateljev (za prijateljstvo ali kaj več) ima vedno dodano vrednost v tem, da dobiš nekaj malo bolj objektivnih informacij o tem človeku (ki ne pridejo direkto iz njegovih ust in niso vse samo voda na njegov mlin). Verodostojnost, pripočilo, kakor koli že temu rečeš.
[/quote]

No, zdaj smo pa prišli do tega dejstva, da se na slepo ne pristopa, ampak je prva za odziv zadolžena ženska, ki pokaže interes, moški pa zaključi s pristopom. Končno…

Nekaj dejstev zate, ker iz tvojega pisanja ni čisto jasno, da so ti poznana:

1.) Če je ženska nekje sama, še ne pomeni, da je samska.
2.) Če je ženska nekje sama, še ne pomeni, da si v tistem trenutku želi ali pogreša družbo.
3.) Če je ženska uradno samska, še ne pomeni, da išče moškega. Niti to ne pomeni, da je spolno ali čustveno nepotešena. Predvsem pa ne pomeni, da jo zanimaš ti.
4.) Če ženska ne pokaže zanimanja zate ali celo kaže znake nezanimanja, je najbolj verjeten razlog tega dejstvo, da je ti ne zanimaš.
5.) Če si bil pri 18. za znatno število sovrstnic “hud tip”, to še ne pomeni, da tudi dandanes tvoje vrstnice nate gledajo na enak način. Če se na primer dandanes obnašaš enako kot si se, ko si imel 18 let, je to že eden od možnih razlogov za nastalo stanje.
6.) Spoznavanje ljudi preko skupnih prijateljev (za prijateljstvo ali kaj več) ima vedno dodano vrednost v tem, da dobiš nekaj malo bolj objektivnih informacij o tem človeku (ki ne pridejo direkto iz njegovih ust in niso vse samo voda na njegov mlin). Verodostojnost, pripočilo, kakor koli že temu rečeš.
[/quote]

Pa samo za v razmislek. Kako misliš, da ti izgledaš v situaciji, ki ti je nova oz. nisi vešča? Kot 18. letnica, po tvojem mnenju… Ko boš v kateri nelagodni situaciji, se spomni teh besed, upam, da te bodo ljudje obsojali…

Nekaj dejstev zate, ker iz tvojega pisanja ni čisto jasno, da so ti poznana:

1.) Če je ženska nekje sama, še ne pomeni, da je samska.
2.) Če je ženska nekje sama, še ne pomeni, da si v tistem trenutku želi ali pogreša družbo.
3.) Če je ženska uradno samska, še ne pomeni, da išče moškega. Niti to ne pomeni, da je spolno ali čustveno nepotešena. Predvsem pa ne pomeni, da jo zanimaš ti.
4.) Če ženska ne pokaže zanimanja zate ali celo kaže znake nezanimanja, je najbolj verjeten razlog tega dejstvo, da je ti ne zanimaš.
5.) Če si bil pri 18. za znatno število sovrstnic “hud tip”, to še ne pomeni, da tudi dandanes tvoje vrstnice nate gledajo na enak način. Če se na primer dandanes obnašaš enako kot si se, ko si imel 18 let, je to že eden od možnih razlogov za nastalo stanje.
6.) Spoznavanje ljudi preko skupnih prijateljev (za prijateljstvo ali kaj več) ima vedno dodano vrednost v tem, da dobiš nekaj malo bolj objektivnih informacij o tem človeku (ki ne pridejo direkto iz njegovih ust in niso vse samo voda na njegov mlin). Verodostojnost, pripočilo, kakor koli že temu rečeš.
[/quote]

Po ocenah psihologov, naj bi za prvi vtis zadostovalo celo nekaj sekund. No, bodimo radodarni do sebe in dajmo si 5-10 min.
S prvim vtisom nimam nujno v mislih neurejenost, zanemarjenost, itd.
Kako ti lahko pomaga prvi vtis o dobrih in slabih lastnostih človeka, ki ga imaš pred seboj?!
Kolikokrat že videno in doživeto (predvsem v poslovnih krogih), da je prvi vtis ena plat medalje, resnična slika osebe pa nekaj drugega. Ta prava stran se je pokazala kasneje.
Zato menim, da poveličevanje pomena prvega vtisa zna imeti in ima katastrofalne posledice – tako v zasebni kot v poslovni sferi.

New Report

Close