Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zmenek najboljši

zmenek najboljši

Mi smo zdaj prišle domov z zmenka. Malo smo pijane ampak ne preveč. Bilo je ful cool in je še lepši ,ko ga vidiš od blizu res je pravi seksi, lep in pameten pa tudi zelo je zabaven. Imava veliko skupnega, on tudi hodi redno v fitnes kar se mu tudi pozna .OMG res se mu pozna. Vse so gledale v našo družbo in so nam bile fovž. Slinaste krastače totalno. So tudi lavalirji, niso nam pustili niti ene pijače,da jo plačat pa smo kar nekaj spili. Pa te njegove lepe modre oči OMG kako je lep.
Komaj čakam,da spet vidimo se ,ko bo v Ljubljani in da gremo skupaj xurat. Čisto smo navdušene .Kaj boste pa zdaj rekli zavistneži,ki ste se norca delali nam pa so bile vse ženske res fovž take družbe.
Zdaj se jaz lahko vam smejim.Buuuu

Zmenek v gostilni? :$

Da se ga nažgeš za šankom je pa pravi zmenek. Čestitam.

Veš kaj jbite se vi malo. Mi smo bili skupaj od sedmih do zdaj v večih bolj boljših barih ,ker mi v pajzle ne hodimo ker smo vsi ok. Tudi moji prijateljici sta ok in tud pijemo samo z ok moškimi ,pa še lepi so a je ok? Ker jaz ne družim z ne ok folkom.

sinička bo dobila mladičke 😀

Vazn da poves da so druge zijale v vas in vam ble fovs. Pa da poudars da smo kle zavistnezi. Zenske ste tok ena cudna bitja. Zgleda res rade tekmujete med sabo in si speljujete tipe… Drgac pa sem vesel zate da je zmenek uspel. Drzim pesti da ti uspe karkol ze mas v planu in si nehas domisljat da si tok pomembna da so ti drugi za kej fovs in zavistni. Ne morem spat ker mam glupe sosede ki prirejajo skor vsak vecer zabavo… Brezobziren folk…

Za mladičke mora biti neki in tega ni bilo ker je kavalir,jaz pa tud.

in da ne pozabimo, za kavalirje je značilno da plazjo od bifeja do bifeja…..

A to ste grupnega udarile ali si multipla osebnost?

Pa prijetno kuranje želim!

Vazn da poves da so druge zijale v vas in vam ble fovs. Pa da poudars da smo kle zavistnezi. Zenske ste tok ena cudna bitja. Zgleda res rade tekmujete med sabo in si speljujete tipe… Drgac pa sem vesel zate da je zmenek uspel. Drzim pesti da ti uspe karkol ze mas v planu in si nehas domisljat da si tok pomembna da so ti drugi za kej fovs in zavistni. Ne morem spat ker mam glupe sosede ki prirejajo skor vsak vecer zabavo… Brezobziren folk…
[/quote]

A bo a si ok ker imajo zabavo? Nobenemu nisem tipa ukradla ker nima punce .
Jaz sem napisala,da si žmenek in so se vsi norčevali tukaj na forumu. Vsi so bili hejterji. Fejke pa jaz brišem . Ženske in tud kaki moški so bulili v njih . Jaz nisem slepa . Vse smo to opazile in vem,da so bile fovž ker so imele one manj lepe moške in manjše . Mi smo pa bile skupaj z visokimi in lepimi.

A to ste grupnega udarile ali si multipla osebnost?

Pa prijetno kuranje želim!
[/quote]
Kaj je pa s tabo narobe? Bilo nas je več.


Tebi se pa pozna,da nimaš nobenega družabnega življenja, razen vaške gostilne kamor hodiš z lokalnimi pijančki. Mi v Ljubljani imamo tudi bare s šempancem in piješ penino.

Za mladičke mora biti neki in tega ni bilo ker je kavalir,jaz pa tud.
[/quote]

Hja, da nisi dama, je precej jasno že iz tvojega pisanja.

Hja, da nisi dama, je precej jasno že iz tvojega pisanja.
[/quote]
Iz tvojega pa da nimaš zmenka in si osamljena. Buuuhuu
Jaz sem pila penino in se imela fino, ti si pa doma sama

A si to ti tista, ki je bila na hrvaškem delu morja z še dvema prijateljicama ?
Pol si pa moledovala tu gor za kontakt nekih fantov,ki vas tam še povohali niso.
Ta “tvoj” pa naj bi bil tak kot ga sedaj opisuješ.
Ubogo dekle pejdi pod tuš in spat. Boš jutri več povedala, ker sedaj bo se pa rada kregala.
Ja, nepotesena pol pa napadalna.

Zgleda si ti preveč brigaš za druge. In kaj pol ,če sem ali nisem Ti tega ne moreš vedeti. Napadalna si ti . Jaz samo nisem še zaspana ker mislim na njega.

Zdaj sem si zelo bolj po tiho zavrtela glasbo in mislim nanj in njegov nasmeh in te lepe modre oči. O kaj je lep!!! Pa res ima dober smisel za modo.Mislim,da bom šla počasi spat.

A dala mu pa nis?
Ponavad se pjane babe koj na hrbet vrzejo!

Lahko, da si lepa, pametna pa žal ne preveč.
Pa ti veș, da lepotci porabijo več časa v kopalnici in umajo sami s sabo tok dela, da so do punc popolni egoisti.
Ti ne zavidam kar umej ga.
Folk vas je pa gledal pa ne zaradi strašne lepote ker lepota je itak za vsakega človeka nekaj drugega ampak ker so se zgražalu nad vašim oho obnašanjem.
Moj mož je zame najlebši in to že 20 let. Lepo je njegovo srce ter še vedno ljubeč odnos do mene.
Ne menjam za mlajši model.

Vse lepo in prav da grete na pijačo da se podružite spoznate itd.. Ok stekam mladi pa neumni ste vsi v kompletu vse to mi je jasno
Ni pa mi jasno da moraš tuki gor pisat o tem A lahko nehaš. Ene stvari zadz zase bo bolj pametno, ok si zatreskana ok ja je lep ja tud druge se slinijo po njem vse to vemo, vse to si že povedala . Ne rabiš več ponavljat in v bodoče ne odpiri takih neumnih tem.


Iz tvojega pa da nimaš zmenka in si osamljena. Buuuhuu
Jaz sem pila penino in se imela fino, ti si pa doma sama
[/quote]

Priznam: Ne rabim piti penino,
da se imam prav fino.

Na zmenke pa hodiva z mojim dragim še vedno. A takrat se ne ukvarjava s tem, ali naju je opazila družba za sosednjo mizo, ampak se posvečava drug drugemu.

In tudi spim sama zelo zelo redko.

Pa prijetno osvajanje ti želim.

Hja, stil pisanja imata podoben, lahko, da je celo ista avtorica

Se pa drugače ta tema navezuje na tole:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11132101

Ej a ste ble vi uceri v ujem baru k majo coctaile v unem baru zraven dvora v centru lj. BLe ste z tremi hudimi modeli tako visòki so bli pa nabildani res hudi modelI. Ampak ve ste ble pa bolano hude mrhe noro stari moj kere pi….ke cišt hudo tista blonda pa sploh z tisto svojo hudo ritkico mmmmmmmmmnm kaj bi ji delu Adijo človek bozji. Sam škoda sej sem jst tud hud tip sam kaj k nimam tok dnarja da bi jih kam pelu drgac pa ste za to bi vas midva z kolegom rada spoznala. Upam da kej odpise te. Sploh pa ti blonda sej tud unedeve da ne bo pomote sta čist hude bejbe noro bomba

Počil bom od smeha. 😂

polna
luna
Če bi ti res imela koga s katerim bi hodila na zmenke ,se ne bi vtikala v druge.
samir
fuzinc
Sem brez komentarja. Hvala, ampak ne hvala. Moškega svojih sanj sem že spoznala in me drugi ne zanimajo.

New Report

Close