Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V razmislek moškim

V razmislek moškim

Kot moški težko razumem, kako lahko nekateri moški, samo za tisto zgoraj, kar je vse kar ima ženska uporabnega, porabijo na tisoče evrov denarja (zmenki, poroka, vzdrževanje, otroci, ločitev, preživnina, …). Nekaj vam manjka v glavi če toliko prigaranega denarja porabiteza tisto zgoraj, kar zdaj delajo že v silikonu.

Ženske so pametnejše. Ni jih sram imet dildo ali dva doma. Lažje premostijo ta čas,ko čakajo na tistega pravega, ko bo imel denar, ko bo imel kaj za ponuditi, ne pa samo kurca. Ženska ne rabi kurca. Ženski se kurci ponujajo iz vseh strani neba. Ženske se ne fukarjo vsevpreko z vsakim, ko ma 5 min časa pa kaže tiča po internetu.

Izredno dobrodošlo bi bilo, da bi več moških v bodoče razmišljalo kakšno dodano vrednost ima ženska sploh za vas v življenju. Moderna ženska zdaj itak noče pomivat, noče pospravljat, noče bit mama, itd. Tega pri njej ne boste dobili. Vsaj ne za vašo rit. Navkljub temu pa bo še zmer pričakovala, da kot moški domov bosete soliden denar in da se to deli z njo, ker se je odločila za zvezo z vami. Res se je treba vprašat a je ta muca njena res vredna vsega denarja, težačenja, sekiranja, prilagajanja, kar vse zagonite za njo da si lahko rečete za nekaj let da to mate, ali bi bilo mogoče bolje pa ceneje sebe vzet v roke pa vse svoje stvari sami opravte, muce pa, ko jih rabite, skočite v kak kurbenhaus ali pa najdete kako, ki bo dala brez uslug v zameno.

Lejte naj vas ne bo sram prostituk. Vzame vam 50-100EUR za tist kavs ampak to je to. “Normalna” ženska sploh seksa ne bo dala, dokler se ji dec ne bo z “romantiko” izprsil za 1000EUR. Pol pa ko bo že dala, bo takšen standard pričakovala skos, vsak mesec, vsako leto. Če tega ne boste mogli dohajat, se boste polenili, bo sledila ločitev in tam bo spet stara zgodba. Pobrala vam bo prihranke, premoženje in pa preživnino vam bo obesla za vrat, otroke bo pa k seb vzela, da bo mela eno družbo. Tuki se šele velik moških začne spraševat če je bila tista njena muca vredna vseh tisoče evrov ki jih zdaj več ni in tisoče evrov, ki bojo še leta odhajali skozi okno medtem,ko bo njo pri 40ih, samo zaradi užitka, natepaval en študent namesto vas.

Toplo priporočam. Razmislite koliko je muca vredna za vas. Meni ne zgleda prav veliko vredna. Za osebne stvari (cunje,kuhanje,…) je bolje znati sam zase poskrbeti, za druženje imaš prijatelje (nič ne stanejo), babe pa pustite pri miru ker tisto edino kar vam ponudijo ni vredno toliko gorja in denarja kot vam vse to prinese čas ko grejo stvari narobe ali pa ona zapade v krizo da bi rada nekaj novega.

Moški, ki bojo imel pošlihtan v glavi, bojo prej dobro premislili a se res splača imeti žensko ali ne. Na videz vam obljublja veliko ampak čas dela svoje. Ženska se spreminja. Neve kaj hoče. Evrov vam ne bo vrnila če se bo premislila, kvečjemu sam še večji strošek bo. Kot bi kupil avto na lizing pa bi vam ga po enem letu ukradli. Tat (novi fukač) ga bo nažigal na cesti (jo bo fuku v vaši bivši postelji), vi boste pa obroke plačeval( preživnino na TRR bivše, ki bo šla 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za otroka, 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za njo).

Ženske so že davno pogruntale da ima kur.ac vrednost 0EUR. Odklanjajo ponudbe za seks in zahtevajo moškega, ki ima kaj za ponuditi (avto, stanovanje, hiša, prihranki) in samo na take padajo ker njim je zveza z moškim najprej korist za svojo rit, pol pa šele čustven odnos. Dobro se zavedite kaj ženske vidjo v vas in prekleto dobro bi bilo, da tudi sami začnete ceniti vse kar imate preden tako naivno vse začnete raztaljevati ženskam v upanju da vas bojo pol ljubile. Ko bo cvenka zmanjkalo, bojo tudi te babe šle.

Zase lahko samo to rečem. Amen in hvala bogu da sem dovolj močen da me nobena ženska ne zavede v svojo past. Vsak dan slišim za enega reveža da se je ločil in mu je ostalo manj kot je imel preden se je poročil in to je naravnost žalostno. Raje sam zase skrbim, kot da se pustim eni ženski tkole prodat za tisto pič.ko sluzasto smrdljivo.

Moram zaključiti. Predolg sem.
Pamet v roke fantje. Prostituke so (dolgoročno) cenejše, za vse ostalo ste pa dost sposobni da lahko vse naredite tudi sami. Ne rabite žensk da bojo skrbele za vas.

In ti misliš, da bomo rešavali tvoje frustracije?

Samo nekaj lahko rečem: OMG. Spet en mgtow več. Razsaja epidemija.

MGTOW? Who cares…..

To je to. Zdaj pa 50-100 pomnoži z 20 do 50x na leto recimo, pa si na 2 jurja in naprej. Če si ga pa vržeš na roke, imaš pa zastonj, bimbo. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nikoli ne bom imel razmerja z žensko, se poročil. Seksu se tudi odpovem, ne bom se poniževal pred prostitutkami. Drkanje je pa zdravju škodljivo, zato se tudi temu odpovem. Umrl bom devičnik in me boli kurc.

Dober post, LP


Kolk si star, če ni skrivnost?


Kolk si star, če ni skrivnost?
[/quote]

23 let, adijo.

23 let, adijo.
[/quote]
Ahaaaaa. Od zarečenega kruha se največ poje. Srečno.

Prveč € porabi moški za žensko picko.

[img]http://shrani.si/f/1p/Jn/2VW6EYFC/133941731369946069698752.jpg[/img]

Na koncu nima to nobene vrednosti.

Vse ima smisel. Res pa je, da če nekdo ne čuti želje, potrebe, da bi imel partnerko, potem naj jo ne ima. Bolje, da je ena ženska manj nesrečna.

[img]http://shrani.si/f/47/U8/2o1p7gB6/rsz279077232082520175108.jpg[/img]

Vidiš, kar želiš videti.
Si grd vizualno?

Kdo vas pa sili v razmerja. Saj vam ni treba imet partnerjev

Pa še ti res zdi Starševski čvek najbolj primerno izbran forum za to tvoje modrovanje?


Podpis…….

Sej se mi boste moški še zasmilili…. revčki, boščki…. Lahko vam dam nekaj centov,… največ par evrov…. a bo dovolj?

Moški se ne znajdete več v tem svetu, ker sta narejeni zato, da ste moški, ampak to vlogo so vam vzeli….

V bistvu bi bilo treba res hudo revolucijo narediti, ker to ne gre nikamor več…. ta kapitalistični način je čisto mem… zanič.

Vse je narejeno samo zato, da bomo postali izolirani posamezniki, potršniki, ki bomo garali 12 ur na dan, preostalih 12 pa zapravljali.

ah… sem upal da bom prebral kaj pametnega, pa ni vredno niti sekunde razmisleka.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

V bistvu bi bilo treba res začeti neko novo ideologijo na področju razmerij. Tako to ne gre več naprej. Malo me le skrbi, da ne bomo prej izumrli zaradi sebičnosti, kot karkoli spremenili. Kaplitazem je pa še vpeljal pogled v svet skozi očala denarja, človeku je iztrgal človečnost.

Vsilili so nam novo ideologijo, ne pa tudi vrednot, ki so potrebne. V bistvu je naš sistem totalno glup in idiiotski, vsi so zgubljeni, vsak se znajde, kakor se ve in zna in kdor se ve in zna…. obvezno šolanje za partnerstvo in take stvari bi morale biti vse zastonj. Naša cilizacija, namesto, da bi napredovala, nazaduje zaradi migrantov… samo še za te pol opice se dela. Šid, še en propad civilizacije zaradi primitivcev… kot že neštetokrat v zgodovini…..

Vsi bluzite o nekih karakteristikah, ki tukaj nimajo pomena, če je glava zdrava. Kot kaže ljudje sploh več ne vejo kaj je partnerstvo. Da to ni nekaj kar kupiš, dosežeš, osvojiš… Ampak avtor teme ima rešitev, ki bi take ženske, ki gledajo skozi oči materializma in zahtev onemogočila…


Hitro te je srecala pamet. Jaz pravim tako, da se je z zenskami smiselno ukvarjati le, ce te kratkorocno in dolgorocno stanejo malo denarja, casa in zivcev. Jaz ze dolga leta za vsako sproti delam cost vs benefits analizo. In pazim, da me ne bi katera v kaksnem oziru prevec stala. Ker, ko clovek ima, ga lahko hitro “zanese” v nepotrebno razdajanje.
To pomeni poceni prvi zmenek; kava, ne predelec, brez kompliciranja, itd. Drugi zmenek poceni/zastonj aktivnost do katere je tudi meni. Sele na seks zmenku pride v obzir vecerja. Kasneje pa hitro dvojac, ce vidim, da ni pripravljena posteno deliti stroskov. Tako so po vecini primerne le za seks in sem pa tja kaksno druzenje, izjemoma skupno potovanje. Pa se to ni sans, da gre skozi brez njene soudelezbe. Bistveno mlajsim (~15 let) pogledam cez prste kar se tice financ. Pripravljen sem vec/vecino placati. Zato pa pricakujem, da mi gre na roke kar se tice casa in preferenc.
Profesionalke me naceloma ne zanimajo. So mi pa merilo koliko je na zensko smiselno zapravit (casa, denarja in zivcev). Neumnost je dopusti, da te punca/zena stane vec od profesionalke. Gre pa za pogost pojav. Vecina moskih resna zveza najdrazje stane.

Velika vecina zensk tako ni vredna/primerna za karkoli vec od seksualnega obcasnistva. Vecina moskih, ki imajo bistveno manj od mene, pa se zanje razdaja kot da so zadeli na lotu. In dokler obstaja armada tovrstnih blue pill naivkotov, ki so za prazen nic zenskam pripravljeni pumpati ego, tako na internetu kot v real-life, bodo arogantne kot so. Tipi za malo zenske pozornosti na zmenkih zapravljati se pa se casa in denarja. Ure se vozijo do njih. Nosijo jim darila. Placujejo karkoli ze pocnejo. Se denar jim dajejo, idijoti. Da o pravno-formalnih zvezah z otroci z zenskami, ki zasluzijo bistveno manj niti ne zacnem. Kjer si dramaticno znizajo lastni zivljenski standard in moznost za zgodnjo upokojitev na racun zenske, ki jih pod pretvezo ljubezni pogosto predvsem izkorisca. Da o drami po locitvi niti ne zacenjam. Ali drko-zvezi s tecno “partnerko” katere za namecek se financiras dobis pa manj kot nic. Potem pa se pred znanci glumijo srecno zvezo. In se tolazijo, da tako je pac naravno, da se po x letih zveze vec ne seksa, itd.

Skratka, z zenskami je treba delati z zgornjo glavo. Tako kot eno delajo z nami. Zal pa vecini tipov, ko so zenske posredi, zgornja odpove. Poslusanje spodnje pa slej kot prej drago placajo.

In, ce se pokaze, da do sprejemljivih zensk pod taksnimi pogoji ne moremo priti, je edino smiselno, da se jih da na popolni ignore. Namesto slinjenja za prepotentnimi izkoriscevalkami se je pametneje posvetiti sebi. In svojemu uspehu na drugih podrocjih, ki nas izpolnjujejo. Ce je kriza, pa magari do profesionlke. Vredno pa je razmisliti tudi o prilagoditvi zivljenja tako kot nam pase.

Gledam porocene bivse vrstnike, Slovence v Sloveniji, kako ponosni so na svojo osedlanost. Drzijo se kot, da so ne vem kaj dosegli, ker imajo zeno, ki zasluzi parkrat manj in otroke. Z drugim se tako nimajo za pohvalit. Niti so kje bli, niti so kaj doziveli, pojedli, pofukali, nic od nic. Ponosni so, da so osedlani osli. Ni za verjet… Praviloma so zakreditirani do ibera za hiso, avte, pitaj boga, da se lahko pred sefi samo tresejo za sluzbe, od jutra do sutra, in tako do 65, 70 leta, da odzivotarijo do smrti. Za nagrado pa ze x let seksajo enkrat mesecno. Pa se to le, ce imajo sreco. Pa se to z zenami, ki so po mojih standardih vse prej kot sprejemljive, predebele domisljave nergacice, ki tipe spucajo kot da gre za nedorasle froce, ki ne znajo do pet steti. In jih priganjajo, da zadovoljujejo njihove vse vecje apetite. To se “srecnezi”, ki so se vedno poroceni, haha. Loceni junaki so hiso ze prodali in pristali v stanovanju, na otroke pa jih spominjajo mesecne poloznice in dva skupna vikenda.

Moski, zivljenje je lahko toliko vec.

Ma ste pa čudni.


Hitro te je srecala pamet. Jaz pravim tako, da se je z zenskami smiselno ukvarjati le, ce te kratkorocno in dolgorocno stanejo malo denarja, casa in zivcev. Jaz ze dolga leta za vsako sproti delam cost vs benefits analizo. In pazim, da me ne bi katera v kaksnem oziru prevec stala. Ker, ko clovek ima, ga lahko hitro “zanese” v nepotrebno razdajanje.
To pomeni poceni prvi zmenek; kava, ne predelec, brez kompliciranja, itd. Drugi zmenek poceni/zastonj aktivnost do katere je tudi meni. Sele na seks zmenku pride v obzir vecerja. Kasneje pa hitro dvojac, ce vidim, da ni pripravljena posteno deliti stroskov. Tako so po vecini primerne le za seks in sem pa tja kaksno druzenje, izjemoma skupno potovanje. Pa se to ni sans, da gre skozi brez njene soudelezbe. Bistveno mlajsim (~15 let) pogledam cez prste kar se tice financ. Pripravljen sem vec/vecino placati. Zato pa pricakujem, da mi gre na roke kar se tice casa in preferenc.
Profesionalke me naceloma ne zanimajo. So mi pa merilo koliko je na zensko smiselno zapravit (casa, denarja in zivcev). Neumnost je dopusti, da te punca/zena stane vec od profesionalke. Gre pa za pogost pojav. Vecina moskih resna zveza najdrazje stane.

Velika vecina zensk tako ni vredna/primerna za karkoli vec od seksualnega obcasnistva. Vecina moskih, ki imajo bistveno manj od mene, pa se zanje razdaja kot da so zadeli na lotu. In dokler obstaja armada tovrstnih blue pill naivkotov, ki so za prazen nic zenskam pripravljeni pumpati ego, tako na internetu kot v real-life, bodo arogantne kot so. Tipi za malo zenske pozornosti na zmenkih zapravljati se pa se casa in denarja. Ure se vozijo do njih. Nosijo jim darila. Placujejo karkoli ze pocnejo. Se denar jim dajejo, idijoti. Da o pravno-formalnih zvezah z otroci z zenskami, ki zasluzijo bistveno manj niti ne zacnem. Kjer si dramaticno znizajo lastni zivljenski standard in moznost za zgodnjo upokojitev na racun zenske, ki jih pod pretvezo ljubezni pogosto predvsem izkorisca. Da o drami po locitvi niti ne zacenjam. Ali drko-zvezi s tecno “partnerko” katere za namecek se financiras dobis pa manj kot nic. Potem pa se pred znanci glumijo srecno zvezo. In se tolazijo, da tako je pac naravno, da se po x letih zveze vec ne seksa, itd.

Skratka, z zenskami je treba delati z zgornjo glavo. Tako kot eno delajo z nami. Zal pa vecini tipov, ko so zenske posredi, zgornja odpove. Poslusanje spodnje pa slej kot prej drago placajo.

In, ce se pokaze, da do sprejemljivih zensk pod taksnimi pogoji ne moremo priti, je edino smiselno, da se jih da na popolni ignore. Namesto slinjenja za prepotentnimi izkoriscevalkami se je pametneje posvetiti sebi. In svojemu uspehu na drugih podrocjih, ki nas izpolnjujejo. Ce je kriza, pa magari do profesionlke. Vredno pa je razmisliti tudi o prilagoditvi zivljenja tako kot nam pase.

Gledam porocene bivse vrstnike, Slovence v Sloveniji, kako ponosni so na svojo osedlanost. Drzijo se kot, da so ne vem kaj dosegli, ker imajo zeno, ki zasluzi parkrat manj in otroke. Z drugim se tako nimajo za pohvalit. Niti so kje bli, niti so kaj doziveli, pojedli, pofukali, nic od nic. Ponosni so, da so osedlani osli. Ni za verjet… Praviloma so zakreditirani do ibera za hiso, avte, pitaj boga, da se lahko pred sefi samo tresejo za sluzbe, od jutra do sutra, in tako do 65, 70 leta, da odzivotarijo do smrti. Za nagrado pa ze x let seksajo enkrat mesecno. Pa se to le, ce imajo sreco. Pa se to z zenami, ki so po mojih standardih vse prej kot sprejemljive, predebele domisljave nergacice, ki tipe spucajo kot da gre za nedorasle froce, ki ne znajo do pet steti. In jih priganjajo, da zadovoljujejo njihove vse vecje apetite. To se “srecnezi”, ki so se vedno poroceni, haha. Loceni junaki so hiso ze prodali in pristali v stanovanju, na otroke pa jih spominjajo mesecne poloznice in dva skupna vikenda.

Moski, zivljenje je lahko toliko vec.
[/quote]

Ti dam prav v vseh pogledih. Potem bo pa jok,da ni več pravih moških.

BOLIJO ME JAJČNIKI ZATE AVTOR, VAŽN DA IMAM SVOJEGA DRAGIJA IN DRUŽINICO. SE ŽGEVA NA POLNO IN SE ‘IZKORIŠČAVA’.TI PA ŠE NAPREJ SANJAJ :))

Jep, je hudo, če te namesto normalne vzgoji “normalna” ženska. Če je v kombinaciji z “normalnim” moškim, pa sploh.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close