Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samska pri 40

Samska pri 40

Da še jest povem kaj si mislim o moških in zakaj sem samska.

Noben me še v življenju ni obrnil okoli prsta, dobesedno…. karkoli že je razlog. Ne v mladosti, ne sedaj ko mam 40. Nikoli. Se pač ni zgodilo. Pa nisem videti tako slabo…. res pa je, da nisem tistih top 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} al kako se že temu reče. In sedaj nič ne čutim do njih. Nič. Najbolj groza me je, da bom morala biti z nekom kar tako.
Pa ne mislit, da so mi ženske všeč, ker mi niso.

V mladosti sem bila pogosto zaljubljena v koga, sedaj pa ne več, sedaj mi še všeč noben ni. Pač ni.

Simpl. Pa me opazijo moški, samo mi je dolgčas z njimi, kakšnemu se gre odkrito samo za seks, kakšen bi bil samo prjatu, men se pa vse zdi brez veze.

Zato sem samska in mislim, da bom ostala, ker bi se moral že čudež zgoditi, da bi bil kakšen meni všeč…. kot mi je bil včasih, v mladosti.

Podpis te čist razumem, vcasih je pa vseen fajn ven iz okvirjev pa se mal naseksat LP

Vsaka koza se slej ali prej z rogi zaplete u grmovje tud ti se boš 🙂

Vsaka koza se slej ali prej z rogi zaplete u grmovje tud ti se boš 🙂
[/quote]

Ne štekam te prispodobe.

Ne štekam te prispodobe.
[/quote]

Pomeni, da bo tvoj bodoči pristaš natur videza, spodaj neobrit in ko boš z glavo šla na njegov rog, se bosta komaj razvozlala.

Pomeni, da bo tvoj bodoči pristaš natur videza, spodaj neobrit in ko boš z glavo šla na njegov rog, se bosta komaj razvozlala.
[/quote]

…pol pa svizec čokolado zavije…. najbrž pomeni kaj takega, kot, da se zapleteš v nekaj, najbrž razmerje….

…pol pa svizec čokolado zavije…. najbrž pomeni kaj takega, kot, da se zapleteš v nekaj, najbrž razmerje….
[/quote]

No, odvisno koliko je kosmat spodaj.
Morda ima Amazonski pragozd pa skočijo ven, zraven “kontrolnega stolpa”, še živali.
Tudi svizec 🙂

Saj v tem je fora. Ti več nisi material za moške, bila bi dobra še za kakšen seks, to pa je tudi vse ali pa le morda kot prijateljica za pogovor… Tudi te današnje mladenke, ki so zdaj med 25 in 30tim letom bodo to sčasoma ugotovile, ampak takrat bo že vse prepozno. Mladost bo izpuhtela, v starosti je vse bolj ali manj beda na tem področju…

Če po poštekala ta stavek, bo poštekala tud življenje, če ne, bo v bistvu še vedno trošla energijo za brezveze, kar se moških tiče.

Saj v tem je fora. Ti več nisi material za moške, bila bi dobra še za kakšen seks, to pa je tudi vse ali pa le morda kot prijateljica za pogovor… Tudi te današnje mladenke, ki so zdaj med 25 in 30tim letom bodo to sčasoma ugotovile, ampak takrat bo že vse prepozno. Mladost bo izpuhtela, v starosti je vse bolj ali manj beda na tem področju…
[/quote]

Sej nikoli nisem bila material za moške, če bi to rad vedel. Nikoli. Ko se pa spomnim kakšnega klovna iz preteklosti… pa kaj mi bo dober avto, pa privatnik, pa njegov keš…. če v glavi ni imel nič….

Sej nikoli nisem bila material za moške, če bi to rad vedel. Nikoli. Ko se pa spomnim kakšnega klovna iz preteklosti… pa kaj mi bo dober avto, pa privatnik, pa njegov keš…. če v glavi ni imel nič….
[/quote]

Hm… klovna? To pomeni, da si imela neka pričakovanja, ki jih ti nisi uspela povrniti. Stopila bi na realna tla in si našla v redu moškega. Pač niso vsi v redu moški bogati ali lepotci… žal.

Hm… klovna? To pomeni, da si imela neka pričakovanja, ki jih ti nisi uspela povrniti. Stopila bi na realna tla in si našla v redu moškega. Pač niso vsi v redu moški bogati ali lepotci… žal.
[/quote]

Sej se nič ne pritožujem. Meni je kul, tako kot je. Samo povem, zakaj sem samska in zakaj mi ni sploh do tipa in veze in zakaj vse zavrnem….

Sej se nič ne pritožujem. Meni je kul, tako kot je. Samo povem, zakaj sem samska in zakaj mi ni sploh do tipa in veze in zakaj vse zavrnem….
[/quote]

Ampak to bo potem preraslo v psihološke motnje in frustracije…


Sem jaz kaj spregledala ???


Sem jaz kaj spregledala ???
[/quote]

Nikoli nisem bila alfa med ženskami…. Sploh tu, kjer živim. Vsi so se zanimali za tiste alfa ženske in se vrteli okoli njih (pa danes so še vedno alfa, hude nove hiše, služba, pestro družabno življenje,…. jest sem pa še vedno omega…)… jaz sem bila bolj nevidna…. pa sej sem še…. se je našel kakšen beta moški, ampak so moja čustva “zatrokirala”, dobesedno. Že iz otroštva je bilo tako, še pred vrtcom… usoda, kaj češ.

Nikoli nisem bila alfa med ženskami…. Sploh tu, kjer živim. Vsi so se zanimali za tiste alfa ženske in se vrteli okoli njih (pa danes so še vedno alfa, hude nove hiše, služba, pestro družabno življenje,…. jest sem pa še vedno omega…)… jaz sem bila bolj nevidna…. pa sej sem še…. se je našel kakšen beta moški, ampak so moja čustva “zatrokirala”, dobesedno. Že iz otroštva je bilo tako, še pred vrtcom… usoda, kaj češ.
[/quote]
Ali pa če gre za kake potlačene/nepredelane travme.


Takšnih nas je vse več. Tudi med moškimi. Ne da se nam več. Tudi ko kaj bi, pomislimo na vso dramo, ki je za nami, in samo zamahnemo z roko. Ni vredno. Škoda časa, škoda energije, škoda denarja.

To je stvar stanja v glavi in nima veze z usodo. Če ti je OK potem je OK, ker stanje na trgu ni naklonjeno takim.

Sej se nič ne pritožujem. Meni je kul, tako kot je. Samo povem, zakaj sem samska in zakaj mi ni sploh do tipa in veze in zakaj vse zavrnem….
[/quote]

Zakaj bi te moral sploh kdo prepricati? Ti moraš imeti sama iniciativo, če si želiš nekoga. Pa kako za vraga, da vas pa kolegica prepriča. Blesava pričakovanja.

brihten tip s smislom za humor, to je silna redkost, se pa tukaj veliko tipov “tolaži ” s tem, da je ženskam pomemben denar..bla bla


Da je pomemben zenskam predvsem denar se tolažijo najbolj tisti brez denarja in smisla za humor


Da je pomemben zenskam predvsem denar se tolažijo najbolj tisti brez denarja in smisla za humor
[/quote]
Kot, da moški nimamo bolj pametnega dela kot žensko zabavati ali sofinancirati…


Kot, da moški nimamo bolj pametnega dela kot žensko zabavati ali sofinancirati…
[/quote]

Tebi bi bila ženska odveč… tko kot meni tip.

Baba, ne se sekirat za tipe. Tebi je rok trajanja tako ali tako že potekel. Zdaj so v igri mlajše.

Pusti ti, kaj tukaj čebulijo. Gre predvsem za to, ker ti ni uspelo najti, tako kot mnogim drugim. In ko si več let samski in si že okoli 40, se navadiš biti sam in ti drugače ne ustreza. Ko si predstavljaš, da bi živela v dvoje z nekom, se ti zdi to nemogoče.

New Report

Close