Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Babam zgoraj brez na plaži bi pisal kazni!!!

Babam zgoraj brez na plaži bi pisal kazni!!!

Odvratno.

Grem včeraj na sprehod po slovenski obali in kaj vidim. En kup enih starih bab 40+, ki se raztegujejo po skalah in lovijo žarke zgoraj brez. Pogled totalno neprijeten. Dobesedno kot bi bi imele prišito kapo iz kože na prsni koš in pa tam dol na koncu eno teniško žoga. Zgubano, povešeno…odvratno. Res se sprašujem a folk ni nič sram takole v javnosti. Hodiš lepo po pločniku in taki prizori ob obali. Razmetana trupla po skalah. Nekateri pa res ne želimo gledat golih starih bab lepo prosim. V Piranu scena še hujša. Tam ob tisti potki k cerkvi gor, spodaj po skalah sami nagci 60+. Ko sta šla dva ven sem mislil da je tisti suhljati preklja ženska, je bil pa dec, baba pa zraven, trikrat širša. Noben pa ni mel tiča.

In kaj si ti tam iskal? Tiste 30- zgoraj brez? :-DDD

Ti bi take s tičem?

Se raztegujejo, povešena kapa, razmetana trupla?! Hahahahahahaah

Jaz sem sel samo na sprehod od tocke a do tocke b. Teh stvari nisem pricakoval. Kolikor vem nimamo nobene nudl plaze.

Tisti, ki se je izkala da je dec, je bil pac ze toliko star, da mu je opremo noter potegnilo.

Ena v mestu Piran je bla tudi hecna. Ce ne pogledas dobro mislis da je dec. Ploh prsni kos pa dva velka nipla.

Svaka cast kdor se hod na naso obalo kopat. Plaze so obupne. Samo skalovje in klifi.

Kaj zdaj, je bil suhi dec ali ne?

Pogled zafrustriranca…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kaj zdaj, je bil suhi dec ali ne?
[/quote]

Bil je en 80 letnik, nag. Me zanima kdo to hoče videt.

senza
povem pač svoje mnenje na tisto kar vidim.

Pismo, umiram od smeha.
Ampak imaš srečo, da je naše obale malo in zadostuje od A do B.
Zamisli, da je več obale in imaš sprehod od A do Ž?!
Ne bi preživel 🙂

Lejte men je to tko prijetno gledat kot je zenski deca v rit, ko ma hlace tko nizko da mu pol nage riti ven gleda. Zdaj pa lepo prosim, a uzivate v takem prizoru?

Zakaj bi pa gledali samo fotomontažo in lepoto na jumbo plakatih in v filmih, pač prizemljitev ob pogledu na žive ljudi.
Tako tud marsikaterega manjaka mine volja po sexu tist dan, ker to ni nč rajcig za pogledat, pa imajo ženske mir pred njim..

Ah, vsaj burkinije odganjajo he he

Meni tud ni normalno, da se na običajni plaži ženske lahko nekaznovano sončijo zgoraj brez.
To je polovični nudo – in ti baba trapasta, če hočeš, pojdi na nudistično plažo, če pa ne, pa si naveži tisti jebeni modrček.
Menda te ja ne bo konc zarad tistih trakcev v mansardi – in če misliš, da te bo – zakaj si pa klet zaščitiš?

Nobenega normalnega moškega ne moti na plaži ženska zgoraj brez.

bravo, imaš prav.

Pravi moški se obrne in ne gleda, če mu ne prija. Samo picajzlasti desc, z neizdelano samopodobo, kot je avtor, zija in obira nekaj. Me zanima,če bi si upal tudi svojo mamo kritizirat, ki se takole razkrečena sončni nekje…Mama je svetinja očitno.

To ni nič! Zadnjič pri zadru, sicer bolj oddaljena plaza, od daleč zagledam veliko nago rit, od deda!!!! Vsi okol pa z družinami/otroci??? Kreten. Nudl plača je in to kak km naprej. Pa kdo hoče gledat dedovo nago rit????

Pa bi ga moralo, če bi bil res normalen, seveda.
Ker normalna plaža pač ni nudistična plaža, tista ali tisti, ki se hoče sončiti/kopati brez kopalk, naj gre za na to ustrezno plažo.
Vsaka druga oseba, ki se sprehaja po plaži na pol naga, se razkazuje, z namenom. Če je takšna ženska moškemu všeč, potem ta moški ni normalen.

Pa bi ga moralo, če bi bil res normalen, seveda.
Ker normalna plaža pač ni nudistična plaža, tista ali tisti, ki se hoče sončiti/kopati brez kopalk, naj gre za na to ustrezno plažo.
Vsaka druga oseba, ki se sprehaja po plaži na pol naga, se razkazuje, z namenom.
[/quote]

Ja, skrajni čas je, da se začne moškim zaračunavati kazni, ker so zgoraj brez.

Ja, skrajni čas je, da se začne moškim zaračunavati kazni, ker so zgoraj brez.
[/quote]

Sam res, nekateri imajo večje sise kot jaz.

Sam res, nekateri imajo večje sise kot jaz.
[/quote]

Se pridruzujem …. haha ha

Tako je, kazen bi morala biti sorazmerna s številko modrca, ker tiste z majhnimi niso tako opazne. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa bi ga moralo, če bi bil res normalen, seveda.
Ker normalna plaža pač ni nudistična plaža, tista ali tisti, ki se hoče sončiti/kopati brez kopalk, naj gre za na to ustrezno plažo.
Vsaka druga oseba, ki se sprehaja po plaži na pol naga, se razkazuje, z namenom. Če je takšna ženska moškemu všeč, potem ta moški ni normalen.
[/quote]

Ženska zgoraj brez spada na navadno plažo, ima spodnji del kopalk kot vsi moški.

Itak pa največ žensk zgoraj brez vidijo tisti, ki 5km obale prehodijo in prav iščejo zgoraj brez.

Ženska zgoraj brez spada na navadno plažo, ima spodnji del kopalk kot vsi moški.

Itak pa največ žensk zgoraj brez vidijo tisti, ki 5km obale prehodijo in prav iščejo zgoraj brez.
[/quote]
Podpis.

Ženska zgoraj brez spada na navadno plažo, ima spodnji del kopalk kot vsi moški.

Itak pa največ žensk zgoraj brez vidijo tisti, ki 5km obale prehodijo in prav iščejo zgoraj brez.
[/quote]

Samo res, se odmaknem v odročen mir pred gužvo, nekam v divjino, nikjer nobenega, odvržem modrc. A glej ga zlomka, prišeta eno razvlečeno truplo, se usede na skalco zraven mene in pije vodo ene pol ure. Naokoli pa daleč prostora, kjer nobene žive duše. Komaj odnese pete, glej enga kolesarja, spet se gre osvežit nad mojo glavo. Ene pol ure opazuje čar morja. Res ste odvratni taki zalezovalci.

New Report

Close